KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Fokdag Canada Circuit 2
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
220 201700277 Drakkar Vb H 1e premie Markus 491 Doaitsen 420 Lorie L. Washuta & Lorick Stables (Youngstown, NY)
221 201700426 Franklin KFF Vb H 2e premie Eise 489 Jisse 433 Roelof & Ankie Kraak, Kraak Farms Friesians (Mount Elgin, ON )
222 201701411 Dutch KCF Vb H 2e premie Andries 415 Beart 411 KCF Farms (St. Thomas, ON )
223 201701558 Donald of Varna Vb H 1e premie Julius 486 Maurus 441 Klaas Steenbeek (Clinton, ON)
224 201701977 Falko fan T&T Friesians Vb H 2e premie Hette 481 Ulbert 390 Ted & Tina VanderKooi (Otterville, ON )
225 201702711 Dalton of Varna Vb H 2e premie Julius 486 Andries 415 Klaas Steenbeek (Clinton, ON)
226 201702805 Daen Akkerview Friesians Vb H 1e premie Tsjalle 454 Lolke 371 Akkerview Friesians by N and J van den Akker (Salford, ON )
227 201703175 Elvyss G. Vb H 2e premie Julius 486 Jorrit 363 Deborah Givens (Harrowsmith ON )
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
229 201700544 Daisy KCF Vb M 2e premie Julius 486 Fetse 349 KCF Farms (St. Thomas, ON )
230 201700545 Emmy KCF Vb M 2e premie Julius 486 Tonjes 459 KCF Farms (St. Thomas, ON )
231 201700450 Ebony Ash AF Vb M 2e premie Julius 486 Sipke 450 Crystal Volpe (Dwight, ON )
232 201701410 Elsa KCF Vb M 1e premie Tjalbert 460 Norbert 444 KCF Farms (St. Thomas, ON )
233 201701976 Famke Maaike Vb M 1e premie Julius 486 Reinder 452 Ted & Tina VanderKooi (Otterville, ON )
234 201702187 Elizabeth GLF Vb M 3e premie Norbert 444 Folkert 353 John Van Haren (Ridgetown, ON )
235 201701899 Femke KFF Vb M 1e premie Nane 492 Wylster 463 Roelof & Ankie Kraak, Kraak Farms Friesians (Mount Elgin, ON )
236 201701979 Ester Jantine Vb M 3e premie Julius 486 Maurus 441 Ted & Tina VanderKooi (Otterville, ON )
237 201702511 Eden of Camelot Vb M 2e premie Markus 491 Beart 411 David and Brenda Bradshaw (Wilsonville, ON )
238 201702707 Famke Corinne Vb M 1e premie Julius 486 Mintse 384 Piet Op den Kelder (Salford, ON )
239 201702610 Dixie KFF Vb M 1e premie Thorben 466 Tsjalle 454 Roelof & Ankie Kraak, Kraak Farms Friesians (Mount Elgin, ON )
 
03 Premiekeuring van entermerries
241 201600978 April KCF Vb M 2e premie Julius 486 Jasper 366 KCF Farms (St. Thomas, ON )
 
04 Premiekeuring van twentermerries
242 201501758 Zahara Hester Vb M 3e premie Bene 476 Sipke 450 Roelof & Ankie Kraak, Kraak Farms Friesians (Mount Elgin, ON )
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
243 201303323 Rein Stb 3e premie Norbert 444 Beart 411 David and Brenda Bradshaw (Wilsonville, ON )
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
244 201400261 Tialda fan Boarnwert Stb niet geprimeerd Norbert 444 Djurre 284 Ted & Tina VanderKooi (Otterville, ON )
245 201401091 Ulrike fan Boarnwert Stb 3e premie Aarnold 471 Beart 411 Ted & Tina VanderKooi (Otterville, ON )
246 201401147 Tulip KCF Stb Ster 2e premie Lolke 371 Beart 411 KCF Farms (St. Thomas, ON )
247 201401781 Tina Ymkje Stb Ster 2e premie Beart 411 Ulbert 390 Ted & Tina VanderKooi (Otterville, ON )
248 201402261 Tamara Stonecreek Stb 3e premie Norbert 444 Sape 381 Gerben Steenbeek (St Marys, ON)
249 201402324 Tamerenska Vb M niet opgenomen Bene 476 Sibald 380 Andre VanderKooi (Otterville, ON)
250 201402520 Tessa KCF Stb 3e premie Brend 413 Sibald 380 KCF Farms (St. Thomas, ON )
251 201402521 Tia Maria KCF Stb Ster 2e premie Bene 476 Olof 315 KCF Farms (St. Thomas, ON )
252 201402611 Veralyn Stonecreek Stb niet geprimeerd Doaitsen 420 Sape 381 Gerben Steenbeek (St Marys, ON)
253 201402775 Taboo Stb Ster 2e premie Norbert 444 Beart 411 KCF Farms (St. Thomas, ON )
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
254 201002768 Hester Meintsje Stb niet geprimeerd Sipke 450 Jillis 301 Crystal Volpe (Dwight, ON )
255 201102817 Lena of Varna Stb niet geprimeerd Sipke 450 Rintse 386 Klaas Steenbeek (Clinton, ON)
256 201203698 Mila S.G. Stb Ster 2e premie Sipke 450 Maiko 373 Kelly Welsh (Buckhorn, ON )
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
260 201201095 Mindy Stonecreek Stb Ster 1e premie Doaitsen 420 Sape 381 Gerben Steenbeek (St Marys, ON)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
267 201300681 Quinley Vb H 3e premie Tonjes 459 Beart 411 Danielle Salciccioli (Ancaster, ON )
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
15 Premiekeuring van enterhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
16 Premiekeuring van twenterhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
268 201103049 Keimpe Boukje Vb H geen ster Mintse 384 Jillis 301 Cindy Stunden (Seagrave, ON)
269 201401146 Titus KCF Vb H geen ster Onne 376 Beart 411 Anson Martin (Melancthon, ON )
270 201401935 Ulrik Wv. Vb Ster Vb Ster Bene 476 Wierd 409 David and Brenda Bradshaw (Wilsonville, ON )
271 201402776 Trü Vb Ster Vb Ster Norbert 444 Beart 411 David and Brenda Bradshaw (Wilsonville, ON )
 
18 Stamboekhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
19 Bekijken VB-H met dekvergunning
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
21 Aangewezen voor voorlopig kroon
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.