KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Fokdag Canada Circuit 1
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
180 201702073 Elko M Vb H 2e premie Alwin 469 Norbert 444 Kees & Annie Muilwijk (Lacombe, AB )
182 201701910 Euphoria Vb H 2e premie Fridse 423 Maiko 373 Susan Aschenbrenner (Sturgeon County, AB)
183 201702654 Ewald M Vb H 2e premie Meinte 490 Norbert 444 Kees & Annie Muilwijk (Lacombe, AB )
184 201702695 Fons Vb H 2e premie Jouwe 485 Maeije 440 Monica Smyl (Wainwright, AB )
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
186 201700669 Doutsen from Gull Lake Farm Vb M 2e premie Pier 448 Andries 415 W. Floryn (Lacombe, AB )
187 201702074 Evelien M Vb M 1e premie Norbert 444 Onne 376 Kees & Annie Muilwijk (Lacombe, AB )
188 201702761 Epona M.F. Vb M 2e premie Sape 381 Wander 352 Allison Thomas, Mythic Friesians (Biggar, SK)
189 201702508 Faith M.F. Vb M 2e premie Tjaarda 483 Jakob 302 Allison Thomas, Mythic Friesians (Biggar, SK)
190 201702889 Evita Rose RRF Vb M 2e premie Fridse 423 Jorrit 363 Jeanna Parfett (Bittern Lake, AB )
192 201702758 Dimitra M.F. Vb M 1e premie Bene 476 Tije 401 Allison Thomas, Mythic Friesians (Biggar, SK)
 
03 Premiekeuring van entermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
04 Premiekeuring van twentermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
194 200906187 Deveney Stb niet geprimeerd Maiko 373 Thomas 327 Susan Aschenbrenner (Sturgeon County, AB)
196 201104498 Joule Stb 3e premie Mintse 384 Ludse 305 Susan Aschenbrenner (Sturgeon County, AB)
197 201301450 Sophie Joke H Stb 3e premie Maeije 440 Brandus 345 Monica Smyl (Wainwright, AB )
198 201302564 Rozana of Whispering Hills Stb niet geprimeerd Goffert 369 Tjimme 275 Karen Ann Spak (Tofield, AB)
199 201302670 Patty P. Stb Ster 2e premie Doaitsen 420 Teade 392 Kees & Annie Muilwijk (Lacombe, AB )
200 201303195 Pronken Stb 3e premie Fridse 423 Folkert 353 Francesca Wilkinson (Onanole, MB )
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
203 201402780 Trude fan Olds Stb niet geprimeerd Goffert 369 Nanning 374 Darlene Kuzek (Parkland County, Alberta)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
204 201201134 Meike J. from Gull Lake Farm Stb Ster 2e premie Wobke 403 Melle 311 W. Floryn (Lacombe, AB )
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
206 201004718 Inge fan Hickaerd Stb Ster 1e premie Pier 448 Sape 381 Kees & Annie Muilwijk (Lacombe, AB )
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
207 200800721 Bojka van de Anne Hoeve Vb H 3e premie Tsjerk 328 Olof 315 Allison Thomas, Mythic Friesians (Biggar, SK)
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
15 Premiekeuring van enterhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
16 Premiekeuring van twenterhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
208 200405293 Meint fan Kenettas Vb H geen ster Pilgrim 336 Diedert 288 Lisa Richards (Cold Lake, AB )
209 200700727 Wiebren fan 'e Boskrânne Vb H geen ster Olrik 383 Heinse 354 Mary Jane Zimmer (Saskatoon, SK )
 
18 Stamboekhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
19 Bekijken VB-H met dekvergunning
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
21 Aangewezen voor voorlopig kroon
201004718 Inge fan Hickaerd Stb Ster Voorlopig Kroon Pier 448 Sape 381 Kees & Annie Muilwijk (Lacombe, AB )