KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Stamboekkeuring
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
001 201700894 Freddy van de Olde Mette Moate Vb H 2e premie Epke 474 Gjalt 426 A.A.M. Schut (Hengelo (Gld.))
002 201701494 Donar Vb H 2e premie Meinte 490 Ymte 407 Rob Sangers (Doetinchem)
003 201701163 Elbert van de Olde Mette Moate Vb H 2e premie Epke 474 Uldrik 457 A.A.M. Schut (Hengelo (Gld.))
004 201702661 Ferm van de Pluum Vb H 1e premie Omer 493 Lammert 260 B.A.Th.H van Uhm (Stokkum)
006 201702096 Floris van de Olde Mette Moate Vb H 2e premie Jehannes 484 Folkert 353 A.A.M. Schut (Hengelo (Gld.))
007 201702277 Daan JGL Vb H 1e premie Uldrik 457 Fabe 348 Jolanda Lammertsen (Olst)
008 201702295 Douwe fan Klein Weulink Vb H 2e premie Hette 481 Beart 411 H. Blom (Wijhe)
009 201702643 Foppe van de Greffelkamp Vb H 3e premie Stendert 447 Jisse 433 M.W.C. Morsink (Didam)
010 201702670 Danny van de OldeMette Moate Vb H 2e premie Jehannes 484 Onne 376 A.A.M. Schut (Hengelo (Gld.))
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
012 201700993 Dobcke van de Olde Mette Moate Vb M 2e premie Hessel 480 Rypke 321 A.A.M. Schut (Hengelo (Gld.))
013 201701036 Fokje van de Olde Mette Moate Vb M 1e premie Hessel 480 Rypke 321 A.A.M. Schut (Hengelo (Gld.))
014 201701579 Fanny van de Olde Mette Moate Vb M 2e premie Hessel 480 Sape 381 A.A.M. Schut (Hengelo (Gld.))
015 201701824 Elsa Vb M 2e premie Stendert 447 Aan 416 Th.G.M. Struker-Nijenhuis (Didam)
016 201701858 Diny Hamann Vb M 2e premie Alwin 469 Onne 376 M.J.G. Engel (Vorden)
017 201701812 Femke van 't Kempke Vb M 1e premie Omer 493 Anton 343 M.J. Vrieze (Neede)
018 201702159 Dieuwertje van 't Hoge Meinen Vb M 2e premie Jasper 366 Onne 376 S. Hijink-Wielens (Vragender)
020 201702309 Fenna van de Kempeler Vb M (geen) Aarnold 471 Beart 411 M.J.W.H. Roes & S.W.H. Kolenbrander (Netterden)
021 201702744 Elke van 't Noarkeveld Vb M 2e premie Gerben 479 Folkert 353 J. Wentink (Neede)
022 201702767 Feya Fiannago v. H. Vb M 2e premie Epke 474 Ulbert 390 A.J.Th. van Hal (Gendringen)
023 201702671 Drea van de Olde Mette Moate Vb M 1e premie Hessel 480 Sape 381 A.A.M. Schut (Hengelo (Gld.))
024 201702948 Doutzen van het Buskers Vb M 3e premie Tsjalle 454 Jakob 302 Marjo Brandt (Winterswijk)
 
03 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekmerries
025 200602668 Tilania Stb niet geprimeerd Ymte 407 Lolke 371 Rob Sangers (Doetinchem)
026 201102749 Liefke fon Frieden Vb M niet opgenomen Haitse 425 Andries 415 B.W.P.J. Struker (Bedburg Hau)
027 201303213 Sophie fan de Groenesteegh Stb 3e premie Haitse 425 Harmen 424 C. Kuyters-de Jong (Blaricum)
028 201400358 Tooske v.h. d' Olde Lantschap Stb Ster 2e premie Uldrik 457 Lolke 371 A.E. Aarnink (Kring van Dorth)
030 201401094 Trijntje vh d' Olde Lantschap Stb Ster 2e premie Maurus 441 Haitse 425 A.E. Aarnink (Kring van Dorth)
031 201401855 Unique van de Gonda Stb Ster 2e premie Aarnold 471 Norbert 444 F.J. Kroezen (Mander)
 
04 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
033 200902777 Faïlja van de Hanenberghoeve Stb 3e premie Beart 411 Gerlof 294 Stoeterij Hanenberghoeve J.H.J. Hilderink (Haaksbergen)
034 200902778 Forena van de Hanenberghoeve Stb 3e premie Onne 376 Sape 381 Stoeterij Hanenberghoeve J.H.J. Hilderink (Haaksbergen)
035 200904332 Esther van de Olde Mette Moate Stb 3e premie Onne 376 Olof 315 T. van der Weerd (Ede)
036 201200541 Noltsje N. Stb Ster 2e premie Fabe 348 Onne 376 T. Boland (Silvolde)
037 201300549 Sepke de Leije Stb Ster 2e premie Harmen 424 Tsjalke 397 H. van Lieshout (Lierop)
 
05 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
039 201100156 Jens van de Dompstede Rb Ster 2e premie Uldrik 457 Teunis 332 T. van Leeuwen-Roks (Langbroek)
040 201203579 Mans Rb 3e premie Jasper 366 Fetse 349 F. Jurriën (Beekbergen)
 
06 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.