KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Fokdag Zeeuwse Dag van het Paard
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
002 201700126 Dimer T Vb H 1e premie Tsjalke 397 Harmen 424 G. Toonen (Maren Kessel)
003 201700564 Doeke van de Hoeksche Hoeve Vb H 2e premie Tsjalle 454 Dirk 298 SA. & CE Herweijer (Nieuw-Beijerland)
004 201700763 Devi fan Dulve Vb H 3e premie Omer 493 Doaitsen 420 W.P.H. van Tilborg (Wijk en Aalburg)
005 201701100 Darris antje p Vb H 1e premie Onne 376 Beart 411 J. Peeters (Hoogeloon)
007 201701753 Friso van de Terp Vb H 2e premie Tsjalle 454 Feitse 293 J.H.A.A. Stadhouders (Geffen)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
009 201700031 Elouisa van de Boezem Vb M 2e premie Omer 493 Sibald 380 Jac. v.d. Linden (Brakel)
011 201700443 Femke fan D' oever Vb M 3e premie Jouwe 485 Wikke 404 J.D. Colijn (Doeveren)
012 201700378 Fenna R Vb M 1e premie Nane 492 Dries 421 J.P. Raaijmakers (Geffen)
013 201700370 Fryscke van de Stierenweg Vb M 2e premie Meinte 490 Piter 312 M. van Elzakker (Lepelstraat)
014 201700494 Flantje qantje p Vb M 2e premie Hessel 480 Onne 376 J. Peeters (Hoogeloon)
017 201700758 Froukje Vb M 2e premie Epke 474 Jerke 434 F. Schoenmakers (Oirschot)
018 201700868 Dieuwke Silver T Vb M 1e premie Wimer 461 Tsjalke 397 Chr. Schmalbach (Burgheim)
019 201701389 Floortje van "ons Plekje" Vb M 2e premie Hessel 480 Jisse 433 Chr. Schmalbach (Burgheim)
 
03 Premiekeuring van entermerries
020 201600950 Berber van d'n Meulenpad Vb M 1e premie Alke 468 Gjalt 426 J.M. Janssen (Vogelwaarde)
021 201601022 Celiene-K Vb M 2e premie Pier 448 Dries 421 Koppen imp-exp. Bv (Nederweert)
 
04 Premiekeuring van twentermerries
022 201500487 Xanne van Plexat Vb M 3e premie Tsjalke 397 Beart 411 C. Schreuders (Brakel)
023 201500776 Yfke van de Grote Overbrug Vb M 2e premie Wylster 463 Wikke 404 Verkocht Best. Onbekend Buitenland (Onbekend)
024 201502579 Wijke van d'n Meulenpad Vb M niet geprimeerd Beart 411 Wierd 409 J.M. Janssen (Vogelwaarde)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
025 201300180 Swaantsje van de Demro stables Stb niet geprimeerd Onne 376 Sape 381 Wilhelmus Wellens (Serooskerke)
026 201303037 Sille van 't Amja Stb niet geprimeerd Stendert 447 Olof 315 N.J. Wijkhuijs-Davidse (Biggekerke)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
027 201400005 Ulke van Stal Sluisweg Stb Ster 2e premie Epke 474 Olrik 383 E.E.L. van Wesemael (Nieuw-Namen)
028 201400060 Tjitske van de Nobelhof Stb 3e premie Epke 474 Fabe 348 P.B. Nobel (Nieuw Beijerland)
029 201400455 Vrony Nynke S. Stb 3e premie Wylster 463 Ulbert 390 W.M. Magendans (Doetinchem)
031 201400858 Viebeke v.d. Wiske Hoeve Stb Ster 2e premie Epke 474 Heinse 354 Zomerstaete B.V. t.a.v. L. Flier (Barendrecht)
032 201400948 Thekla van de Demro stables Stb Ster 1e premie Tsjalle 454 Fetse 349 Demro Stables (Mierlo)
033 201401149 Tinke van het Binnenveld Stb Ster 2e premie Tsjalle 454 Ouke 313 M. Haerkens (Heeswijk)
034 201401150 Tiarda R. Stb 3e premie Tsjalke 397 Teunis 332 W.J. van Heusden (Alteveer)
035 201401207 Victoria van de Waelhoeve Stb niet geprimeerd Anders 451 Doaitsen 420 M. Hendriks van Warbij (Zuilichem)
036 201401553 Teuni Zelma T. Stb 3e premie Teunis 332 Tsjalke 397 G. Toonen & Joke Toonen (Maren-Kessel)
037 201401787 Tynke van Koningsland Stb 3e premie Andries 415 Beart 411 Verkocht bestemming bekend (Onbekend)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
040 201300963 Queen van Zomerstaete Stb 3e premie Norbert 444 Wikke 404 Zomerstaete B.V. t.a.v. L. Flier (Barendrecht)
041 201302994 Silver Pleuni T. Stb niet geprimeerd Tsjalke 397 Teunis 332 P. Botah (Maren-Kessel)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
042 201100172 Lieka van de Demro stables Stb Ster Niet aangewezen voor CK Uldrik 457 Wierd 409 Demro Stables (Mierlo)
043 201201460 Merle van de Waelhoeve Stb Ster Niet aangewezen voor CK Uldrik 457 Doaitsen 420 M. Hendriks van Warbij (Zuilichem)
044 201302842 Sylke van Stal Sluisweg Stb Ster 1e premie Alwin 469 Nykle 309 E.E.L. van Wesemael (Nieuw-Namen)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
045 200500378 Pelipa Fr. Stb Ster Niet aangewezen voor CK Mintse 384 Teunis 332 J.P. Raaijmakers (Geffen)
046 200801587 Citske van Plexat Stb Kroon Sport 1e premie Harmen 424 Sibald 380 C. Schreuders (Brakel)
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
047 200802206 Belle Boszorg KFPS Stb Kroon 1e premie Folkert 353 Brandus 345 Verkocht bestemming bekend (Onbekend)
048 200904928 Fenne v.d. Schuppestraat Stb Model 1e premie Jisse 433 Oeds 318 Kinderen v/d Wijdeven (St.Oedenrode)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.