KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Fokdag Australië
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
126 201700080 Doeke of Twin Rivers Vb H 1e premie Norbert 444 Onne 376 Julie & Karl Mischkulnig (Allansford, Victoria 3277)
127 201603324 Antonn of Terarossa BbI Vb H 2e premie Braggo S. Wierd 409 Katrina Routson (Wangoom)
129 201603408 Zuchelli of Bonadelca Vb H 2e premie Epke 474 Maurus 441 Nerissa Brooks (Barooga, VIC)
130 201603422 Armani of Bonadelca VVR H 1e premie Uldrik 457 Tsjalke 397 Nerissa Brooks (Barooga, VIC)
131 201603423 Aramis of Bonadelca VVR H 3e premie Epke 474 Tsjalke 397 Nerissa Brooks (Barooga, VIC)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
132 201603294 Aspen of Rising Star Friesians BbII Vb M 3e premie Leendert ofBellaDonnaFriesians Tymon 456 R. & P. Galea (Flowerdal)
133 201603351 Anouk fan Wildcroft BbI Vb M 2e premie Age B. Sape 381 Grace & Theo Lamers (Yea, Victoria)
134 201603354 Bente fan Wildcroft BbI Vb M 2e premie Age B. Rindert 406 Grace & Theo Lamers (Yea, Victoria)
135 201603360 Amaris Rising Star Friesians BbII Vb M 3e premie Leendert ofBellaDonnaFriesians Ulbert 390 Clinton & Mary Mullin (Flowerdale, VIC)
136 201603425 Amira of Bonadelca VVR BbII M 2e premie Wobke Tsjalke 397 Nerissa Brooks (Barooga, VIC)
 
03 Premiekeuring van entermerries
137 201503318 Ytka fan Wildcroft BbI Vb M 3e premie Age B. Jisse 433 Laura Nankervis (Wooragee, VIC)
138 201603426 Arya of Bonadelca VVR BbII M 3e premie Wobke Tsjalke 397 Nerissa Brooks (Barooga, VIC)
182 201603216 Alemke of Terarossa BbI Vb M 2e premie Braggo S. Beart 411 Danielle Germech (Pakenham, VIC)
 
04 Premiekeuring van twentermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
140 201104437 Leah of Blackwood BbI Stb niet geprimeerd Jorrit fan Stal Redia Nanning 374 Leon & Alyson Helmrich (Bethunga)
142 201204129 Okkie fan Wildcroft BbI Stb Ster 1e premie Age B. Brend 413 Theresa Lowe (3669 Violet Town)
143 201204188 Nimeesha BbI Stb Ster 2e premie Age B. Gradus 356 Johanne Clare Appleby (Yea, VIC 3717)
144 201300051 Saske of Terarossa Stb niet geprimeerd Gjalt 426 Wierd 409 Katrina Routson (Wangoom)
145 201303281 Paris of Ebony Park BbI Stb niet geprimeerd Jorrit fan Stal Redia Elko van de Woalderhoeve Joanne Cobelas (CHIRNSIDE PARK, VIC)
146 201303466 Quinte fan Wildcroft BbI Stb Ster 2e premie Age B. Brend 413 Grace & Theo Lamers (Yea, Victoria)
147 201303468 Sinne fan Wildcroft BbI Stb niet geprimeerd Age B. Tonke 391 Zombor Kovacs (Coldstream, VIC 3770)
148 201303471 Paige P.J. Stb niet geprimeerd Norbert 444 Nanning 374 Zombor Kovacs (Coldstream, VIC 3770)
149 201303572 Poppe fan Regal BbI Stb 3e premie Omer R.S. fan Top en Twel Age B. Johanne Clare Appleby (Yea, VIC 3717)
183 201204133 Odette P.J. Stb niet geprimeerd Beart 411 Otte 375 Evanne Chesson (Springhill VIC)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
152 201005234 Hermione Van Gelder BbI Stb 3e premie Hilwert L. Anton 343 Theresa Lowe (3669 Violet Town)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
156 200800145 Antsje R.S. fan Top en Twel KFPS Stb Kroon 1e premie Beart 411 Nykle 309 Katrina Routson (Wangoom)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
087 201104440 Karst fan Wildcroft BbI Rb 3e premie Age B. Krist 358 Lara Ryder (Thurgoona, NSW )
157 201005332 Gumboots of Shepherds Hill Rb niet geprimeerd Onne 376 Ulbert 390 Evanne Chesson (Springhill VIC)
158 201104448 Laven FH BbI Rb 3e premie Dennis v/d Smalbemde Beart 411 R. & P. Galea (Flowerdal)
166 201104441 Kobus fan Wildcroft BbI Rb 3e premie Age B. Tonke 391 Susan Harris (Wallerawang, NSW)
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
159 201100063 Karel fan Wildcroft BbI Rb niet geprimeerd Age B. Jasper 366 Allison Stewart (Yea, VIC)
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
15 Premiekeuring van enterhengsten
186 201503349 Wick van Berkley BbI Vb H niet geprimeerd Kai Oeds 318 C.J.&M.J Thornley (Deloraine TAS 7304)
 
16 Premiekeuring van twenterhengsten
160 201403129 Vincent of Twin Rivers Vb H 3e premie Norbert 444 Jorn 430 Julie & Karl Mischkulnig (Allansford, Victoria 3277)
161 201503040 Yardan of Gramayre Stud BbII Vb H niet geprimeerd Saor Piter 312 R. & P. Galea (Flowerdal)
162 201503330 Zanotti of Bonadelca Vb H 3e premie Epke 474 Maurus 441 Nerissa Brooks (Barooga, VIC)
163 201503331 Whitley of Bonadelca BbII Vb H 3e premie Wobke Maurus 441 Nerissa Brooks (Barooga, VIC)
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
165 201104243 Leendert ofBellaDonnaFriesians Vb H geen ster Aan 416 Olof 315 Clinton & Mary Mullin (Flowerdale, VIC)
167 201204277 Maximus BbII Vb Ster Vb Ster Ulbe Ulke 338 J. Rudan (Beaconsfield Upper)
168 201303458 Quickstep Diallo of Ebony Park BbI Vb H geen ster Jorrit fan Stal Redia Krist 358 C. Bishop (Avonsleigh, VIC)
 
18 Stamboekhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
19 Bekijken VB-H met dekvergunning
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
21 Aangewezen voor voorlopig kroon
201204129 Okkie fan Wildcroft BbI Stb Ster Voorlopig Kroon Age B. Brend 413 Theresa Lowe (3669 Violet Town)