KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Stamboekkeuring
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
001 201700066 Dytmer B Vb H 2e premie Omer 493 Ielke 382 L.H.M Beute-Hof (Onna)
002 201700117 Fedde Devita Vb H 2e premie Hessel 480 Pier 448 J. Specht (Baarn)
003 201700079 Eros Max Vb H 3e premie Jasper 366 Tsjerk 328 E. de Groot (Schipluide)
004 201700147 Dieks van Lutken Oagel Vb H 2e premie Meinte 490 Ritse 322 J.A. Pikkemaat (Agelo)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
005 201700024 Fenna van het Nevelveld Vb M 3e premie Gerben 479 Dries 421 J.J.H. Eeuwes (Bemmel)
006 201700120 Divae fan Erberveld Vb M 2e premie Bartele 472 Sape 381 A.J.A.C. Erberveld (Beek (gem. Montferland))
 
03 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekmerries
007 200800036 Amy van den 'Hoekse Hoeve' Stb niet geprimeerd Hinne 427 Thomas 327 Jordy van Middendorp (Ermelo)
009 201001887 Haline Stb niet geprimeerd Jasper 366 Fêde 350 I. Kloosterman (de Lutte)
010 201104326 Karmina M. Stb 3e premie Arjen 417 Rintse 386 Cristina Manea (Breaza / Judet Prahova)
011 201200052 Manje Fieke vd Keppelse Staart Stb niet geprimeerd Stendert 447 Lolke 371 J.M. Boef (Hierden)
012 201203046 Oke Fiannago V.H. Stb Ster 2e premie Jorn 430 Ulbert 390 A.J.Th. van Hal (Gendringen)
013 201301376 Silke fan de Groenesteegh Stb Ster 2e premie Stendert 447 Fetse 349 B.M. Bulthuis & B.P. van Teeffelen (Wamel)
014 201301598 Silke de W.R. Stb 3e premie Wolfert 467 Feitse 293 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
015 201301604 Syrlyck Barbara fan Wopke Stb niet geprimeerd Norbert 444 Jelte 365 J.J. Knibbe (Bennekom)
017 201400098 Thialda van de Olde Mette Moate Stb Ster 2e premie Beart 411 Gjalt 426 A.A.M. Schut (Hengelo (Gld.))
018 201400140 Uni v.d. Shamrock Stb niet geprimeerd Wylster 463 Onne 376 Dieter Schmidt (Feldatal-Köddingen)
019 201400162 Tetske T. van Sessing Stb Ster 2e premie Epke 474 Meinse 439 Tanck (Vragender)
021 201400198 Tooske van Lutken Oagel Vb M niet opgenomen Onne 376 Feitse 293 J.A. Pikkemaat (Agelo)
022 201400406 Tjaitske E Stb Ster 1e premie Tsjalle 454 Ulbert 390 Emmens (Marwijksoord)
024 201400703 Taess fan Erberveld Stb Ster 1e premie Bikkel 470 Nykle 309 A.J.A.C. Erberveld (Beek (gem. Montferland))
025 201400792 Tietske van de Dompstede KFPS Stb Kroon 1e premie Epke 474 Teunis 332 T. van Leeuwen-Roks (Langbroek)
028 201400911 Valentina M. Stb Ster 2e premie Reinder 452 Haitse 425 Tanck (Vragender)
029 201401533 Victoria Stb 3e premie Sipke 450 Rypke 321 J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord)
030 201401570 Tineke fan Breuningswyck Stb Ster 2e premie Pier 448 Felle 422 J. op de Hoek (Tjerkgaast)
031 201401747 Tsjitske van Dijkstra State Stb niet geprimeerd Epke 474 Doaitsen 420 D.A. Dijkstra & M. Dijkstra (Berlikum)
032 201401811 Tjitske-Imke-R Stb Ster 2e premie Norbert 444 Pier 448 Verkocht bestemming bekend (Onbekend)
033 201401977 Tarinde van de Olde Mette Moat Stb niet geprimeerd Norbert 444 Olof 315 Rosanne M. Palermo (Erie, PA)
 
04 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
034 200803219 Caline Stb niet geprimeerd Jasper 366 Fêde 350 I. Kloosterman (de Lutte)
035 200904900 Durkje Minke Z. Stb niet geprimeerd Meinse 439 Folkert 353 Sem Hofsté (Ermelo)
036 201103338 Limke van Bungarten Stb 3e premie Felle 422 Ludse 305 Vanessa Bungarten (Baar-Freilingen)
037 201200377 Maaike van de Kleine Koppel Stb niet geprimeerd Ielke 382 Beart 411 A.G. van der Linden (Houten)
038 201200165 Mooie Dame van Kreterenhof Stb Ster 3e premie Jerke 434 Lammert 260 P. de Haan (Beesd)
039 201202946 Maaike K. Stb Ster 2e premie Dries 421 Doaitsen 420 L.T.J. Koppes (Spierdijk)
040 201201447 Nienke P.J. Stb Ster 2e premie Sake 449 Harmen 424 B.I. Drost (Uddel)
041 201300037 Sjoukje B. Stb Ster 2e premie Alwin 469 Haitse 425 W. Bunt (Holten)
043 201300693 Pjirkje fan de Lege Geaën Stb Ster 2e premie Beart 411 Folkert 353 Th. Fopma (Gauw)
044 201301209 Riemke fan Fallingasate Stb niet geprimeerd Maurus 441 Folkert 353 Cindy Timmer (Bolsward)
045 201301739 Renske fan de Heamar Stb 3e premie Aan 416 Folkert 353 M. de Boer (Koudum)
046 201301780 Rieke van den Meyerhöfen Stb niet geprimeerd Sipke 450 Mintse 384 Verkocht Best. Onbekend Buitenland (Onbekend)
047 201302987 Renske Carmen f.d.Visscherwei Stb Ster 1e premie Tsjalke 397 Olof 315 Elvera Braakman-Smorenberg (Oene)
 
05 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
048 201302081 Rapke 'fan Bontebrug' Rb Ster 2e premie Haitse 425 Lolke 371 Verkocht bestemming bekend (Onbekend)
 
06 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.