KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Fokdag Het Friesche Paard Zuid-NL
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
050 201700337 Diablo Vb H 2e premie Tsjalle 454 Wobke 403 R. Noten (Liempde)
051 201700543 Ewoud fan Over den Graaf Vb H 3e premie Thorben 466 Adel 357 P. de Haan (Beesd)
052 201700604 Darko van de Lokven Hoeve Vb H 1e premie Wimer 461 Leffert 306 J. van Lokven (Vinkel)
054 201700964 Daan T Vb H 2e premie Tsjalke 397 Teunis 332 G. Toonen (Maren Kessel)
055 201701274 Enzo fan 'e Swarte Proenker Vb H 2e premie Tsjalle 454 Loadewyk 431 A.B. de Meulmeester (Meliskerke)
056 201701546 Falco fân Stal Bellefleur Vb H 1e premie Meinte 490 Norbert 444 W.H. Derksen (Oosterhout)
057 201701903 Derk T Vb H 3e premie Tsjalke 397 Harmen 424 G. Toonen (Maren Kessel)
058 201701508 Diemer van 't Molenveld Vb H 1e premie Alwin 469 Harmen 424 I.M. Gerrits (Groeningen)
059 201702929 Delano de W.R. Vb H 2e premie Omer 493 Folkert 353 A. de Wolf-Cazant (Ritthem)
060 201702023 Douwe van de Berkenheg Vb H 2e premie Tsjalle 454 Jerke 434 M.M.J. Schijven (Meyel)
061 201702421 Daaf van Raepshille Vb H 1e premie Gerben 479 Maurus 441 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
062 201700282 Doutzen van Plexat Vb M 3e premie Omer 493 Onne 376 A. Meeuwissen (Sint Maartensdijk)
063 201700354 Faya fan de Groenesteegh Vb M 2e premie Alwin 469 Wikke 404 B.M. Bulthuis & B.P. van Teeffelen (Wamel)
064 201700833 Doutzen von Menoelong Vb M 2e premie Wimer 461 Loadewyk 431 P.J. van Haaften (Wadenoyen)
065 201700496 Froukje fan Stal Swarte fryske Vb M 2e premie Tsjalke 397 Lolke 371 G. Schaap (Tijnje)
066 201700532 Djouwkje fan D' oever Vb M 3e premie Jouwe 485 Jerke 434 J.D. Colijn (Doeveren)
067 201700533 Eelke fan D' oever Vb M 3e premie Omer 493 Wolfert 467 J.D. Colijn (Doeveren)
068 201701083 Frydha van Plexat Vb M 1e premie Tsjalke 397 Beart 411 C. Schreuders (Brakel)
069 201701055 Dycke fan 't Lakerveld Vb M 2e premie Meinte 490 Tjalf 443 Elevage les Frisons d'Ambene (Menetrol)
070 201700997 Dietske v d Roest Vb M 2e premie Tsjalle 454 Sape 381 A. de Bie (St. Oedenrode)
071 201701754 Famke van de Terp Vb M 1e premie Markus 491 Feitse 293 J.H.A.A. Stadhouders (Geffen)
072 201701517 Elke van de Hamelspoel Vb M 2e premie Hessel 480 Tsjalke 397 A.W.M. van Hal (Herpen)
073 201701489 Femke R. v.d. Valkstraat Vb M 2e premie Hessel 480 Andries 415 G.J. Rutten (Overasselt)
074 201701310 Fienna R Vb M 2e premie Alwin 469 Sake 449 W.C.M. Rooijakkers (Westerhoven)
075 201701599 Darah R Vb M 2e premie Stendert 447 Jakob 302 W.C.M. Rooijakkers (Westerhoven)
076 201701450 Ferthe gerthe p Vb M 3e premie Onne 376 Doaitsen 420 J. Peeters (Hoogeloon)
077 201701988 Elegante W.van de Sprong Vb M 3e premie Tsjalke 397 Beart 411 A. van Kempen-Elberse (Rijkevoort)
078 201701622 Femke van Es Vb M 3e premie Gerben 479 Folkert 353 C.H. van Es (Sliedrecht)
079 201702636 Estee A. v.d. Sprong Vb M 3e premie Meinte 490 Onne 376 F.G.M. van Kempen (Rijkevoort)
080 201702765 Doutzen van de Boezem Vb M 3e premie Gerben 479 Time 398 H.J. v.d. Linden (Brakel)
081 201702832 Feye van de Oude kleefsebaan Vb M 1e premie Alwin 469 Leffert 306 G. van Rossum (Overasselt)
 
03 Premiekeuring van entermerries
082 201600050 Alien van het Binnenveld Vb M 2e premie Alwin 469 Tetse 394 M. Haerkens (Heeswijk)
084 201600320 Cilla van het Binnenveld Vb M 1e premie Epke 474 Ouke 313 M. Haerkens (Heeswijk)
086 201600763 Baukje vom Schladitzer See VVR M 2e premie Hessel 480 Tsjalke 397 Sebastian Schiller (Schkeuditz)
087 201600900 Amra van de Troostwijk Vb M 1e premie Hette 481 Tsjalle 454 H. van Lieshout (Lierop)
088 201600999 Bryske vom Schladitzer See Vb M 1e premie Jasper 366 Loadewyk 431 Sebastian Schiller (Schkeuditz)
089 201601334 Cosima fan ASS Vb M 2e premie Pier 448 Brandus 345 A. Diers-Schaefer (Kerkrade)
090 201601477 Bialda van de Demro stables Vb M 1e premie Jehannes 484 Fabe 348 Demro Stables (Mierlo)
091 201601679 Beau fân Stal Bellefleur Vb M 1e premie Jehannes 484 Beart 411 W.E. Lokhorst (Ederveen)
 
04 Premiekeuring van twentermerries
092 201500318 Wille v.d. Erven Vb M 2e premie Wylster 463 Time 398 Stoeterij Boszorg B.V. (St. Anthonis)
093 201500659 Wietske van het Molenzicht Vb M 3e premie Gerben 479 Piter 312 K.T.P. van Sonsbeek (Lith)
094 201500833 Ziandra van het Leuven Vb M 1e premie Epke 474 Remmelt 323 Stal van het Leuven (Oss)
095 201500869 Yara Van de Bist Vb M 1e premie Norbert 444 Haitse 425 L. Van Olmen (Ranst)
096 201500967 Waone aoneke p Vb M 2e premie Tsjalke 397 Onne 376 J. Peeters (Hoogeloon)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
100 200900554 Famke fan it Skar Stb Ster 2e premie Jerke 434 Fetse 349 J.M. Rijken-Stam (Sprang-Capelle)
101 201201328 Olijn Wilmy A. Stb niet geprimeerd Sake 449 Leffert 306 J.P. Schaefer (Buren (Gelderland))
103 201300902 Quinty fan Stal Swarte fryske Stb 3e premie Beart 411 Lolke 371 M.C.F. de Laat (Schijndel)
104 201301007 Setske Silke Stb niet geprimeerd Maurus 441 Teunis 332 P.L. van Hoof (Lieshout)
105 201301356 Rio van de Hondshoeve Stb 3e premie Jerke 434 Doaitsen 420 S.A. Snellenburg (Grashoek)
107 201301973 Sietske Greta Vb M niet opgenomen Beart 411 Onne 376 A.A.M. van Etten (Sprang-Capelle)
108 201302125 Pien J.B. Stb Ster 2e premie Onne 376 Ulbert 390 J.T. Beekhuizen (Tiel)
109 201302607 Silke van de Oude Kleefsebaan Stb niet geprimeerd Uldrik 457 Leffert 306 G. van Rossum (Overasselt)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
111 201400079 Vemme fan Veldzicht Stb 3e premie Epke 474 Doaitsen 420 C.J. den Hartog-Kolff (Rijswijk)
112 201400239 Talida fan Ferwâlde Stb Ster 2e premie Epke 474 Tsjerk 328 Tanck (Vragender)
113 201400247 Tjawi van de Demro stables Stb Ster 2e premie Alwin 469 Fabe 348 Demro Stables (Mierlo)
114 201400414 Tooske H.T Stb niet geprimeerd Alwin 469 Olrik 383 Isabelle Bevort (Oisterwijk)
115 201400463 Troy v/d Kilsdonk Stb 3e premie Bartele 472 Brandus 345 Stoeterij De Kant (Oisterwijk)
116 201400526 Täbriz Stb niet geprimeerd Tsjalke 397 Oege 267 J. van Meel (Wouwseplantage)
117 201400529 Trix van Stal Herven Stb Ster 2e premie Wikke 404 Haitse 425 A. de Graauw ('s-Hertogenbosch)
118 201400584 Uniek Galloper Stb 3e premie Uldrik 457 Brandus 345 Stoeterij Galloper (Berkel en Rodenrijs)
119 201400666 Unaa van Raepshille Stb 3e premie Thorben 466 Heinse 354 A.G.G. Schrauwen (Strijensas)
120 201400966 Tjitske Ietske A. Stb Ster 2e premie Tsjalke 397 Fabe 348 H.J. van den Anker (Poederoijen)
121 201401029 Tuulke Stb niet geprimeerd Tsjalke 397 Teade 392 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
122 201401046 Tanje H Stb Ster 1e premie Bartele 472 Haitse 425 W.H.P. Hendriks (Reusel)
123 201401154 Vita S.A. Stb Ster 1e premie Norbert 444 Beart 411 A. Vanderper (West-Vleteren)
124 201401176 Tsjetske Stb niet geprimeerd Aan 416 Anne 340 W. de Weert (Hoogerheide)
125 201401222 Tetske v.d. B. Stb 3e premie Beart 411 Rypke 321 W. van den Berg (Westerbeek)
126 201401301 Uldrika Tynie W. Stb Ster 2e premie Norbert 444 Tsjalke 397 Tanck (Vragender)
127 201401383 Tika fan Rijck's Pleats Stb Ster 2e premie Wimer 461 Doaitsen 420 S.F.M. Rijkers (Heijningen)
128 201401514 Vraukje Stb 3e premie Wytse 462 Adel 357 E.A.W. Spliethof (Bladel)
129 201401728 Tooske van Diphoorn Stb niet geprimeerd Alke 468 Folkert 353 J.P. Raaijmakers (Geffen)
131 201401812 Ulrieke-M.R. Stb 3e premie Norbert 444 Jurjen 303 J.H. Rietveld (Sprang-Capelle)
132 201401846 Tamar Stb niet geprimeerd Wylster 463 Olof 315 J.H.W. van Sommeren (Dreumel)
134 201402038 Vrolijk Galloper Stb niet geprimeerd Bartele 472 Tije 401 Stoeterij Galloper (Berkel en Rodenrijs)
135 201402133 Tjitske fân Stal Bellefleur Stb Ster 1e premie Beart 411 Maurits 437 W.H. Derksen (Oosterhout)
136 201402169 Tess van de Lokven Hoeve Stb 3e premie Reinder 452 Jasper 366 J. van Lokven (Vinkel)
137 201402299 Tjitske B.T Stb Ster 2e premie Norbert 444 Erik 351 B.B. van Duijvenvoorde (Ommeren)
138 201402433 Vera Fan Nico stables Stb Ster 2e premie Pier 448 Doaitsen 420 Vos (Brakel)
139 201402711 Tafke--H Stb niet geprimeerd Alwin 469 Nanning 374 L. Spanenburg (Boxtel)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
140 200902876 Frieda van Hoeve Jacolie Stb niet geprimeerd Wobke 403 Sjaard 320 R. Noten (Liempde)
141 201101649 Kate F.T. Stb 3e premie Gjalt 426 Beart 411 M. Weterings (Brunssum)
142 201202096 Myrte Stb niet geprimeerd Jerke 434 Lolke 371 J. van Meel (Wouwseplantage)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
144 201101773 Jenthe van der Vaart Stb Ster Niet aangewezen voor CK Uldrik 457 Teunis 332 L.E.J. v.d. Vaart (Tiel)
145 201200383 Neeltsje Ymte Stb Ster Niet aangewezen voor CK Uldrik 457 Mintse 384 M.W. Haverkamp (Linden)
146 201200555 Oukje fan it Hiem Stb Ster Niet aangewezen voor CK Tsjalle 454 Beart 411 Dressuurstal Laurena (Nieuwendijk)
147 201201644 Niske fan 'e Boppelannen Stb Ster Niet aangewezen voor CK Anders 451 Beart 411 Vos (Brakel)
148 201203096 Mare fan it Jachthûs Stb Ster 1e premie Andries 415 Ulke 338 R. van Wordragen (Rossum)
149 201300070 Queen van de Heemstede KFPS Stb Kroon 1e premie Beart 411 Ulke 338 J.G. Peek-Lanser (Houten)
151 201300801 Royalista v.d. All Blacks Stb Ster 1e premie Alwin 469 Jasper 366 L.E.J. v.d. Vaart (Tiel)
152 201300983 Pytrik R.S. fan Top en Twel Stb Ster 1e premie Norbert 444 Nykle 309 M. Driessen (Erp)
153 201303115 Sinne van Stal Lagevoort Stb Ster 1e premie Beart 411 Andries 415 M.A.M. van den Akker (Heesch)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
154 200603168 Ulke Dille van 't Koetshues Stb Ster Sport 1e premie Onne 376 Gradus 356 R.R.M. van Pommeren (Herveld)
156 201001165 Hopeful Lady van HC de Hoeve Stb Ster 1e premie Pier 448 Onne 376 G. van Rossum (Overasselt)
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
157 201000084 Hielkje K. Stb Kroon Sport 1e premie Stendert 447 Tsjalke 397 H.J. Braspenning (Sprundel)
158 201000501 Goedele van de Demro stables Stb Model Sport 1e premie Pier 448 Fetse 349 Demro Stables (Mierlo)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.