KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Fokdag Noord-Zuid Holland
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
001 201700027 Djille fan de Hynderwente Vb H 2e premie Tsjalle 454 Dries 421 B. en M. van Wieringen (Oudesluis)
002 201700518 Fyke v. O Vb H 2e premie Olgert 445 Tietse 428 O. van Oosten (Marken-Binnen)
003 201700563 Durk van Halfweg Vb H 2e premie Meinte 490 Tsjalke 397 Verkocht bestemming bekend (Onbekend)
004 201700599 Falco van de Arendsburcht Vb H 2e premie Nane 492 Olof 315 R. de Koning (Beemster)
005 201700656 Drikus van de Anne Hoeve Vb H 2e premie Fabe 348 Tsjerk 328 M. Meijer (Meeden)
006 201700809 Fabel Vb H 3e premie Sipke 450 Reinder 452 C.H.M. van Oosten (Hillegom)
007 201700826 Epke Vb H 2e premie Mewes 438 Maurus 441 Nancy Ydel (Heerhugowaard)
008 201700879 Dorus v/d Bokkefarm Vb H 2e premie Felle 422 Rindert 406 Cor en Nel Beentjes (Akersloot)
009 201700908 Finn van de Meikade Vb H 2e premie Markus 491 Pier 448 W.E. Lokhorst (Ederveen)
010 201701164 Dirk van Halfweg Vb H 1e premie Beart 411 Fabe 348 Verkocht bestemming bekend (Onbekend)
011 201701381 Fedde v d hargerweg Vb H (geen) Omer 493 Dries 421 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
012 201701534 Epke Vb H 2e premie Omer 493 Feitse 293 N. Blom (Heerhugowaard)
013 201701568 Foppe van Lapinenburg Vb H 2e premie Eise 489 Tsjalle 454 J.J.H. Boot & J.P.W. Boot (Hillegom)
014 201701842 Duke S Vb H 3e premie Thorben 466 Tije 401 C.W. Star (Rijnsburg)
015 201702261 Fernando van de Benninger Vb H 3e premie Tsjalle 454 Dries 421 C.A. de Boer (Zwaagdijk)
016 201702025 Douwe van de Hoogegeest Vb H 2e premie Tsjalle 454 Reinder 452 M.C. Bakker-Schoon (Akersloot)
017 201701887 Douwe van Lapinenburg Vb H 1e premie Jehannes 484 Maurus 441 J.J.H. Boot & J.P.W. Boot (Hillegom)
018 201701947 Daniël van 't Slikwit Vb H 2e premie Onne 376 Jisse 433 A. Smit (Medemblik)
019 201702346 Daan fan 't Blocklân Vb H 2e premie Eise 489 Felle 422 C.J. de Boer (Oosterblokker)
020 201702026 Fedde van de Hoogegeest Vb H 2e premie Meinte 490 Tsjerk 328 J. Bakker (Akersloot)
021 201702230 Fokke v d hargerweg Vb H 1e premie Sipke 450 Bente 412 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
022 201702278 Daley fan P & L Vb H 3e premie Epke 474 Jesse 435 L. van der Burg (Schermerhorn)
023 201702505 Feitske v.d. Stedebroec Hoeve Vb H 3e premie Fabe 348 Teeuwis 389 F.G. Weernink-Edel (Grootebroek)
024 201702382 Fabe van Wiko Vb H 3e premie Tsjalle 454 Feitse 293 G.M. de Wit (Kamerik)
025 201702574 Derk Vb H 3e premie Maurits 437 Dries 421 M. Nagtegaal (Egmond-Binnen)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
026 201700487 Diana ût de Grachten Vb M 2e premie Markus 491 Dries 421 M.H.A. Schothorst (Soest)
027 201700396 Feia v.O Vb M 2e premie Olgert 445 Sjerp 446 O. van Oosten (Marken-Binnen)
028 201700582 Evitha van de Benninger Vb M 3e premie Fabe 348 Tsjerk 328 C.A. de Boer (Zwaagdijk)
030 201700671 Evita B Vb M 2e premie Alwin 469 Haitse 425 B. Volkers (Assendelft)
031 201700645 Faith van Stal Berkmeer Vb M 2e premie Wylster 463 Hinne 427 Stal Berkmeer (Obdam)
032 201700891 Dycke M fan de Beemsterklei Vb M 2e premie Tsjalle 454 Beart 411 M.C. Francis-Bakker (Noordbeemster)
033 201700961 Fardau fan 't Zijperland Vb M 2e premie Mewes 438 Maurits 437 Firma Stoop Vlaar (Schagerbrug)
034 201702250 Doutzen fan it Leestensch Hof Vb M 2e premie Pier 448 Aan 416 F. & A. Smeltink (Wervershoof)
035 201701420 Denise van de Meikade Vb M 1e premie Jouwe 485 Tsjerk 328 W.E. Lokhorst (Ederveen)
036 201701308 Doortje fan Wadway Vb M 2e premie Tsjalle 454 Sape 381 F. Smit (Wognum)
037 201701612 Famke B Vb M 1e premie Pier 448 Andries 415 P. Boots (De Goorn)
038 201701922 Daphne van de Zwarte Parels Vb M 3e premie Meinte 490 Olgert 445 L.G.M. Iraggi-van Hoof & dhr. C.J. Wit (Dirkshorn)
039 201702110 Eline van de neshoeve Vb M 2e premie Wytse 462 Jisse 433 D. Groot (Wervershoof)
040 201702262 Floortje van de Benninger Vb M (geen) Hette 481 Olgert 445 C.A. de Boer (Zwaagdijk)
041 201702347 Eefje fan 't Blocklân Vb M 3e premie Eise 489 Pier 448 C.J. de Boer (Oosterblokker)
042 201702350 Fiene van de Zomerdijk Vb M 2e premie Thorben 466 Fabe 348 H.H.M. Smit (Wognum)
043 201702192 Froukje van de Zwarte Parels Vb M 2e premie Markus 491 Monte 378 L.G.M. Iraggi-van Hooff (Dirkshorn)
044 201702256 Fardau fan de Hynderwente BbII Vb M 2e premie Melle fan de Hynderwente Folkert 353 R.S. Haalstra (Heerhugowaard)
045 201702293 Evy Hetske S Vb M 2e premie Meinte 490 Norbert 444 A.A.C. Glas-Schipper (Zuid Schermer)
046 201702473 Fanny v. O Vb M 3e premie Olgert 445 Sjouke 453 O. van Oosten (Marken-Binnen)
047 201702719 Dirkje K Vb M 2e premie Jouwe 485 Doaitsen 420 L.T.J. Koppes (Spierdijk)
048 201702727 Freule v/d bokkefarm Vb M 2e premie Jehannes 484 Norbert 444 Cor en Nel Beentjes (Akersloot)
049 201702992 Dieuwertje van de Benninger Vb M 3e premie Hette 481 Dries 421 C.A. de Boer (Zwaagdijk)
 
03 Premiekeuring van entermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
04 Premiekeuring van twentermerries
050 201500311 Zus v/d bokkefarm Vb M 1e premie Hessel 480 Beart 411 C.W. Star (Rijnsburg)
051 201500541 Wealtsje van de Anne Hoeve Vb M 2e premie Tonjes 459 Onne 376 K.D. de Vrij (Heemskerk)
100 201500450 Wietske v.d. Wiskehoeve Vb M 2e premie Haitse 425 Fetse 349 Lamme (Loosdrecht)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
052 201000898 Ilze van Oldambt Vb M niet opgenomen Sjerp 446 Nammen 308 O. van Oosten (Marken-Binnen)
053 201001561 Geertje R. Vb M niet opgenomen Sjouke 453 Tsjerk 328 O. van Oosten (Marken-Binnen)
054 201002136 Hytske C. Stb niet geprimeerd Tietse 428 Jurjen 303 O. van Oosten (Marken-Binnen)
056 201300821 Silke G. Stb niet geprimeerd Dries 421 Nanno 372 J. Ramaekers (Egmond aan de Hoef)
057 201301005 Ronja van de Nieuweweg Vb M niet opgenomen Sjerp 446 Abel 344 R.A. Bakker-Langeveld (Den Hoorn)
058 201301178 Silke fan Smelle Ie Stb 3e premie Anders 451 Olrik 383 Céline Koster (Ursem)
059 201301669 Sunshine van Visser Stb Ster 2e premie Fabe 348 Jisse 433 T.C. Visser (Lunteren)
060 201303088 Prinses van de Banhoeve Stb 3e premie Wolfert 467 Maurus 441 S.J. Kat b.v. (Egmond aan den Hoef)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
061 201400007 Unyk fan 'Bosksicht' Stb 3e premie Tonjes 459 Wicher 334 P. Boots (De Goorn)
062 201400013 Veerle fan 't Brillehof Stb Ster 2e premie Pier 448 Heinse 354 W.E. Lokhorst (Ederveen)
063 201401964 Valerie van de Meikade Stb Ster 2e premie Norbert 444 Haitse 425 W.E. Lokhorst (Ederveen)
064 201400085 Tiene van stal Zadelhoff Stb 3e premie Epke 474 Tsjerk 328 Stalhouderij De Zadelhoff (Breukelen)
065 201400145 Tekla fan Stal Sibma Stb niet geprimeerd Onne 376 Dries 421 D.M.E. Haeger-de Kock (Bergen)
066 201400225 Venanda D. Stb Ster 2e premie Norbert 444 Folkert 353 J.A.M. de Wit (Heemskerk)
067 201400316 Tineke v. Hoeve Nooitgedacht Stb 3e premie Bartele 472 Teeuwis 389 G.J. Swinkels (Culemborg)
068 201400332 Vroukje K Stb Ster 2e premie Beart 411 Tsjerk 328 M. Smit (Oostvoorne)
069 201400361 Theodora P. Stb 3e premie Bikkel 470 Onne 376 H. Weeteling (Assendelft)
070 201400386 Tooske van de Dompstede Stb Ster 1e premie Norbert 444 Beart 411 W.E. Lokhorst (Ederveen)
071 201400402 Veerle van Lapinenburg Stb Ster 1e premie Onne 376 Andries 415 J.J.H. Boot & J.P.W. Boot (Hillegom)
072 201400875 Tsjarina van de Anne Hoeve Stb Ster 2e premie Tsjalle 454 Fetse 349 J.W. Varekamp (Dwingeloo)
073 201400600 Tjallie fan 'e Ouwer Vb M niet opgenomen Reinder 452 Wobke 403 Saskia van Zaanen (Dirkshorn)
074 201400686 Vrouwke van de Zomerdijk Stb Ster 2e premie Bikkel 470 Onne 376 H.H.M. Smit (Wognum)
075 201400485 Tjitske van Lapinenburg Stb niet geprimeerd Rindert 406 Bente 412 J.J.H. Boot & J.P.W. Boot (Hillegom)
076 201400896 Tara v.d. Hargerweg Stb niet geprimeerd Bente 412 Fabe 348 Jerry Hamming & Deborah Kuiper (Assen)
077 201400914 Vienna fan fallingasate Stb Ster 2e premie Epke 474 Folkert 353 Stoeterij Galloper (Berkel en Rodenrijs)
078 201400988 Vrouwe-Wytske Stb Ster 2e premie Aarnold 471 Beart 411 M.H.A. Schothorst (Soest)
079 201401266 Trijntje Vera H. Stb niet geprimeerd Epke 474 Anne 340 C. van 't Hoog (Schipluiden)
080 201401475 Ulke Stb niet geprimeerd Felle 422 Tsjerk 328 M.C. Bakker-Schoon (Akersloot)
081 201401487 Veerle Berbertsje S Stb niet geprimeerd Bikkel 470 Jakob 302 A.A.C. Glas-Schipper (Zuid Schermer)
082 201401495 Tiete fan 'e Mar Stb niet geprimeerd Pier 448 Anton 343 W.M. Magendans (Doetinchem)
083 201401868 Thaleta vSchwitscher Kobenbach Stb 3e premie Wybren 464 Stendert 447 Anja Carstens (Visselhövede)
084 201400041 Tjalie Stb niet geprimeerd Epke 474 Tsjerk 328 Jordy van Middendorp (Ermelo)
085 201402040 Vroukje C Stb Ster 1e premie Norbert 444 Anton 343 J.A.M. de Wit (Heemskerk)
086 201402066 Tetsje B. Stb Ster 1e premie Beart 411 Reitse 272 W. Bunt (Holten)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
087 201001786 Iyour fan Kooyman Stb niet geprimeerd Dries 421 Fabe 348 A. Koning Baltus (Zuid Schermer)
088 201002518 Hester Wike Stb Ster 2e premie Onne 376 Folkert 353 Angelique Pirovano (Heemskerk)
091 201301258 Roaske út 'e Polder Stb Ster 2e premie Bikkel 470 Wierd 409 Stoeterij Galloper (Berkel en Rodenrijs)
092 201301287 Renske H Stb 3e premie Reinder 452 Jasper 366 C.H.M. van Oosten (Hillegom)
093 201301431 Swaene van de Zomerdijk Stb Ster 2e premie Bikkel 470 Onne 376 H.H.M. Smit (Wognum)
094 201301668 Queen van Visser Stb Ster 2e premie Tjalbert 460 Time 398 T.C. Visser (Lunteren)
095 201301815 Sloerie van de Anne Hoeve Stb Ster 2e premie Maurits 437 Fetse 349 J.A.M. de Wit (Heemskerk)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
096 201300911 Sinne fan Meren-State Stb Ster Niet aangewezen voor CK Thorben 466 Doaitsen 420 J. Vriend (Zuidermeer)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
098 201000943 Gezina van Lapinenburg Stb Model 1e premie Maurus 441 Andries 415 J.J.H. Boot & J.P.W. Boot (Hillegom)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
099 201200459 Otto fan Grien Vb H niet opgenomen Jerke 434 Beart 411 Lora Burger (Purmer)
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.