KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Filter your results
Month
select
Year
select
Inspection type
select
Region
2021
January
Day Inspection Location
16 Hengstenkeuring 14, 15 & 16 januari 2021 Drachten
Startlist
Results
22 Nakeuring HK 2021 2e Bez. Wergea
Startlist
Results
22 Herkeuring HK 2021 2e Bez. Wergea
Startlist
 
28 IBOP Wergea
Startlist
 
February
26 IBOP Wergea
Startlist
 
26 IBOP tuigproef Wergea
Startlist
 
March
04 ABFP test 1 18 januari t/m 4 maart 2021 Wergea
Startlist
 
04 ABFP keuring Wergea
Startlist
Results
April
09 Locatiekeuring Stal de Mersken Siegerswoude
Startlist
Results
12 IBOP Wergea
Startlist
 
17 Locatiekeuring Albert Lueks Diever
Startlist
Results
21 Locatiekeuring De Nieuwe Heuvel Lunteren
Startlist
Results
22 ABFP test 2 8 maart t/m 22 april 2021 Wergea
Startlist
 
22 ABFP keuring Wergea
Startlist
Results
24 Locatiekeuring Stal fan de Kadyk Sintjohannesga
Startlist
Results
25 IBOP Kronenberg
Startlist
 
29 IBOP Wergea
Startlist
 
30 Locatiekeuring Stal Chardon Jorwert
Startlist
Results
May
01 Locatiekeuring Henswoude Oldeboorn
Startlist
Results
05 Locatiekeuring De Nieuwe Heuvel Lunteren
Startlist
Results
07 Locatiekeuring Stal de Mersken Siegerswoude
Startlist
Results
12 Locatiekeuring Stal Sibma Rottum
Startlist
 
12 Locatiekeuring Stal Gaasterland Oudemirdum
Startlist
 
14 Locatiekeuring Gebr. van Manen Ede
Startlist
 
19 Locatiekeuring Stal Bosma Kollumerzwaag
Startlist
 
22 Locatiekeuring Stal Albert Lueks Diever
Startlist
 
26 Locatiekeuring Stal Chardon Jorwert
Startlist
 
27 IBOP Wergea
Startlist
 
29 Locatiekeuring Stal fan de Kadyk Sintjohannesga
Startlist
 
June
04 Locatiekeuring Stal de Mersken Siegerswoude
Startlist
 
08 Locatiekeuring Stal Gaasterland Oudemirdum
Startlist
 
08 Locatiekeuring Stal Bosma Kollumerzwaag
Startlist
 
10 ABFP test 3 26 april t/m 10 juni 2021 Wergea
Startlist
 
11 Locatiekeuring Stal Spliethof Bladel
Startlist
 
11 Locatiekeuring SD Stables Mierlo
Startlist
 
14 Locatiekeuring HVM Stal Hoornsterzwaag
Startlist
 
14 Locatiekeuring Stal Mellema Beetsterzwaag
Startlist
 
16 IBOP Wergea
Startlist
 
19 Locatiekeuring Stal fan de Kadyk Sintjohannesga
Startlist
 
22 Locatiekeuring Gebr. van Manen Ede
Startlist
 
23 Locatiekeuring De Nieuwe Heuvel Lunteren
Startlist
 
24 Locatiekeuring Stal de Mersken Siegerswoude
Startlist
 
25 Herkansing Hengsten HK-2021 Wergea
Startlist
 
26 Fokdag Zeeuwse Dag van het Paard Oosterland
Startlist
 
28 Locatiekeuring Stal Gaasterland Oudemirdum
Startlist
 
28 Locatiekeuring Henswoude Oldeboorn
Startlist
 
29 Locatiekeuring Stal Chardon Jorwert
Startlist
 
30 Locatiekeuring Stal Sibma Rottum
Startlist
 
30 Locatiekeuring Stal Albert Lueks Diever
Startlist
 
July
04 Fokdag Het Friesch Paard Limburg Kronenberg
Startlist
 
10 Pavo Fryso bokaal dressuur Lunteren
Startlist
 
10 Fokdag Het Friesche Paard Midden-Nederland Lunteren
Startlist
 
16 Voorkeuring Fokdag Ta it Bihâld Garijp
Startlist
 
17 Fokdag Ta it Bihâld Garijp
Startlist
 
22 IBOP Wergea
Startlist
 
23 Voorkeuring Fokdag It Fryske Greidhynder Drachten
Startlist
 
24 Fokdag It Fryske Greidhynder Drachten
Startlist
 
24 Pavo Fryso bokaal dressuur Hemrik
Startlist
 
August
01 Voorkeuring Fokdag Het Friesche Paard Zuid-NL Schijndel
Startlist
 
02 Fokdag Het Friesche Paard Zuid-NL Schijndel
Startlist
 
03 Fokdag Friesche Paarden Ameland Ballum
Startlist
 
06 Voorkeuring Fokdag Noord-Zuid Holland Middenbeemster
Startlist
 
07 Fokdag Noord-Zuid Holland Middenbeemster
Startlist
 
09 Fokdag et Hossevolk Hoorn (Terschelling)
Startlist
 
11 Fokdag Het Friesche Paard Twente Achterhoek Ambt-Delden
Startlist
 
13 Pavo Fryso bokaal dressuur Oldeholtpade
Startlist
 
13 Voorkeuring Fokdag Het Friesche Paard Wolvega Oldeholtpade
Startlist
 
14 Pavo Fryso bokaal dressuur Middenbeemster
Startlist
 
14 Fokdag Het Friesche Paard Wolvega Oldeholtpade
Startlist
 
14 Fokdag Groningen-Drenthe Comb. Peize e.o. Tolbert
Startlist
 
19 Voorkeuring Fokdag It Fryske Hynder Sneek St. Nicolaasga
Startlist
 
21 Fokdag It Fryske Hynder Sneek e.o. Blauwhuis
Startlist
 
22 Pavo Fryso bokaal dressuur Koudum
Startlist
 
26 IBOP Wergea
Startlist
 
November
27 IBOP Boxtel
Startlist