KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Fokdag Tsjechië
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
001 201703496 Falco W. KFPS-D Vb H 2e premie Jurre O. Harmen 424 Zita Václavíková (Praha 3)
002 201703491 Dante od Bilych Skal VVR H 2e premie Doaitsen 420 Wobke 403 Martina Křížalová (Praha 6)
003 201702503 Fleurkö Ch. van Pawlowitz Vb H 2e premie Alwin 469 Beart 411 Kristýna Vrzalová (Pavlovice u Přerova)
004 201701746 Dorian od Bílých Skal Vb H 2e premie Hessel 480 Tamme 276 Petra & Roman Picková (Mšeno)
005 201701860 Darwy van Dupaumolen Vb H 1e premie Maurus 441 Anne 340 Kateřina Šálková (Šestajovice)
006 201702504 Détricius Ch. van Pawlowitz Vb H 2e premie Epke 474 Tsjitse W. Kristýna Vrzalová (Pavlovice u Přerova)
007 201703497 Faraon VVR H 2e premie Uldrik 457 Folkert 353 Václav Černý (Nový Bydžov)
009 201703415 Fantom van Bohemia Vb H 1e premie Markus 491 Olof 315 JD Farma s.r.o. (Týn nad Vltavou)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
010 201703502 Elisabeth Beatris van Basten VVR BbII M 2e premie Eelco R. Reinder 452 Magdalena Cervenková (Týn nad Vltavou)
011 201703492 Diana Annahill KFPS-D Vb M 3e premie Jurre O. Tije 401 Radim Šebesta (Sudoměřice)
012 201701717 Eboney od Bílých Skal VVR M 2e premie Norbert 444 Harmen 424 Michaela Procházková (Praha 4)
013 201703500 Fleva Desiree CHDŽ KFPS-D Vb M 2e premie Jurre O. Gjalt 426 Marie Hájková (Mukařov-Žernovka)
014 201702874 Diana van Dupaumolen Vb M 1e premie Maurus 441 Wierd 409 Kateřina Šálková (Šestajovice)
015 201703499 Evelyne of Balinka Vb M 2e premie Jouwe 485 Wikke 404 Kamila Vidláková (Luka nad Jihlavou)
 
03 Premiekeuring van entermerries
016 201603099 Amy van de Gela Vb M 2e premie Tsjalle 454 Pier 448 David Blaha (Brno)
 
04 Premiekeuring van twentermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
017 200705292 Yfke fan 'e sân ieren Stb Ster 2e premie Beart 411 Anton 343 Kristýna Vrzalová (Pavlovice u Přerova)
019 201005193 Gina Irene BbII Stb niet geprimeerd Tsjitse W. Jillis 301 Kristýna Vrzalová (Pavlovice u Přerova)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
020 201400548 Vanessa van Moravia Stb Ster 1e premie Alke 468 Beart 411 Renata Konícková (Svésedlice)
021 201403367 T. Iris BbII Stb 3e premie Eelco R. Olof 315 Magdalena Cervenková (Týn nad Vltavou)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
022 200900880 Femke W. Stb 3e premie Harmen 424 Tetse 394 Zita Václavíková (Praha 3)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
024 201201605 Mia van de Gela KFPS Stb Kroon 1e premie Pier 448 Jerke 434 Pavel Šilhánek (Kryry)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
15 Premiekeuring van enterhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
16 Premiekeuring van twenterhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
18 Stamboekhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
19 Bekijken VB-H met dekvergunning
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
21 Aangewezen voor voorlopig kroon
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.