KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Voorkeuring Fokdag It Fryske Hynder Sneek e.o.
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
001 201700170 Feike F van Dedgum Vb H 3e premie Jehannes 484 Wierd 409 Susanne Dansbo (Frederikshavn)
003 201700713 Frodo fan de Oenemawei Vb H 2e premie Beart 411 Mintse 384 P. Brouwer (Terkaple)
005 201700350 Doede van de Marne Vb H 2e premie Jehannes 484 Jasper 366 D. van Foeken (Bolsward)
006 201700626 Dytmer Fan Lyts Grons Vb H 2e premie Thorben 466 Tsjalke 397 J. Boonstra-Hijlkema (Hichtum)
007 201700748 Frisius fan Synaeda Vb H 2e premie Bartele 472 Tsjalle 454 A.S. Oosterbaan (Opeinde)
008 201700769 Friso J. Vb H 1e premie Thorben 466 Onne 376 L. Jager (Dijken)
009 201701126 Fokke fan Penjum Vb H 2e premie Wolfert 467 Fetse 349 G. Giliam (Pingjum)
010 201700962 Frapant fan 'e Sondelerdyk Vb H 1e premie Mewes 438 Andries 415 J.Q. Eppinga (Sondel)
011 201700974 Drewes fan Berltsum Vb H 1e premie Epke 474 Onne 376 M. Schiphof (Berlikum)
012 201701302 Douwe b Vb H 3e premie Epke 474 Rindert 406 A.A. Boer (Kubaard)
013 201701402 Eade K fan e Aldedyk Vb H (geen) Wolfert 467 Dries 421 H. Bleeker (Workum )
014 201701228 Djurre fan 'e smit Vb H 3e premie Michiel 442 Wytse 462 W.H. Prins (St.Nicolaasga)
015 201701435 Ferre R.S. fan Top en Twel Vb H 2e premie Hessel 480 Nykle 309 R. Schraa en A. Wynia (Oppenhuizen)
016 201701408 Folkert fan Boniastate Vb H 2e premie Alke 468 Sierk 326 R.F. Zijlstra (Blauwhuis)
017 201701441 Fonger S. fan de Noed Vb H 2e premie Pier 448 Tsjerk 328 O. Sieperda (St. Nicolaasga)
018 201701524 Dries fan de Heamar Vb H 2e premie Jasper 366 Onne 376 M. de Boer (Koudum)
019 201701780 Daan M. Vb H 3e premie Hessel 480 Ymte 407 W. Meijer (Peins)
020 201702036 Doeke Vb H 2e premie Jehannes 484 Jasper 366 N. Leyendekker (Witmarsum)
021 201702451 Dene fan 'Bosksicht' Vb H 3e premie Julius 486 Abe 346 S. Meekma (Rijs)
022 201702117 Djurre v.d. Wester-Grieën Vb H 3e premie Hessel 480 Tamme 276 Postma (Boornzwaag)
023 201702272 Dieks K. Vb H 3e premie Wytse 462 Jisse 433 J.A.M. Kruis (Heeg)
024 201702231 Douwe fan 'e Sjongedyk Vb H 1e premie Epke 474 Maurits 437 H. Meerding (Twijzelerheide)
025 201702169 Eise Oan de âlde Tramdyk Vb H 1e premie Pier 448 Ulke 338 S. Zonderland (Sint Nicolaasga)
026 201702368 Eldrien fan d'ald Loop Vb H 2e premie Bikkel 470 Stendert 447 W.Y. de Boer (Achlum)
027 201702644 Feike Kl. fan Lytssypenstien Vb H 3e premie Fonger 478 Uwe 458 J. Rypkema (Joure)
028 201702683 Fimme S fan de Noed Vb H 2e premie Reinder 452 Onne 376 O. Sieperda (St. Nicolaasga)
029 201702806 Egbert K. Vb H 2e premie Wytse 462 Gjalt 426 J.A.M. Kruis (Heeg)
030 201702749 Eros K. Vb H 1e premie Tsjalle 454 Beart 411 H. Kuiper (Oosterend)
032 201700341 Dimer fan Bloemhof Vb H 2e premie Markus 491 Stendert 447 F. Bloemhof & J. Bloemhof (Bolsward)
033 201700923 Fayke B. Vb H 2e premie Markus 491 Tsjalle 454 A. Brandsma (Witmarsum)
034 201701066 Duco, Dooitze fan de Blokken Vb H 2e premie Eise 489 Rindert 406 A.C. Sijtsma-v.d. Beek (Pingjum)
035 201701004 Dedmer fan de Banko Vb H 2e premie Markus 491 Maeije 440 Verkocht bestemming bekend (Onbekend)
036 201701170 Friso S fan de Noed Vb H 2e premie Meinte 490 Tsjalke 397 O. Sieperda (St. Nicolaasga)
037 201701814 Emiel fan d'ald Loop Vb H 1e premie Nane 492 Doaitsen 420 W.Y. de Boer (Achlum)
038 201702895 Elmer fan Sweach Vb H 1e premie Nane 492 Andries 415 Postma (Boornzwaag)
039 201702530 Durk fan kippenburg Vb H 2e premie Markus 491 Mewes 438 H. Eppinga (Oudemirdum)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
002 201701907 Ester van de Marne Vb M 2e premie Jehannes 484 Norbert 444 D. van Foeken (Bolsward)
040 201700424 Freule fan Hylpen Vb M 1e premie Pier 448 Onne 376 R. de Vries-Bakker (Hindeloopen)
041 201700722 Dryske Vb M 2e premie Date 477 Piter 312 R.H. van 't Veer (Echten)
042 201700869 Danièlle Vb M 2e premie Tsjalle 454 Doaitsen 420 Kl. Hoekstra (Woudsend)
043 201700734 Feikje fan'e Ridderdijk Vb M 3e premie Bartele 472 Doaitsen 420 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
044 201701364 Famke W. fan Harich Vb M 2e premie Julius 486 Tymon 456 A. Wink (Elahuizen)
047 201701461 Fardau fan Synaeda Vb M 2e premie Michiel 442 Beart 411 A.S. Oosterbaan (Opeinde)
048 201701560 Diekefan Klaeiterp Vb M 2e premie Onne 376 Beart 411 P. en M. Tanck (Vragender)
050 201701967 Fardau Wealtsje W. fan Harich Vb M 2e premie Gerben 479 Dries 421 W.J. Wink (Oudega (DFM))
051 201701924 Doutzen w Vb M 2e premie Tsjalle 454 Norbert 444 S. Wind (Pingjum)
053 201701916 Douwtje V. Vb M 2e premie Stendert 447 Jasper 366 G. de Vries (Warns)
054 201701782 Femke fan'e Ridderdijk Vb M 2e premie Bartele 472 Wobke 403 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
055 201702718 Demi O. Vb M 2e premie Fonger 478 Heinse 354 D. Dijkstra (Sint Nicolaasga)
056 201702361 Dette fan it Ychtenfean Vb M 2e premie Tsjalle 454 Hinne 427 P.J.H. Andreoli (Echten)
057 201702387 Femke fanJoarumerleane Vb M 1e premie Epke 474 Feitse 293 R. v.d. Hoek (Kubaard)
058 201702840 Esse R.S. Vb M 2e premie Thorben 466 Norbert 444 R. Bos (Bolsward)
059 201702486 Frija Silke K. Vb M 1e premie Beart 411 Andries 415 J.A.M. Kruis (Heeg)
060 201702697 Elin R.S. fan Top en Twel Vb M 2e premie Onne 376 Haitse 425 R. Schraa en A. Wynia (Oppenhuizen)
061 201702740 Doutzen fan Joarumerleane Vb M 1e premie Epke 474 Wobke 403 R. v.d. Hoek (Kubaard)
062 201703091 Elsbeth W Vb M 2e premie Thorben 466 Ulbert 390 S. Wind (Pingjum)
063 201700151 Femke R Vb M 2e premie Eise 489 Beart 411 L. Reijenga-Heida (Sint Annaparochie)
064 201700603 Doet fan 'e Middelsee Vb M 2e premie Omer 493 Wylster 463 G. de Boer-Boersma & S.A. Flapper & J. Klaster (Nijland)
065 201700958 Fleur O. Vb M 2e premie Markus 491 Jisse 433 D. Dijkstra en Fam. P. Osinga (Sint Nicolaasga)
066 201700580 Freia fan Hylpen Vb M 2e premie Markus 491 Wytse 462 R. de Vries-Bakker (Hindeloopen)
067 201700946 Fayén fan Hiske's Hiem Vb M 2e premie Eise 489 Beart 411 C. Postma (Exmorra)
068 201701237 Dukke vd Toarnwerterleane Vb M 2e premie Eise 489 Hinne 427 H.J. Bos (Waaksens)
069 201702960 Fardouw B Vb M 2e premie Markus 491 Andries 415 J. Bosma (St. Nicolaasga)
071 201702005 Esther van de Polderhoeve Vb M 2e premie Markus 491 Time 398 H.H. Tubben (Rutten)
072 201702012 Famcke fan Fjildhûzen Vb M 2e premie Markus 491 Reinder 452 J.S. de Wolff (Blauwhuis)
073 201702375 Froukje S.G. Vb M 2e premie Eise 489 Reinder 452 S. Giliam (Hennaard)
074 201702411 Deauke fan Synaeda Vb M 2e premie Eise 489 Onne 376 A.S. Oosterbaan (Opeinde)
075 201702681 Dike fan 'Bosksicht' Vb M 2e premie Markus 491 Doaitsen 420 Stoeterij Bosksicht (Rijs)
076 201702959 Frida Vb M 1e premie Markus 491 Tsjalke 397 J. de Jong (Terwispel)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
077 201201046 Minke fan Hylpen Stb 3e premie Reinder 452 Onne 376 R. de Vries-Bakker (Hindeloopen)
078 201202294 Olga Stb Ster 2e premie Bente 412 Fetse 349 J.A.M. Kruis (Heeg)
079 201300531 Silke fan Maskeboerherne Stb 3e premie Tsjalle 454 Ielke 382 A. Hettinga-Drayer (Tjerkwerd)
081 201300939 Pierke van Joarumerleane Vb M niet opgenomen Thorben 466 Feitse 293 R. v.d. Hoek (Kubaard)
083 201302612 Silke B. Stb niet geprimeerd Andries 415 Reitse 272 J. Bosma (St. Nicolaasga)
084 201302725 Sybrecht J. Stb Ster 2e premie Eibert 419 Jesse 435 M. Jellesma (Rotstergaast)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
085 201400088 Vrija fan de Goëngamieden Stb niet geprimeerd Alke 468 Sibald 380 H. en R. Brandsma (Goënga)
087 201400171 Tessa fân it Pompeblêd Stb niet geprimeerd Bartele 472 Ulke 338 W. Wester (Tjerkgaast)
088 201400374 Teke J. Stb 3e premie Eibert 419 Thomas 327 M. Jellesma (Rotstergaast)
090 201401860 Trees van de Marne Stb Ster 1e premie Tsjalle 454 Jasper 366 D. van Foeken (Bolsward)
091 201400391 Tsjollie W. van Dedgum Stb 3e premie Wytse 462 Olof 315 Johannes en Tiwina Bakker (Dedgum)
092 201400468 Tsjalda B. Stb Ster 2e premie Alwin 469 Rindert 406 A. Brandsma (Witmarsum)
094 201400161 Tjalie fan Grienhôf Stb 3e premie Epke 474 Leffert 306 L. Groenhof (Koudum)
095 201401299 Tineke J. Stb 3e premie Jesse 435 Eibert 419 M. Jellesma (Rotstergaast)
096 201401416 Tucana af Sortemosegaard Stb Ster 2e premie Alwin 469 Tietse 428 Verkocht Best. Onbekend Buitenland (Onbekend)
097 201401466 Trynke van 't Legemar Stb niet geprimeerd Uldrik 457 Onne 376 D. de Jong (Sint Nicolaasga)
098 201401536 Ulrike Stb niet geprimeerd Thorben 466 Tsjalke 397 A. Leijendekker (Witmarsum)
101 201401724 Uilkje Stb niet geprimeerd Jesse 435 Piter 312 P. Wijbenga (Oudwoude)
102 201400390 Tiwina R. van Dedgum Stb Ster 2e premie Alke 468 Olof 315 Johannes en Tiwina Bakker (Dedgum)
103 201402054 Vroa fan Burmania Stb 3e premie Jerke 434 Tsjalke 397 R.A. Faber (St. Nicolaasga)
106 201402476 Tiertsje fan Kippenburg Stb 3e premie Alke 468 Andries 415 H. Eppinga (Oudemirdum)
107 201402484 Trude fan 'Bosksicht' Stb niet geprimeerd Tonjes 459 Onne 376 Stoeterij Bosksicht (Rijs)
108 201403376 Visanne af Sortemosegaard Stb Ster 1e premie Bartele 472 Fetse 349 Line Grundtvig-Sørensen (Brovst)
290 201402144 Vanessa Gerlinda K. Stb Ster 2e premie Tymon 456 Ulke 338 P. Kamminga (Zwaagwesteinde)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
109 201100776 Janneke van de Meikade Stb niet geprimeerd Uldrik 457 Folkert 353 G. Hettinga (Sneek)
110 201200744 Matsje fan de Pikestjelp Stb Ster 2e premie Wylster 463 Jasper 366 H. Boersma & W. van der Bij (Boazum)
111 201204029 Mette Marit fan Kippenburg Stb niet geprimeerd Andries 415 Brandus 345 H. Eppinga (Oudemirdum)
112 201301828 Sinne fan 't Westein Stb 3e premie Stendert 447 Abe 346 P. Altenburg-Postma (Sint Nicolaasga)
113 201302624 Queen Shiela af Sortemosegaard Stb Ster 2e premie Tsjalle 454 Onne 376 Ch. Kaae Westerled (Ullerslev)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
115 201200839 Mintsje Berber Stb Ster Niet aangewezen voor CK Norbert 444 Jerke 434 Fetze Schotanus & Leslie Agricola (Sloten)
116 201202787 Marije fan Hylpen Stb Ster 1e premie Norbert 444 Olof 315 R. de Vries-Bakker (Hindeloopen)
117 201300443 Sigrid K. Stb Ster Niet aangewezen voor CK Stendert 447 Tamme 276 H. Ebbinge (Wommels)
118 201302721 Renske fan de Oenemawei Stb Ster Niet aangewezen voor CK Beart 411 Mintse 384 P. Brouwer (Terkaple)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
119 200900259 Doutzen fan Lutke Peinjum Stb Ster Niet aangewezen voor CK Ielke 382 Jasper 366 A. Zijlstra & C. de Haan (Oosterzee)
120 201000677 Gelbrech fan Lutke Peinjum Stb Ster 1e premie Norbert 444 Jasper 366 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
289 200800350 Cobie fân it Pompeblêd Stb Ster Niet aangewezen voor CK Onne 376 Feitse 293 W. Wester (Tjerkgaast)
291 200803181 Bentley van de Vaartkant Stb Kroon Sport Niet aangewezen voor CK Onne 376 Sape 381 Ganadería Hermanos Gomez SA de CV (Chinconcuac Xochitepec de Morelos)
292 201001107 Geartsje fan Bangazathe Stb Kroon Sport 1e premie Brandus 345 Anton 343 D.J. Reiding (Tersoal)
293 201002807 Gea v.d. Slothoeve KFPS Stb Kroon 1e premie Maurits 437 Gradus 356 Kirsty Baldwin (Beeston, Leeds )
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
121 201400208 Thymen fan Bloemhof Rb 3e premie Tsjalle 454 Stendert 447 R. Hoekstra-Tolsma (Nieuwehorne)
278 201302160 Riemer fan Hylpen Rb Ster 2e premie Andries 415 Olof 315 R. de Vries-Bakker (Hindeloopen)
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.