KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Fokdag Het Friesche Paard Twente Achterhoek
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
001 201700219 Ebbe van 'n Broambearg Vb H 2e premie Markus 491 Dries 421 H.D.M. Meijer (Hezingen)
002 201700220 Foppe van 'n Broambearg Vb H 1e premie Alwin 469 Dries 421 H.D.M. Meijer (Hezingen)
003 201700311 Douwe Vb H 2e premie Hessel 480 Jerke 434 W. v.d. Bunt (Wadenoyen)
004 201700649 Eman v.d. Shamrock Vb H 2e premie Hessel 480 Onne 376 A.G. Karnebeek (Beckum)
005 201700441 Diekus van C Vb H 2e premie Gerben 479 Ulbert 390 G. van Coesant (Enter)
006 201700478 Douwe M Vb H 3e premie Epke 474 Gjalt 426 J.W. Marsman (Marle)
007 201700619 Daan fan Klein Weulink Vb H 2e premie Hette 481 Wolfert 467 H. Blom (Wijhe)
008 201700650 Donder v.d. Shamrock Vb H 2e premie Meinte 490 Onne 376 A.G. Karnebeek (Beckum)
009 201700598 Falk van de Stoerstrang Vb H 1e premie Alwin 469 Ielke 382 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
010 201700995 Douwe van Gorsveld Vb H 3e premie Hessel 480 Sape 381 F.H. ten Breteler (Hengevelde)
011 201700846 Douke Vb H 2e premie Jouwe 485 Uldrik 457 W. v.d. Bunt (Wadenoyen)
013 201701109 Diego v.d. Shamrock Vb H 2e premie Gerben 479 Beart 411 A.G. Karnebeek (Beckum)
014 201701215 Doeke van de Gonda Vb H 2e premie Markus 491 Norbert 444 M.A.W. Slagers-Karnebeek (Goor)
015 201701407 Dries van Soels Vb H 2e premie Hessel 480 Beart 411 J.G.N. Morsink (Enter)
016 201701440 Ewoud B. Vb H 3e premie Hette 481 Folkert 353 W. Bunt (Holten)
017 201701771 Ewinus van het Sterrebos Vb H 2e premie Markus 491 Alwin 469 H.P. Alink (Beuningen)
018 201701580 Duco van de Olde Mette Moate Vb H 2e premie Nane 492 Jerke 434 A.A.M. Schut (Hengelo (Gld.))
019 201701781 Douwe W. fan 'e Piksen Vb H 2e premie Alwin 469 Jelke 367 R.E. Wijnstra (Daarle)
020 201702132 Dobbe van de Greffelkamp Vb H 3e premie Stendert 447 Hearke 254 M.W.C. Morsink (Didam)
021 201702031 Fygo van de Meikade Vb H 1e premie Alwin 469 Beart 411 W.E. Lokhorst (Ederveen)
022 201702197 Freon van Dynamis Vb H 2e premie Omer 493 Doaitsen 420 H. & M. Maurice (Wadenoijen)
023 201702606 Fiebe H. Vb H 1e premie Pier 448 Thorben 466 T.J. Henstra (Lemele)
024 201702492 Eime Vb H 3e premie Beart 411 Andries 415 Jan Dirk Brink (Rekken)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
026 201700195 Dautsen W. fan 'e Piksen Vb M 2e premie Gerben 479 Haitse 425 R.E. Wijnstra (Daarle)
027 201700213 Dieke-G Vb M 2e premie Jehannes 484 Tsjerk 328 G.H.J.M. Garstenveld (Vragender)
028 201700265 Fenna fan Klein Weulink Vb M 1e premie Sipke 450 Pier 448 H. Blom (Wijhe)
029 201700502 Ditske van de Klei Vb M 3e premie Beart 411 Doaitsen 420 A.J. Braam (Voorst)
030 201700391 Elite fan de Kressers Vb M 3e premie Hette 481 Tymon 456 S. de Graaff-Brethouwer (Winterswijk Miste)
031 201700601 Donna van de Beestmanweg Vb M 2e premie Jehannes 484 Olof 315 S. Frenken (Aalten)
032 201700534 Djuke v/d höstermoat Vb M 2e premie Bartele 472 Jasper 366 J.A.W. Brasser (Westkapelle)
033 201700836 Emma Fan 'e Wite peal Vb M 2e premie Wikke 404 Jorn 430 S. Hakkers (Rheezerveen)
034 201701033 Enya van de Beestmanweg Vb M 2e premie Hessel 480 Uldrik 457 J.H.H. Frenken (Aalten)
036 201700835 Diamant van West-Raven Vb M 3e premie Meinte 490 Onne 376 D. Brummel (Epe)
037 201700912 Donna van de Olde Mette Moate Vb M 1e premie Epke 474 Doaitsen 420 A.A.M. Schut (Hengelo (Gld.))
038 201700935 Daemi Vb M 2e premie Beart 411 Maurus 441 M. Teunissen (Warnsveld)
039 201701202 Femke van de Vossenpels Vb M 3e premie Meinte 490 Folkert 353 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
040 201701762 Fenne Sasscha Vb M 2e premie Beart 411 Wobke 403 G.A. Brunninkhuis (Hezingen)
041 201701693 Eva van Lutken Oagel Vb M 2e premie Meinte 490 Tsjalke 397 J.A. Pikkemaat (Agelo)
042 201701331 Fokeline van de Olde Mette Moa Vb M 1e premie Beart 411 Rypke 321 A.A.M. Schut (Hengelo (Gld.))
043 201701390 Famke B. Vb M 2e premie Epke 474 Ait 410 W. Bunt (Holten)
044 201701739 Eelke van 'n Elsmos Vb M 1e premie Alwin 469 Beart 411 R.G.A. ten Thije (Haaksbergen)
045 201701600 Famke-G Vb M 2e premie Tsjalke 397 Doaitsen 420 G.H.J.M. Garstenveld (Vragender)
046 201702075 Eliza AK van de Uiterdijk Vb M 1e premie Alwin 469 Tsjalke 397 W. Kruissen (Geldermalsen)
047 201702229 Famke Vb M 2e premie Sipke 450 Felle 422 A.M. Diks (Lieren)
048 201702271 Felicia van de Meikade Vb M 1e premie Eise 489 Folkert 353 W.E. Lokhorst (Ederveen)
052 201702605 Daentje H. Vb M 2e premie Beart 411 Sape 381 T.J. Henstra (Lemele)
053 201702773 Fryske 'fan 'e lytse Generael' Vb M 2e premie Markus 491 Jisse 433 Y.R. Pen (Heelweg)
 
03 Premiekeuring van entermerries
055 201600334 Anke fan Meren-State Vb M 1e premie Bikkel 470 Tsjalle 454 R.W.J. Meijer (Zierikzee)
057 201600862 Antje van de Doezumer Tocht Vb M 3e premie Jehannes 484 Tsjerk 328 C. van de Belt (Dedemsvaart)
058 201601731 Alina fan Bangazathe Vb M 1e premie Jehannes 484 Doaitsen 420 M.J. Vrieze (Neede)
059 201601989 Biny van de Olde Mette Moate Vb M 2e premie Beart 411 Sape 381 Carlos Macias (Chicago, IL)
 
04 Premiekeuring van twentermerries
060 201500049 Xara v.d. Maria Louise Hoeve Vb M 1e premie Epke 474 Onne 376 Maria Louise Hoeve b.v. (Lunteren)
061 201500307 Yara ût de Grachten Vb M 1e premie Alwin 469 Stendert 447 M.H.A. Schothorst (Soest)
062 201500366 Yoyke C Vb M 2e premie Onne 376 Tsjerk 328 Y.R. Pen (Heelweg)
064 201501184 Xalvador fan Lutke Peinjum Vb M 1e premie Hessel 480 Jasper 366 A. Thomassen (Lunteren)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
065 200804868 Ankie fan Getswerdersyl Stb Ster 2e premie Doaitsen 420 Folkert 353 W. v.d. Bunt (Wadenoyen)
066 201102325 Ljiske N. Stb Ster 2e premie Uwe 458 Brandus 345 D.F.E. Nijland-Boom (Nijverdal)
067 201200610 Meike Sjoukje Vb M niet opgenomen Ulke 338 Atse 342 J. van 't Ende (Wezep)
068 201202156 Norah Wobke Stb niet geprimeerd Mewes 438 Pike 316 J. van 't Ende (Wezep)
069 201203236 Misty van de Boezem Stb niet geprimeerd Jisse 433 Abel 344 I.M.M. Klooster & N.A.J. te Wierik (Mariënheem)
070 201203369 Monalisa van de Lage Berkt Stb 3e premie Harmen 424 Sytse 385 E.H.P.J. van de Weijer (Oploo)
071 201203422 Merle B. Stb 3e premie Fabe 348 Onne 376 I.M.M. Klooster & N.A.J. te Wierik (Mariënheem)
072 201204282 Magnificent v Dirkje Stb niet geprimeerd Uwe 458 Lolke 371 Oosterlaar Horses (Luttenberg)
073 201300979 Senna fan Horp Stb niet geprimeerd Stendert 447 Jasper 366 J.P. Mensink (Zweeloo)
074 201301931 Silke van het d’Olde Lantschap Stb 3e premie Wolfert 467 Haitse 425 A.E. Aarnink (Kring van Dorth)
075 201302430 Silke van de Loekshamhoeve Stb niet geprimeerd Brandus 345 Maiko 373 J. ten Pas (Aalten)
076 201302935 Sjoukje fan de Groenesteegh Stb niet geprimeerd Stendert 447 Fridse 423 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
077 201400785 Teadske van de Dompstede Stb 3e premie Epke 474 Teunis 332 W. v.d. Bunt (Wadenoyen)
078 201400092 Twiggy van de Smid Stb Ster 1e premie Norbert 444 Tsjalke 397 H.J.M. Olde Nordkamp (Itterbeck)
079 201400099 Vivian van de Olde Mette Moate Stb niet geprimeerd Epke 474 Sape 381 G.H.J.M. Garstenveld (Vragender)
080 201400284 Vemke van het Zwoantje Stb Ster 1e premie Bartele 472 Tsjalke 397 B. van Zeeburg (Doornspijk)
081 201400392 Tsjetske Stb Ster 2e premie Maeije 440 Nanno 372 B. Timmer (Ambt Delden)
082 201400486 Uniek v/d Keppelse Staart Stb Ster 1e premie Onne 376 Tsjerk 328 S.A.R. Putman (Laag-Keppel)
085 201400605 Teske Stb Ster 2e premie Andries 415 Tsjibbe 388 M. Gerritsen-Geertsma (Doetinchem)
087 201400655 Tsjikke van West-Raven Stb Ster 2e premie Aarnold 471 Tsjerk 328 D. Brummel (Epe)
088 201401177 Tempra van de Hondshoeve Stb Ster 2e premie Rindert 406 Sape 381 C. van de Belt (Dedemsvaart)
089 201400673 Tender van de Smid Stb Ster 2e premie Norbert 444 Olrik 383 H.J.M. Olde Nordkamp (Itterbeck)
090 201400777 Twirre fan Dulve Stb niet geprimeerd Stendert 447 Maeije 440 M.J. Vrieze (Neede)
091 201400674 Tess van de Gonda Stb Ster 2e premie Aarnold 471 Sape 381 G.J. Karnebeek (Goor)
093 201400851 Vloraine van Bedem Stb Ster 1e premie Beart 411 Feitse 293 C. van de Belt (Dedemsvaart)
094 201400871 Teatske v.d. Koaimoune Stb 3e premie Epke 474 Heinse 354 Swinkels (Geldermalsen)
095 201400879 Veralien T.J. Stb Ster 2e premie Wylster 463 Andries 415 R.H.J. Franke (Deurningen)
097 201401188 Vièn fan 'e Boerestreek Stb Ster 1e premie Bartele 472 Beart 411 T. de Boer (Sintjohannesga)
098 201401189 Tialda fan Berltsum KFPS Stb Kroon 1e premie Bartele 472 Olof 315 W.E. Lokhorst (Ederveen)
100 201401748 Tamke fan Nico stables Stb Ster 1e premie Uldrik 457 Jorn 430 Tanck (Vragender)
101 201401822 Toet v.d. Herenbrink Stb Ster 2e premie Alwin 469 Leffert 306 G. Hollak (Lierderholthuis)
102 201401849 Trinity Stb Ster 2e premie Uldrik 457 Lolke 371 M. Milchien (Deurningen)
103 201402063 Uniek fân Stal Bellefleur Stb Ster 2e premie Tsjalle 454 Beart 411 S. Frenken (Aalten)
104 201402410 Valerie fan 'Sweltjes State' KFPS Stb Kroon 1e premie Bartele 472 Wikke 404 R.W.J. Meijer (Zierikzee)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
105 200305700 Klasiena G. Stb Sport niet geprimeerd Winand 405 Jurjen 303 E.J.C. Huitema (Winterswijk)
106 201102324 Jauke Nynke N. Stb 3e premie Uwe 458 Mintse 384 M.G.J. Jansen en B.G.J. Jansen-Nijland (Holten)
107 201300344 Rinske V. Stb niet geprimeerd Norbert 444 Ulbert 390 F.L. van Vessem (Zoelen)
108 201300763 Sita Stb 3e premie Pier 448 Tsjerk 328 J. Loopers (Alteveer)
109 201303089 Sandra fan Ikkerwâld Stb 3e premie Felle 422 Ulbert 390 R.W.J. Meijer (Zierikzee)
128 201201502 Nynke F. fan Horp Stb 3e premie Wimer 461 Doaitsen 420 J.P. Mensink (Zweeloo)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
110 201201167 Marijke S.E. Stb Ster Niet aangewezen voor CK Pier 448 Wisse 408 A.E. Aarnink (Kring van Dorth)
111 201300164 Silke van de Breesteeg KFPS Stb Kroon 1e premie Wimer 461 Olof 315 W.E. Lokhorst (Ederveen)
112 201300290 Setske fan Oostenburg KFPS Stb Kroon 1e premie Tsjalle 454 Beart 411 B. Jonkman (Mariënheem)
113 201300538 Sytske van Hilberalti Stb Ster Niet aangewezen voor CK Onne 376 Rindert 406 B. Veldhuizen (Putten)
114 201301508 Sietske B. Stb Ster Niet aangewezen voor CK Hinne 427 Ait 410 W. Bunt (Holten)
115 201301557 Pauline B KFPS Stb Kroon 1e premie Alwin 469 Nykle 309 H. Bos (Hierden)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
118 200604112 Tebby B. Stb Ster Niet aangewezen voor CK Onne 376 Fetse 349 H. Bies (Een)
119 200800137 Bo Wopke II B. Stb Ster Niet aangewezen voor CK Jerke 434 Jelte 365 B.B. van Duijvenvoorde (Ommeren)
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
122 200402452 Nynke Minke N. KFPS Stb Kroon Niet aangewezen voor CK Mintse 384 Bonne 341 M.G.J. Jansen en B.G.J. Jansen-Nijland (Holten)
123 200900080 Elke K. Stb Model Sport 1e premie Meinse 439 Jasper 366 Tanck (Vragender)
124 200900885 Escada M. KFPS Stb Kroon Niet aangewezen voor CK Doaitsen 420 Teunis 332 M. Milchien (Deurningen)
125 200902472 Echoes of Love T.C.B. Stb Model 1e premie Olgert 445 Beart 411 A. Thomassen (Lunteren)
126 201001172 Gwen D.A.W. Stb Model 1e premie Michiel 442 Jasper 366 Hardeman-Slemmer (Ederveen)
127 201003665 Izzy M. Stb Model 1e premie Haitse 425 Teunis 332 M. Milchien (Deurningen)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.