KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Fokdag Duitsland
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
003 201700773 Edelstein van Bielefeld Vb H 2e premie Jehannes 484 Adel 357 H. Beissner (Bielefeld)
005 201700972 Eyk van de zwarte Marie Vb H 2e premie Alwin 469 Stendert 447 Antonia Derksen (Emmerich-Elten)
006 201702943 Dargo Vb H 1e premie Epke 474 Rik 396 Heinz Brügger (Legden/Asbeck)
007 201701474 Flip van de Gonda Vb H 2e premie Hessel 480 Ulbert 390 Zeynep Knöfler (Selfkant)
008 201701374 Daik van Hecker Vb H 3e premie Uldrik 457 Wobke 403 Carola Hecker (Nachrodt-Wiblingwerde)
009 201701956 Einse van Braukhusen Vb H 2e premie Epke 474 Heinse 354 Silvia Steinrücken (Olsberg)
010 201701608 Fabe fan d' Stockwiesen Vb H 1e premie Gerben 479 Dries 421 Verkocht Best. Onbekend Buitenland (Onbekend)
011 201703280 Fiete vom Friesenstolz Vb H 2e premie Hette 481 Stendert 447 Zeynep Knöfler (Selfkant)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
012 201700270 Frida von Ihlow Vb M 3e premie Stendert 447 Fridse 423 Berend Mennenga (Ihlow)
013 201700585 Frikje H. Vb M 2e premie Felle 422 Ielke 382 G. Hegekötter (Nordwalde)
014 201700505 Dianje van de Vogelsberg Vb M 1e premie Bartele 472 Doaitsen 420 Dieter Schmidt (Feldatal-Köddingen)
016 201701548 Feyda vom Coenenhof Vb M 2e premie Alke 468 Rindert 406 M. Bongartz (Sonsbeck)
017 201701985 Elise von Unter dem Berg Vb M 2e premie Thorben 466 Doaitsen 420 Yvonne Siekmann (Porta Westfalica)
018 201701565 Enies Doortje Vb M 2e premie Wimer 461 Reinder 452 Saskia Sikma-Canstein (Telgte-Westbevern)
019 201701969 Enya S Vb M 3e premie Bente 412 Jerke 434 Markus Michael Groß (Köln)
020 201702167 Eliana van Braukhusen Vb M 1e premie Epke 474 Fabe 348 Silvia Steinrücken (Olsberg)
021 201702940 Delfina von Zimmermann Vb M 3e premie Pier 448 Arjen 417 Nadieska Zimmermann (Alberthofen Steimel)
022 201702709 Fenja Vb M 2e premie Bente 412 Wikke 404 Christian Funke (Werl)
023 201702731 Elsa Vb M 1e premie Epke 474 Mintse 384 Heinz Brügger (Legden/Asbeck)
024 201703323 Flilly vom Friesenstolz Vb M 2e premie Jorn 430 Gosse Zeynep Knöfler (Selfkant)
 
03 Premiekeuring van entermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
04 Premiekeuring van twentermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
026 200905973 Elyska van Huize Bensenraede Stb 3e premie Wikke 404 Fabe 348 Christian Funke (Werl)
027 201101873 Kelly A. Stb 3e premie Hinne 427 Sjaard 320 Silke Klawitter (Euskirchen)
028 201200539 Melodie van Bielefeld Stb 3e premie Aan 416 Adel 357 Carla Beissner (Bielefeld)
029 201201875 Narnia von Greifenstolz Stb 3e premie Reinder 452 Onne 376 Ralf Reinhardt (Brüssow)
031 201300356 Sytske van Dijkstra State Stb niet geprimeerd Stendert 447 Fetse 349 Zeynep Knöfler (Selfkant)
032 201300641 Sinne út Terherne Stb niet geprimeerd Wylster 463 Gradus 356 Christian Funke (Werl)
034 201301795 Semke S Stb niet geprimeerd Jerke 434 Fetse 349 Markus Michael Groß (Köln)
035 201302541 Rieke vom Coenenhof Stb 3e premie Maurits 437 Onne 376 M. Bongartz (Sonsbeck)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
036 201402043 Tjitske Stb niet geprimeerd Felle 422 Onne 376 Grotepaß-Burmeister (Rheinberg)
037 201402294 Tjette BbII Stb Ster 2e premie Hette 481 Jakob 302 Verkocht Best. Onbekend Buitenland (Onbekend)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
038 201001788 Itske R. Stb 3e premie Sjouke 453 Olof 315 Miriam Schnakenberg (Blender)
039 201103835 Lieke v.d. Heikant Stb 3e premie Doaitsen 420 Lute 304 Sebastian Schiller (Schkeuditz)
040 201200842 Meinske van de Klei Stb 3e premie Felle 422 Doaitsen 420 Barbara Thüss (Bocholt)
041 201302091 Sarah Boszorg Stb Ster 2e premie Jerke 434 Mintse 384 S. Hijink-Wielens (Vragender)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
044 201200895 Mo vom Friesenhof Altmark KFPS Stb Kroon 1e premie Jerke 434 Krist 358 Dieter Reek & Christine Reek (Klötze)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
047 201201120 Mario R. Rb 3e premie Dries 421 Tsjalke 397 Lisa Foegen (Rittersdorf)
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
15 Premiekeuring van enterhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
16 Premiekeuring van twenterhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
049 200900663 Douwe van de Marne Vb H geen ster Fabe 348 Rypke 321 Heike Fleischmann (Bad Wildungen)
050 201200761 Nerus Oan de âlde Tramdyk Vb H geen ster Tsjalke 397 Ulke 338 Patrick Mitter (Gründau)
051 201202877 Mozart Ellemose Vb Ster Vb Ster Uldrik 457 Tsjalke 397 Rosanne M. Palermo (Erie, PA)
052 201402405 Totilas van de Olde Mette Moat Vb H geen ster Beart 411 Onne 376 Rosanne M. Palermo (Erie, PA)
 
18 Stamboekhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
19 Bekijken VB-H met dekvergunning
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
21 Aangewezen voor voorlopig kroon
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.