KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Fokdag Het Friesche Paard Wolvega e.o.
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
058 201700124 Epke fan'e Riete Vb H 1e premie Jehannes 484 Maurits 437 Jeltsje Reijenga (Elsloo)
059 201700608 Douwe fan 'e Herdershoeve Vb H 1e premie Jehannes 484 Stendert 447 F. en J. Herder (Wijnjewoude)
060 201700992 Fender F. Vb H (geen) Bartele 472 Doaitsen 420 F.R. de Vries (Blesdijke)
061 201701363 Fokke Djoerd Vb H 2e premie Djoerd 473 Beart 411 R. v/d Ploeg-Früchnich (Noordwijk)
062 201701800 Frederik van de hofstad Vb H 3e premie Epke 474 Tsjerk 328 G.C. van Seventer & S.A. van Seventer-Algra (Darp)
063 201701867 Doede B Vb H 3e premie Markus 491 Norbert 444 W. Boonstra (Ureterp)
064 201701949 Frederik fan Marksate Vb H 2e premie Jehannes 484 Anders 451 Hofstee (Gorredijk)
065 201702316 Donder fan 'e Hegewei Vb H 3e premie Bartele 472 Tjalbert 460 Verkocht bestemming bekend (Onbekend)
066 201702069 Fygo S. Vb H 2e premie Hessel 480 Jasper 366 A.C. van der Steege (Steggerda)
067 201702698 Doeke B Vb H 2e premie Meinte 490 Meinse 439 W. Boonstra (Ureterp)
068 201702490 Ferdinand Vb H 3e premie Michiel 442 Harmen 424 J.H. Lugtenberg-Westerkamp (Basse)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
069 201700206 Djuwke van 't Oost Vb M 2e premie Haike 482 Bente 412 H. Jansma (Makkinga)
070 201700597 Femke van de Ruige Hoek BbII Vb M 3e premie Kendrik van de Thijenkaampe Brandus 345 V.G.J. Vreeling (Basse)
071 201700538 Eiske fan Melman Vb M 2e premie Eise 489 Wimer 461 J. Melman & Stal Chardon (Amsterdam)
072 201700525 Fien D. van Rijnwoude Vb M 2e premie Meinte 490 Time 398 D. van Vliet (Wezep)
073 201700535 Evelien van de Haenebos Vb M 2e premie Jehannes 484 Norbert 444 J.M.J. Wiersma-Bos (Nieuwebrug)
074 201700786 Fenna F. Vb M 3e premie Jouwe 485 Ulbert 390 F.R. de Vries (Blesdijke)
075 201701158 Dieuwke fan S. Vb M 3e premie Epke 474 Feitse 293 Schiere-de Vent (Nijeholtpade)
076 201701207 Fardau de Jong Dairy Vb M 2e premie Tsjalle 454 Jasper 366 C. de Jong-Hoekstra (Boijl)
077 201701362 Dinthe Pier Vb M 1e premie Pier 448 Olrik 383 G.G. de Wit (Groot Ammers)
078 201701356 Femke fan Hindrik's Hiem Vb M 1e premie Alwin 469 Doaitsen 420 H. Akkerman (Rotsterhaule)
079 201701506 Djikke van de Ruige Hoek BbII Vb M 3e premie Kendrik van de Thijenkaampe Olrik 383 V.G.J. Vreeling (Basse)
080 201701392 Esmee van de Weeme Vb M 2e premie Epke 474 Thomas 327 P. Talma (Oldeberkoop)
081 201701908 Diete fan de Swettepoel Vb M 2e premie Markus 491 Ritse 322 P.F. Rijpkema & M. Rijpkema-Elshof (Broek)
082 201701837 Emke fan 'e Homar Vb M 2e premie Jehannes 484 Beart 411 W. de Vries (Oostermeer)
083 201701993 Dohra van de Thijenkaampe Vb M 3e premie Maurits 437 Leffert 306 J. Ellen (Steenwijkerwold)
084 201702385 Elbrich fan 'e Herdershoeve Vb M 2e premie Jehannes 484 Beart 411 F. en J. Herder (Wijnjewoude)
086 201702395 Daantje van Schafer Vb M 2e premie Markus 491 Lolke 371 J.M. Schäfer (Zwolle)
087 201702289 Florentyn S. fan Lutke Peinjum Vb M 1e premie Tsjalle 454 Jasper 366 N.J. Osinga (Boijl)
088 201702852 Dieuwerke Pier Vb M 3e premie Pier 448 Jurjen 303 R. v/d Ploeg-Früchnich (Noordwijk)
089 201702809 Fenneblom fan 'e Tsjonger Vb M 2e premie Jehannes 484 Sape 381 J. Veltman & A.L. Meekma (Donkerbroek)
090 201703036 Froukje van de hofstad Vb M 2e premie Nane 492 Tsjerk 328 G.C. van Seventer & S.A. van Seventer-Algra (Darp)
195 201700225 Femke fan Tersoal Vb M 1e premie Jehannes 484 Olof 315 Ganadería Hermanos Gomez SA de CV (Chinconcuac Xochitepec de Morelos)
 
03 Premiekeuring van entermerries
091 201600454 Britt-G Vb M 2e premie Jehannes 484 Tsjerk 328 T. de Boer (Appelscha)
093 201602718 Alise Birthe fan Friesburg Vb M 1e premie Hessel 480 Tjalbert 460 W.P. Elsinga & A.J. Roos (Nijeholtpade)
094 201602933 Ciara S.R. Vb M 2e premie Alwin 469 Doaitsen 420 Sj. Ruiter (Nij Beets)
 
04 Premiekeuring van twentermerries
095 201500156 Wibrich fan 'e Herdershoeve Vb M 1e premie Gerben 479 Beart 411 F. en J. Herder (Wijnjewoude)
096 201500253 Zipora fan Oostenburg Vb M 1e premie Norbert 444 Beart 411 A. de Hoek (Drachtstercompagnie)
097 201501089 Yenna Vb M 1e premie Hessel 480 Onne 376 P.O. Verweij (Lunteren)
098 201501721 Zavira van het Hooihuis Vb M 1e premie Hette 481 Anton 343 D. Heuckeroth (Staphorst)
099 201502203 Wyke van Noordwyk Vb M 2e premie Rindert 406 Tsjalke 397 A. Veenstra (Noordwijk)
101 201502452 Yersie C. Vb M 2e premie Hessel 480 Beart 411 Y.R. Pen (Heelweg)
102 201502493 Yelleke Vb M 2e premie Felle 422 Norbert 444 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
104 200604272 Trientsje B. Stb niet geprimeerd Eibert 419 Naen 264 J. Bakker (Oldeholtpade)
105 200901266 Froucke van de Stierenweg Stb niet geprimeerd Olgert 445 Piter 312 M. de Jong (Tjalleberd)
106 201003389 Hinke van de Ruige Hoek Stb niet geprimeerd Olrik 383 Tsjerk 328 V.G.J. Vreeling (Basse)
107 201202053 Mary-Lou B. Stb 3e premie Dries 421 Tsjerk 328 A. Bijl & mw J. Bijl (Katlijk)
108 201203434 Marije Stb niet geprimeerd Aan 416 Tsjerk 328 Hans de Boer (Haulerwijk)
110 201300364 Rinskje R.V. Stb Ster 2e premie Pier 448 Fetse 349 Lisanne Veenje (Garyp)
111 201301920 Pytric van de Egberdina Hoeve Stb 3e premie Tymon 456 Feitse 293 J.E.& S. Bouwman-Wind (Nijeveen)
112 201302001 Sietske van 't oostende Stb 3e premie Rindert 406 Olrik 383 W. Bouter (Zevenhoven)
113 201302100 Setske K. f. De Eensgezindheid Stb niet geprimeerd Wobke 403 Tsjerk 328 W. Bouter (Zevenhoven)
114 201302371 Pettie V. fan de Miedwei Vb M 3e premie Bikkel 470 Jelte 365 R.H. Veenstra (Surhuizum)
115 201302483 Renske Tynke R.S.H. Stb Ster 2e premie Maurits 437 Brend 413 C.M. Hettinga (Vegelinsoord)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
117 201400110 Vfronny van de hofstad Stb Ster 2e premie Tsjalle 454 Beart 411 G.C. van Seventer & S.A. van Seventer-Algra (Darp)
118 201400285 Teaske van de Pôle Stb Ster 2e premie Jisse 433 Anton 343 P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag)
119 201400315 Twirre Stb 3e premie Aarnold 471 Sape 381 D. de Jong (Oudehorne)
120 201400512 Tinita fan Henswoude B.K. Stb 3e premie Wybren 464 Eibert 419 A. de Hoek (Drachtstercompagnie)
121 201400587 Vronie fan Oostenburg Stb niet geprimeerd Aarnold 471 Onne 376 A. de Hoek (Drachtstercompagnie)
122 201400597 Vrouwtje van de Paters Stb 3e premie Jisse 433 Aan 416 G. Pater (Nieuw Roden)
123 201400808 Talina H. Stb niet geprimeerd Aan 416 Jerke 434 R. Hettinga (De Blesse)
124 201400829 Verona fan 'Sweltjes State' Stb Ster 2e premie Epke 474 Jerke 434 R.W.J. Meijer (Zierikzee)
125 201400830 Tjitske Stb 3e premie Wikke 404 Sjaard 320 H. de Vries & A.G. Jongsma (Nijeholtwolde)
126 201400842 Timalia fan Pier's-Hiem Stb niet geprimeerd Jorn 430 Doaitsen 420 M. de Jong (Tjalleberd)
128 201400922 Teatske fan Hindrik's Hiem Stb Ster 2e premie Uldrik 457 Doaitsen 420 H. Akkerman (Rotsterhaule)
129 201401414 Vajèn S.R. Stb Ster 2e premie Thorben 466 Teunis 332 Sj. Ruiter (Nij Beets)
131 201401474 Unique Prinseske F Stb Ster 2e premie Tsjalle 454 Rindert 406 A. Finnema (Luttelgeest)
132 201401548 Vlinder M. Stb niet geprimeerd Beart 411 Jurjen 303 R. Martens (Uffelte)
133 201401865 Tillie fan de Kadyk Stb 3e premie Tsjalle 454 Jasper 366 H. de Boer (Sintjohannesga)
134 201402010 Tialda V. fan de Miedwei Stb niet geprimeerd Uldrik 457 Haitse 425 R.H. Veenstra (Surhuizum)
135 201402011 Tsjikke V. fan de Miedwei Vb M niet opgenomen Bikkel 470 Jelte 365 R.H. Veenstra (Surhuizum)
137 201402150 Tine van de Hulsthof Stb 3e premie Tsjalle 454 Beart 411 J.J. van Weperen (Oosterwolde)
138 201402194 Vysanne Stb Ster 2e premie Uldrik 457 Norbert 444 L. Heida & J. Schuurman (Wezuperbrug)
139 201402216 Vrouwkje Stb 3e premie Alke 468 Onne 376 J.E. v/d Veen (Langelille)
140 201402287 Tessa F.T. Stb Ster 2e premie Reinder 452 Beart 411 E. Doosjen (Noordwolde)
142 201402438 Tjerda fan Friesburg Stb Ster 1e premie Epke 474 Tsjalke 397 M.W. Klinkhamer (Eursinge)
143 201402538 Tess J. Stb 3e premie Tsjalle 454 Tije 401 D.J. de Vries (Steggerda)
144 201402868 Ulrike V. fan de Miedwei Stb 3e premie Uldrik 457 Leffert 306 R.H. Veenstra (Surhuizum)
145 201403066 Tynke fan Oostenburg Stb Ster 2e premie Jerke 434 Heinse 354 A. de Hoek (Drachtstercompagnie)
197 201400574 Tjalie fan Jirnsum Stb Ster 2e premie Norbert 444 Jasper 366 B.S.P. van Balen (Jirnsum)
198 201401470 Urena van 't Oostende Stb 3e premie Brandus 345 Jerke 434 Ralf Pospischil (Edewecht / Westerscheps)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar eo stamboekmerries
148 200901185 Doudzen Hester H. Stb Sport 3e premie Meinse 439 Sierk 326 C.M. Hettinga (Vegelinsoord)
149 201000489 Heike fan Stal Swarte fryske Stb 3e premie Doaitsen 420 Jelke 367 W.J. de Haan (Zevenhuizen)
151 201100494 Lolkje van de Egberdina Hoeve Stb Sport 3e premie Uldrik 457 Fêde 350 G.C. van Seventer & S.A. van Seventer-Algra (Darp)
153 201202008 Maeije Blomke fan Stal Redia Stb Sport niet geprimeerd Jisse 433 Abel 344 L. Dijkstra-Siebenga & B. Dijkstra (Oudeschoot)
154 201301434 Pinksterblom fan 'e Tsjonger Stb Ster 2e premie Thorben 466 Doaitsen 420 J. Veltman & A.L. Meekma (Donkerbroek)
155 201302168 Paulien N. Stb 3e premie Alwin 469 Tsjalke 397 Nijholt (Meeden)
156 201303073 Priscilla af Sortemosegaard Stb Ster 1e premie Tsjalke 397 Olgert 445 Verkocht Best. Bekend Buitenland (Onbekend)
157 201303125 Speed van Visser Stb niet geprimeerd Maurus 441 Haitse 425 T.C. Visser (Lunteren)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
159 201200983 Otine van de Olde Mette Moate Stb Ster Niet aangewezen voor CK Stendert 447 Jerke 434 J. van Wijncoop (Wolvega)
160 201200991 Mientje Stb Ster Niet aangewezen voor CK Aan 416 Tsjalke 397 M. Schuurman-Negerman (Rotstergaast)
161 201201154 Marrit Stb Ster Niet aangewezen voor CK Felle 422 Monte 378 A. Jelsma (Tijnje)
162 201201349 Marjet van de Slingenberg Stb Ster Niet aangewezen voor CK Bente 412 Olof 315 W. en H. Vogelzang (Staphorst)
163 201201908 Namke Noor J.K. Stb Kroon Sport 1e premie Tjalbert 460 Sape 381 J.J. Kroes (Gersloot)
164 201202111 Nadia fan Fallingastate Stb Ster Niet aangewezen voor CK Pier 448 Folkert 353 J. en J.H. Bosma-Weening (Harkema)
165 201202270 Meike van de Benthemhoeve Stb Ster Niet aangewezen voor CK Felle 422 Beart 411 G. van Benthem (St. Jansklooster)
166 201202931 Namke van de Troostwijk Stb Ster 1e premie Tsjalle 454 Ludse 305 A.M. Michel-Jansen (Kerkenveld)
167 201300293 Silke fan Berltsum Stb Ster Niet aangewezen voor CK Wimer 461 Olof 315 J. Melman (Amsterdam)
168 201300299 Sietske van Diphoorn Stb Ster Niet aangewezen voor CK Tsjalle 454 Folkert 353 J. Mulder (Waskemeer)
169 201301527 Rikst Stb Ster 1e premie Norbert 444 Onne 376 J.E. v/d Veen (Langelille)
170 201302539 Riemkje van 't Oostende Stb Ster 1e premie Tsjalke 397 Olof 315 H. Brinks (Wapserveen)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
171 200501836 Sibrich B. Stb Ster Sport Niet aangewezen voor CK Beart 411 Leffert 306 F. en J. Herder (Wijnjewoude)
172 200703529 Yldau fan 'e Geastmerdyk Stb Ster Niet aangewezen voor CK Jasper 366 Atse 342 G. Stoker (Tietjerk)
174 200901396 Feikje fan Oostenburg Stb Ster 1e premie Norbert 444 Beart 411 A. de Hoek (Drachtstercompagnie)
175 200903989 Dagmar S.R. Stb Ster Niet aangewezen voor CK Maurus 441 Abe 346 Sj. Ruiter (Nij Beets)
176 201000249 Hettie van de Houtbroek Stb Ster Niet aangewezen voor CK Beart 411 Liekele 364 F. de Jong (Katlijk)
177 201002288 Hiltsje fan 'e Alde Ryd Stb Ster Sport Niet aangewezen voor CK Jisse 433 Lolke 371 H. de Vries (Vledder)
179 201004496 Hindrikje M. Stb Ster Niet aangewezen voor CK Olrik 383 Nanno 372 F. Driessen (Heerenveen)
180 201005036 Gloria v Mooi Stb Ster Sport Niet aangewezen voor CK Maurus 441 Fabe 348 Stal Jede B.V. (Vledder)
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
181 200602471 Truus v/d Slothoeve KFPS Stb Kroon Niet aangewezen voor CK Arjen 417 Teunis 332 Leonie Campbell (East Perth, WA)
182 200604280 Theske Stb Kroon Sport Niet aangewezen voor CK Felle 422 Teunis 332 C. Hiemstra (Wittelte)
183 200803289 Beitske van 't Oostende Stb Model Sport 1e premie Jerke 434 Olof 315 H. Brinks (Wapserveen)
184 200803837 Anna van de 'Haffriehoeve' Stb Kroon Sport-Elite 1e premie Rindert 406 Tsjalke 397 H. Seerden (Wapserveen)
186 200903438 Dana fan de Kadyk Stb Kroon Sport 1e premie Maurits 437 Erik 351 H. de Boer (Sintjohannesga)
187 200903494 Freule Elvira Stb Model 1e premie Andries 415 Folkert 353 S.J. Haagsma (Marknesse)
188 201002464 Hiltsje fan de Geastdyk Stb Model Sport 1e premie Ulke 338 Anton 343 Stal Jede B.V. (Vledder)
189 201003530 Ingrid van de Egberdina Hoeve Stb Model Sport 1e premie Pier 448 Feitse 293 J.E.& S. Bouwman-Wind (Nijeveen)
190 201100059 Joce Femke van de Noeste Hoeve Stb Kroon Sport 1e premie Tsjalle 454 Feitse 293 P. Okkema (Witmarsum)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
191 200800974 Caja Moeskaer Stb Model 1e premie Loadewyk 431 Leffert 306 P. Zeelen (Luttelgeest)
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
192 201200971 Maran Stal Oostwal Amsterdam Rb Ster 2e premie Jasper 366 Wobke 403 B. Oostwal (Amsterdam)
193 201400986 Trubbel van de Waaldijk Rb 3e premie Epke 474 Anders 451 T.F.M. Houterman (Bemmel)
194 201401702 Teunis vd Attesweg Rb 3e premie Tsjalle 454 Jisse 433 D.W. Plantinga (Vrouwenparochie)
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.