KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Stamboekkeuring
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
001 201700001 Dytmar fan Waadsicht Vb H 3e premie Julius 486 Reinder 452 F.N. Wolfswinkel (Vlieland)
002 201700023 Erben fan 'Bosksicht' Vb H 2e premie Julius 486 Onne 376 A. Meekma-Zijlstra (Drachten)
003 201700034 Dyorn fan 't Hoogeland Vb H 2e premie Alwin 469 Wimer 461 J.W.G.T. Weterings (Uithuizen)
004 201700109 Frits fan de Heamar Vb H 2e premie Jasper 366 Olgert 445 M. de Boer (Koudum)
005 201700125 Driekus fan'e Sandobbe Vb H 2e premie Markus 491 Folkert 353 W.E. v.d. Velde (Koudum)
006 201700110 Dytmer fan de Heamar Vb H 3e premie Tsjalle 454 Folkert 353 M. de Boer (Koudum)
007 201700157 Falk Valentijn fan 'e Grupstal Vb H 2e premie Nane 492 Aan 416 M. van Ingen Schenau (Papenburg)
008 201700100 Flits fan Fjildhûzen Vb H 3e premie Markus 491 Dries 421 J.S. de Wolff (Blauwhuis)
009 201700141 Ede uit de Poppenkast Vb H 2e premie Tsjalle 454 Sjaard 320 E. Poppen-Plenter (Froombosch)
011 201700196 Floris van de Polderhoeve Vb H 3e premie Jasper 366 Jerke 434 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
012 201700349 Fokke van de Marne Vb H 1e premie Jehannes 484 Jasper 366 D. van Foeken (Bolsward)
013 201700381 Dalton v.d. Philarina Hoeve Vb H 2e premie Alwin 469 Norbert 444 J.H.A. Back (Lutten)
014 201700315 Friso fan H.M.V. Vb H 3e premie Norbert 444 Beart 411 Friesenstal Fan HMV (Olst)
015 201700351 Foppe van de Marne Vb H 2e premie Wylster 463 Arjen 417 D. van Foeken (Bolsward)
016 201700395 Djurre fan de badwei Vb H 2e premie Markus 491 Tsjalle 454 W. Ploegstra (Rottum)
017 201700411 Folkert fan de Poel Vb H 2e premie Nane 492 Wobke 403 J. Heida (Koudum)
018 201700740 Evert Vb H 1e premie Bikkel 470 Tsjalle 454 O. Boonstra (Oudehaske)
019 201700948 Foppe Vb H 2e premie Wolfert 467 Maurits 437 N. Leyendekker (Witmarsum)
020 201701021 Fryso fan 'e Oasterein Vb H 2e premie Jasper 366 Tsjalle 454 Tj. Langhout-Bos (Wjelsryp)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
021 201700069 Elbrich van de Egberdina Hoeve Vb M (geen) Tjaarda 483 Pier 448 J.E.& S. Bouwman-Wind (Nijeveen)
022 201700064 Fenia van lyts Bekkum Vb M 1e premie Epke 474 Rindert 406 W. Tamminga (Hilaard)
023 201700185 Fieke H Vb M 2e premie Epke 474 Fridse 423 S. Hageman-Buitenhuis (Dalfsen)
024 201700146 Freya fan 't Haskerfjild Vb M 2e premie Epke 474 Stendert 447 J. Bakker (Oudehaske)
025 201700210 Farah Diba fan 'e Grupstal Vb M 1e premie Eise 489 Norbert 444 L.D. Hompe & R. Wijnmaalen (Groningen)
026 201700202 Elbrich Yasmine K. Vb M 2e premie Omer 493 Fridse 423 J.A.M. Kruis (Heeg)
027 201700232 Fetsje fan it Skar Vb M 2e premie Alwin 469 Beart 411 F. de Jong (Katlijk)
029 201700293 Fenna fan 'e Rolbrêge Vb M 3e premie Omer 493 Pier 448 M.K. Gorter (Tiel)
030 201700313 Femke L.W. Vb M 2e premie Hette 481 Reinder 452 Ludema (Witmarsum)
031 201700366 Froukje fan Pankoeken Vb M 1e premie Jehannes 484 Ulbert 390 O. Leijendekker (Witmarsum)
032 201700280 Diana fan kippenburg Vb M 1e premie Markus 491 Mewes 438 H. Eppinga & J.G. Eppinga (Oudemirdum)
033 201700397 Feikje Vb M 2e premie Fonger 478 Mewes 438 A.A. Voogd (Hemelum)
034 201700901 Elsa R.S. fan Top en Twel Vb M 2e premie Beart 411 Heinse 354 R. Schraa en A. Wynia (Oppenhuizen)
035 201700609 Elske t.W. Vb M 2e premie Markus 491 Beart 411 G.J. te Wierik (Dalfsen)
036 201700515 Elia Minke J Vb M 2e premie Felle 422 Monte 378 A. Jelsma (Tijnje)
 
03 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekmerries
039 201102668 Jetty fan 't Kleaster Vb M niet opgenomen Maurus 441 Fabe 348 Nanke Breederveld & Jesse Tieleman (Huizen)
041 201200933 Nanda v. Arwerderpad Stb niet geprimeerd Wikke 404 Beart 411 R. de Vries (Alteveer)
042 201202192 Maureen Lester J&H Stb Ster 2e premie Reinder 452 Onne 376 J. Jellema-Haijtema (Heeg)
043 201202826 Monte van de Volharding Stb Ster 2e premie Rindert 406 Olrik 383 H. Brinks & M. Vrees (Wapserveen)
044 201300016 Rianne K. Stb 3e premie Wytse 462 Brandus 345 J.A.M. Kruis (Heeg)
048 201300936 Sanne Stb 3e premie Maurits 437 Fêde 350 J. de Boer (Woudsend)
049 201301116 Severijntsje fan Lutke Peinjum Stb 3e premie Thorben 466 Gjalt 426 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
050 201301387 Renske R. Stb niet geprimeerd Haitse 425 Jochem 259 J. Huitema (Nijega)
051 201301779 Stjer S.R. Stb 3e premie Onne 376 Abe 346 Janneke Haverschmidt (Drachten)
052 201301809 Sigrid fan Oostenburg Stb 3e premie Rindert 406 Maeije 440 M. van der Hoek & R. de Boer (Opende)
053 201302031 Riekie fan Tsjerkgaast Stb Ster 1e premie Wytse 462 Ulke 338 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
054 201302171 Sinnestriel fan Lutke Peinjum Stb Ster 2e premie Thorben 466 Brandus 345 N.J. Osinga (Boijl)
055 201302322 Susan R.S. fan Top en Twel Stb niet geprimeerd Onne 376 Doeke 287 R. Schraa en A. Wynia (Oppenhuizen)
056 201302441 Reinna B.V. Stb Ster 2e premie Beart 411 Anton 343 Fam. Veenstra & mevr. J.W. Veenstra (Lucaswolde)
057 201400017 Tooske v.d. Maria Louise Hoeve Stb 3e premie Epke 474 Wikke 404 Maria Louise Hoeve b.v. (Lunteren)
058 201400086 Tineke 'van de Brink' Stb Ster 2e premie Norbert 444 Stendert 447 Nooteboom-Scholte (Vegelinsoord)
059 201400577 Tineke Stb Ster 2e premie Beart 411 Maurits 437 N. Leyendekker (Witmarsum)
060 201400106 Veerle fan Jirnsum Stb Ster 2e premie Bikkel 470 Krist 358 Age Okkema (Siegerswoude)
061 201400214 Tina T. Stb niet geprimeerd Alke 468 Time 398 Stephanie Dietrich (Siegen)
062 201400238 Trijntje Lotte L van de Steenhaar Vb M niet opgenomen Epke 474 Fabe 348 H.H. te Lintelo (Haaksbergen)
063 201401648 Victoria van het Middengras Stb niet geprimeerd Aan 416 Feitse 293 J.A. Ammerlaan (Maarssen)
064 201400091 Ulkje fan d ald Loop Stb 3e premie Alke 468 Doaitsen 420 Stephanie Dietrich (Siegen)
065 201401803 Trudy van het Middengras Stb niet geprimeerd Reinder 452 Doaitsen 420 J.A. Ammerlaan (Maarssen)
066 201401276 Tsjikke W. Stb 3e premie Norbert 444 Ulbert 390 S. Wind (Pingjum)
067 201401282 Trista fan Marksate Stb Ster 2e premie Tsjalle 454 Jakob 302 J.R. de Vries-Hofstee (Jubbega)
068 201401297 Tjalda J. Stb Ster 2e premie Jesse 435 Monte 378 M. Jellesma (Rotstergaast)
070 201401412 Tomke Fan de Vijfsprong Stb niet geprimeerd Bartele 472 Leffert 306 B. Schillemans (Wekerom)
071 201401433 Utske B.C. Stb niet geprimeerd Anders 451 Folkert 353 M. Vanderlocht (Beverlo)
072 201401591 Tjitske Grietsje Stb Ster 2e premie Tsjalle 454 Jillis 301 O. Boonstra (Oudehaske)
073 201400537 Veerle fan Charley Hoeve Stb Ster 2e premie Epke 474 Thomas 327 M. Alberts (Rotstergaast)
074 201401711 Tatjana fan de Kadyk Stb Ster 2e premie Epke 474 Maurits 437 H. de Boer (Sintjohannesga)
075 201401830 Twinka Stb 3e premie Bartele 472 Beart 411 S. de Graaff-Brethouwer (Winterswijk Miste)
076 201402014 Tongerblom fan 'e Tsjonger Stb niet geprimeerd Thorben 466 Doaitsen 420 H. en R. Brandsma (Goënga)
077 201402347 Tjitske Stb Ster 2e premie Alwin 469 Nanno 372 Veronique Saey (Zelzate)
078 201402118 Tetsje B. Stb 3e premie Thorben 466 Beart 411 H. Bies (Een)
079 201400627 Tialda v.d. Molelinde Stb 3e premie Alke 468 Mewes 438 L. Lindemann (Alpen)
080 201402483 Teatske fan Wetsensbosch Stb 3e premie Wytse 462 Monte 378 W.D. Sieswerda (Harlingen)
081 201402601 Tjitske van de Anervaart Stb niet geprimeerd Maeije 440 Jelke 367 G.J. Nijman (Ane)
082 201402710 Trijntje van Broersmastate Stb Ster 1e premie Tsjalle 454 Sape 381 J.G. Wilman (Engwierum)
083 201402894 Tess K. Stb niet geprimeerd Reinder 452 Fetse 349 H. en R. Brandsma (Goënga)
 
04 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
084 201003992 Hinke Silke S. Stb 3e premie Beart 411 Lolke 371 R.K.A. Stoker (Nij Beets)
085 201101760 Lady Jitske van 't Goor Stb niet geprimeerd Olgert 445 Leffert 306 J. Winters (Vollenhove)
086 201103630 La Noir van de Vicariën Stb niet geprimeerd Teeuwis 389 Jurjen 303 Monika Rohde (Edemissen)
088 201201192 Nienke van de Braamberg Stb 3e premie Tjalbert 460 Jakob 302 G.J. Holthuis-Heeringa (Slagharen)
089 201202745 Marrit van´t Oost Stb 3e premie Wylster 463 Tsjerk 328 H. Jansma (Makkinga)
090 201202007 Matsje B.V. Stb Ster 2e premie Gjalt 426 Olof 315 Fam. Veenstra & mevr. J.W. Veenstra (Lucaswolde)
091 201202034 Nicole K. Stb niet geprimeerd Maurits 437 Ritse 322 J.A.M. Kruis (Heeg)
092 201202895 Metsjen Stb 3e premie Dries 421 Ulke 338 C. Bruinsma (Exmorra)
093 201201350 Merle Jildou Z. Stb Ster 2e premie Reinder 452 Jasper 366 T. en J. van der Zee (St. Jacobiparochie)
094 201300760 Stynke fan Marksate Stb niet geprimeerd Norbert 444 Jakob 302 Hofstee (Gorredijk)
095 201300857 Regina Stb 3e premie Alke 468 Karel 370 M. Hoekstra (Bantega)
096 201300875 Patsy van 't Schoudervliet Stb Ster 2e premie Uldrik 457 Heinse 354 A. Peters (Maasbommel)
097 201301786 Roos van Bûterheideveld Stb niet geprimeerd Sake 449 Reitse 272 T. Duin (Wijnjewoude)
098 201302706 Sanne fan 't Haskerfjild Stb niet geprimeerd Felle 422 Olof 315 Mirjam van Leeuwen-Bakker (Nieuweschoot)
099 201303144 Renske fan de Klaster Stb niet geprimeerd Thorben 466 Anton 343 O.M. Mous (Koudum)
 
05 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
100 200903908 Ferdinand D. Rb niet geprimeerd Aan 416 Feitse 293 Kaisa Helpiö (Oudemirdum)
 
06 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.