KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Fokdag Groningen-Drenthe Comb. Peize e.o.
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
003 201700470 Durk de bel Vb H 2e premie Jehannes 484 Olof 315 A. Notenbomer (Noordwijk)
004 201703069 Falke Vb H 2e premie Jehannes 484 Adel 357 E. Lunenborg (Kerkenveld)
005 201700690 Eduard van Diphoorn Vb H 2e premie Jehannes 484 Norbert 444 Ensing (Diphoorn)
006 201701084 Douwe van Lutken Oagel Vb H 2e premie Meinte 490 Folkert 353 J.A. Pikkemaat (Agelo)
007 201701436 Dapper van De Holm Vb H 2e premie Eise 489 Wikke 404 M.J. Heuker (Zevenhuizen)
009 201701454 Ferro Shadow R. Vb H 2e premie Bartele 472 Sjouke 453 R. Ligtenberg (Hardenberg)
010 201701300 Elme B. fan 't Zuud'end Vb H 2e premie Nane 492 Olrik 383 J. Bebingh (Eelde)
011 201701512 Danté Iebrich v.d. Middelijk Vb H 2e premie Jehannes 484 Fabe 348 H. Koenjer (Nieuwleusen)
016 201701912 Djurre van Eden Vb H 3e premie Omer 493 Alwin 469 Martijn Weistra & Francisca Alkema (Een)
017 201701986 Ferdinand Vb H 1e premie Fonger 478 Fetse 349 Breeding Farm Snavelhof BV (Zuidwolde)
019 201702334 Flip E VVR H 2e premie Jasper 366 Ulbert 390 Emmens (Marwijksoord)
020 201702459 Durk Vb H 3e premie Eibert 419 Olgert 445 A. van Goor (Veeningen)
021 201702456 Djurre fan t Botshol Vb H 3e premie Omer 493 Doaitsen 420 T. van Schaik (Ter Apel)
023 201702568 Ferre Vb H 3e premie Hette 481 Jasper 366 R. Hoorn (Elim)
025 201702578 Frederic Vb H 2e premie Fonger 478 Nanno 372 Breeding Farm Snavelhof BV (Zuidwolde)
026 201702834 Foeke van Hummelhof Vb H 1e premie Pier 448 Ymte 407 A. Britstra (Haulerwijk)
027 201702741 Djurre fan 'e Coulissenhoeve Vb H 2e premie Markus 491 Doaitsen 420 Joh. Veenstra (Sebaldeburen)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
028 201700303 Fay-Anne Vb M 3e premie Hessel 480 Ulke 338 Manege Gasselte t.a.v. Manon de Haan (Gasselte)
029 201700624 Femke DGH Vb M 2e premie Pier 448 Doaitsen 420 D.G. Heuker (Zevenhuizen)
030 201700667 Fyp van 't Lansink Vb M 1e premie Jehannes 484 Beart 411 M.H. Loman (Zwiggelte)
031 201700665 Eabeltsje v.d. Peester Hoeve Vb M 2e premie Meinte 490 Mintse 384 J. Ekhart (Peest)
032 201701061 Dream fan 't Drentse Hof Vb M 1e premie Omer 493 Sape 381 M. de Rijk & Dhr. W. de Rijk (Wapse)
033 201701038 Dieke van 't Lansink Vb M 2e premie Eise 489 Tymon 456 Verkocht bestemming bekend (Onbekend)
034 201701024 Fenne S. Vb M 2e premie Pier 448 Eibert 419 H. Snip (Jonkersvaart)
035 201701143 Emma van Diphoorn Vb M 2e premie Alwin 469 Sierk 326 Ensing (Diphoorn)
036 201701241 Fien van 't Lansink Vb M 1e premie Markus 491 Andries 415 M.H. Loman (Zwiggelte)
037 201701375 Froukje K Vb M 1e premie Pier 448 Eibert 419 G. Klunder (Siegerswoude)
038 201701634 Fybrich M Vb M 3e premie Eise 489 Marten 377 Cristina Manea (Breaza / Judet Prahova)
039 201701661 Doutzen R Vb M 2e premie Epke 474 Jakob 302 R. Rotmensen (Klazienaveen)
040 201701552 Fenna fan Oranje Vb M 1e premie Tsjalle 454 Haitse 425 I. den Bleker-Portengen (Oranje)
041 201701635 Freya M Vb M 2e premie Jasper 366 Jesse 435 Cristina Manea (Breaza / Judet Prahova)
042 201702455 Doaitske fan 't Botshol Vb M 2e premie Omer 493 Fabe 348 T. van Schaik (Ter Apel)
043 201701921 Foekje van Hummelhof Vb M 2e premie Pier 448 Lutger 436 A. Britstra (Haulerwijk)
044 201701854 Fardau v.d. Peester Hoeve Vb M 1e premie Markus 491 Norbert 444 J. Ekhart (Peest)
045 201702150 Douwina W. Vb M 2e premie Fonger 478 Wobke 403 Francis Laffra (Lutjegast)
046 201702554 Dieuwke Brecht Vb M 2e premie Eibert 419 Thomas 327 T. Evers (Buinerveen)
047 201702282 Elyne KV Vb M 3e premie Eibert 419 Onne 376 H. Keun (Tynaarlo)
048 201702464 Doutzen D.J Vb M 1e premie Tsjalle 454 Uldrik 457 A.P. de Jager (Nuis)
049 201702551 Fenne fan Swide Pracht Vb M 2e premie Pier 448 Tjesse 400 G. Jonkman-de Kleine (Wijnjewoude)
050 201702463 Eeuwkje D.J Vb M 2e premie Jehannes 484 Wierd 409 A.P. de Jager (Nuis)
051 201702467 Elza van de Fallendahoeve Vb M 3e premie Maurits 437 Lolke 371 Francis Laffra (Lutjegast)
052 201702453 Fleurtje Applonia Vb M 2e premie Alwin 469 Norbert 444 J.J. Lindeman-v.d. Wal (De Wilp)
053 201702650 Eelke van de Arebo Hoeve Vb M 2e premie Jehannes 484 Anton 343 R. Arends (Beilen)
054 201702628 Djoeke SW Vb M 2e premie Olgert 445 Felle 422 Schotanus / van der Wal (Peize)
 
03 Premiekeuring van entermerries
055 201601080 Anke Meike fan Bangazathe Vb M 1e premie Jehannes 484 Wobke 403 D.J. Reiding (Tersoal)
057 201602773 Afke fan Bangazathe Vb M 1e premie Jehannes 484 Haitse 425 D.J. Reiding (Tersoal)
 
04 Premiekeuring van twentermerries
058 201500376 Yldau Rianne Plantinga Vb M 1e premie Norbert 444 Beart 411 J.J. Lindeman-v.d. Wal (De Wilp)
059 201501171 Yasmin van Diphoorn Vb M 1e premie Gerben 479 Norbert 444 Ensing (Diphoorn)
060 201501680 Wietske Kune v.d. Arebo Hoeve. Vb M 2e premie Hette 481 Nykle 309 R. Arends (Beilen)
061 201502387 Zilver.W. Vb M 3e premie Wikke 404 Doaitsen 420 Gerda Rooks (Grootegast)
062 201502758 Wendelien fan Bangazathe Vb M 1e premie Thorben 466 Haitse 425 D.J. Reiding (Tersoal)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
063 200601505 Tingrid van de Zwienhemmen Stb Sport niet geprimeerd Andries 415 Brandus 345 T. Henskes (Leek)
065 201000359 Ilse fan 'e Lytse Mar Stb niet geprimeerd Olof 315 Ulbert 390 Dijkstra / Prins (Twijzel)
066 201000983 Hylkje von 't Twentscheveld Stb niet geprimeerd Mewes 438 Doaitsen 420 J.A. Staman (Vriezenveen)
069 201203986 Nanda S. Vb M niet opgenomen Bente 412 Jakob 302 H. Drent & P. Drent-Lakké (Huis ter Heide)
070 201300589 Sytske N. Stb 3e premie Pier 448 Time 398 D.F.E. Nijland-Boom (Nijverdal)
071 201300982 Rixt fan Horp Stb niet geprimeerd Beart 411 Fabe 348 J.P. Mensink (Zweeloo)
072 201302026 Pytsje Lobke K. Stb niet geprimeerd Tymon 456 Nammen 308 P. Kamminga (Zwaagwesteinde)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
073 201400292 Vorstin van de Heemstede Stb Ster 2e premie Beart 411 Ulke 338 A.W.M. van Bleisem-Duin (Onstwedde)
074 201400354 Uniek PJ Stb niet geprimeerd Onne 376 Feitse 293 P. Wijbenga (Oudwoude)
075 201400555 Vienna T. Stb niet geprimeerd Thorben 466 Harmen 424 H. Tuinstra (Noordwijk GN)
077 201400652 Talita B. fan 't Zuud'end Stb niet geprimeerd Wylster 463 Olrik 383 J. Bebingh (Eelde)
078 201400685 Ulrike van de Zunne. Stb niet geprimeerd Loadewyk 431 Teunis 332 Joh. Onderdijk (Zwolle)
079 201400826 Uraja Kobbe fan Aurum Stb niet geprimeerd Tsjalle 454 Lolke 371 Ursi Alig (Obersaxen)
081 201401044 Veronique Stb Ster 1e premie Beart 411 Norbert 444 Postma-van der Meij (Doezum)
082 201401050 Vie van 't Lansink Stb niet geprimeerd Maurits 437 Maiko 373 H. Hoks (Rotsterhaule)
083 201401113 Tekla v.d.Arebo Hoeve Stb niet geprimeerd Epke 474 Nykle 309 R. Arends (Beilen)
084 201401223 Teska út 'e Polder Vb M niet opgenomen Rindert 406 Wierd 409 G. Oldenburger-Wessels (Assen)
086 201401666 Tesse van stal Van der Horst Vb M niet opgenomen Felle 422 Leffert 306 J. Rosema (Appingedam)
087 201401560 Thamara Oet Oale Kloosterveen Stb 3e premie Tsjalle 454 Nikolaas 310 G. Oldenburger-Wessels (Assen)
088 201401963 Unique van de Meikade Stb Ster 2e premie Tsjalle 454 Fabe 348 J.J. Lindeman-v.d. Wal (De Wilp)
089 201401995 Vroucke fan'e Ridderdijk Stb Ster 2e premie Jorn 430 Andries 415 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
090 201402142 Teuntje van Stal Sluisweg Stb Ster 1e premie Reinder 452 Nykle 309 M. Algra & G. Bosma (Twijzelerheide)
092 201402146 Vera DGH Stb niet geprimeerd Djoerd 473 Doaitsen 420 D.G. Heuker (Zevenhuizen)
093 201402961 Trace D. Stb niet geprimeerd Jasper 366 Reyert 337 O.L.& M. v.d. Weide-Schoonderbeek (Ansen)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
094 201003202 Henriëtte R.W. Stb 3e premie Norbert 444 Karel 370 R.H. Ritzema (Zuidwolde)
095 201101442 Jelkje Berbertsje Stb 3e premie Ulke 338 Hearke 254 J. van 't Ende (Wezep)
096 201102647 Lisanne Wobbrich Stb niet geprimeerd Ulke 338 Reitse 272 J. van 't Ende (Wezep)
098 201200181 Nicole Stb niet geprimeerd Tjalbert 460 Onne 376 M. Jansen-Portengen (Hoogersmilde)
099 201200709 Maaike Grietje K. Stb 3e premie Jerke 434 Feitse 293 P. Kamminga (Zwaagwesteinde)
100 201203379 Moya fan Horp Stb 3e premie Maeije 440 Lolke 371 J.P. Mensink (Zweeloo)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
102 201200672 Maartje fan Bangazathe Stb Ster 1e premie Tsjalle 454 Tamme 276 D.J. Reiding (Tersoal)
103 201201950 Nanke van de Olde Mette Moate Stb Ster Sport Niet aangewezen voor CK Uldrik 457 Doaitsen 420 M.H. Loman (Zwiggelte)
104 201202443 Minke van de Winette Hoeve Stb Ster Niet aangewezen voor CK Jasper 366 Heinse 354 S. en P. van Veenen (Oosterwolde fr)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
106 201002704 Gerlinde B. fan Bangazathe Stb Ster Sport Niet aangewezen voor CK Teeuwis 389 Tamme 276 D.J. Reiding (Tersoal)
107 201005402 Iris M. Stb Ster 1e premie Jasper 366 Thomas 327 Cristina Manea (Breaza / Judet Prahova)
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
108 200501970 Rosa O. Stb Kroon Sport-Elite 1e premie Brandus 345 Anton 343 D.J. Reiding (Tersoal)
110 201000264 Geertje v.d. W. Stb Kroon Sport 1e premie Haitse 425 Jakob 302 D.J. Reiding (Tersoal)
111 201001138 Iemke van Diphoorn Stb Model 1e premie Norbert 444 Onne 376 Ensing (Diphoorn)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
113 201004346 Henkie fan de Klaster Rb Ster Sport 2e premie Mewes 438 Onne 376 Agnes Yzerman-van den Tweel (Tomojo, Alberta)
114 201401261 To be Unique M Rb Ster 1e premie Jasper 366 Jesse 435 Emmens & I. Janssens (Marwijksoord)
115 201402083 Tonger k Rb 3e premie Tsjalle 454 Feitse 293 Sije Kamstra (Oudwoude)
116 201200398 Menno fan de Alde Skatting Rb 3e premie Wytse 462 Reitse 272 J.C. v.d. Ark & P. Wijbenga (Oudwoude)
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.