KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Fokdag Duitsland
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
001 201700451 Fred von Lasbek Vb H 2e premie Nane 492 Fridse 423 J. Gössler (Lasbek)
002 201700462 Enzo van den Meyerhöfen Vb H 1e premie Alwin 469 Rindert 406 H.J. Bothmer (Neustadt)
003 201703213 Drewes vom Schladitzer See Vb H 2e premie Fonger 478 Loadewyk 431 Sebastian Schiller (Schkeuditz)
004 201701016 Dante v. Schwitscher Kobenbach VVR H 3e premie Haike 482 Wierd 409 Anja Carstens (Visselhövede)
005 201701705 Eike van den Meyerhöfen Vb H 1e premie Eise 489 Maeije 440 H.J. Bothmer (Neustadt)
006 201703071 Eos von Marschhorst KFPS-D Vb H 2e premie Graf Lutger von Marschhorst Tsjalke 397 Friesenstall Marschhorst (Klein Meckelsen)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
007 201700801 Ella van den Meyerhöfen Vb M 1e premie Jouwe 485 Jerke 434 H.J. Bothmer (Neustadt)
008 201701095 Eiske van der Wietze Vb M 2e premie Eise 489 Norbert 444 W. Depping (Wedemark)
009 201703215 Dunya vom Schladitzer See Vb M 2e premie Markus 491 Uldrik 457 Sebastian Schiller (Schkeuditz)
010 201701369 Elza v. Schwitscher Kobenbach Vb M 1e premie Nane 492 Anton 343 Anja Carstens (Visselhövede)
011 201702377 Dora van den Meyerhöfen Vb M 2e premie Beart 411 Mintse 384 H.J. Bothmer (Neustadt)
012 201702815 Deetje H.G. Vb M 2e premie Uldrik 457 Olof 315 Hartmut Göttsch (Bark)
013 201702726 Daikje van Menke Vb M 2e premie Pier 448 Leffert 306 H.H. Menke (Winsen)
 
03 Premiekeuring van entermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
04 Premiekeuring van twentermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
017 201301194 Romina Stb niet geprimeerd Hinne 427 Tsjalke 397 Friesenstall Marschhorst (Klein Meckelsen)
018 201303266 Swart Wyfke Stb niet geprimeerd Reinder 452 Tsjerk 328 Julia Steins (Hohenhameln)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
019 201400250 Vroukje vom Lindenhof Stb Ster 2e premie Thorben 466 Haitse 425 G. Borschel (Flieden)
020 201400563 Tecla van den Meyerhöfen Stb Ster 1e premie Alwin 469 Andries 415 H.J. Bothmer (Neustadt)
021 201401082 Tascana Stb Ster 2e premie Onne 376 Beart 411 Frauke Lischitzki (Wedemark)
022 201401206 Tizsa Stella fan Aurum Stb Ster 2e premie Reinder 452 Sape 381 M. van Ingen Schenau (Papenburg)
023 201401265 Tara van den Meyerhöfen Stb Ster 2e premie Maurits 437 Maeije 440 H.J. Bothmer (Neustadt)
024 201401800 Tilda Stb niet geprimeerd Tsjalle 454 Onne 376 R. Hansen (Vasdorf)
025 201402182 Voice von Marschhorst Vb M niet opgenomen Karel 370 Tonke 391 Friesenstall Marschhorst (Klein Meckelsen)
026 201402242 Tjara von Brickelnfeld Stb niet geprimeerd Alwin 469 Doaitsen 420 Sandra Strufe (Brickeln)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
030 200904428 Electra von Westerau Stb niet geprimeerd Onne 376 Tsjerk 328 Manina Grudzinski (Steinburg)
031 201003135 Iky van de Demro stables Stb niet geprimeerd Doaitsen 420 Maiko 373 Ramona Michelmann (Ochtmannien)
032 201200674 Osalomé van Lieverlee Stb niet geprimeerd Anders 451 Brandus 345 F. Tietjen (Klein Meckelsen)
033 201201091 Moskje fan 'e Grupstal Stb niet geprimeerd Aan 416 Sierk 326 M. van Ingen Schenau (Papenburg)
034 201202283 Moi fan de Groenesteegh Stb 3e premie Maurus 441 Doaitsen 420 H. Müller-Späth (Guderhandviertel)
035 201202681 Ostara Stella fan Aurum Stb 3e premie Reinder 452 Sape 381 Mirja Hintze (Soltau)
036 201203111 Maaske van 't Grupje Stb niet geprimeerd Reinder 452 Rintse 386 Sabine Ingwersen (Ostenfeld)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
042 201000165 Inita fan Henswoude Stb Kroon Sport 1e premie Eibert 419 Riemer 379 G. Bouma (Aldeboarn)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
039 201200010 Nasco Aa Rb 3e premie Wylster 463 Anne 340 Christina Badenhop (Grethem)
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
15 Premiekeuring van enterhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
16 Premiekeuring van twenterhengsten
040 201500905 Zeus Vb H 3e premie Bente 412 Jakob 302 Marek Hanacik (Adelheitsdorf)
041 201502621 Wyn von Ilsmoor Vb H niet geprimeerd Jasper 366 Ludse 305 Sarah Rütz (Börm)
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
18 Stamboekhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
19 Bekijken VB-H met dekvergunning
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
21 Aangewezen voor voorlopig kroon
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.