KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Stamboekkeuring
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
001 201702247 Fedde Tjitske H. Vb H 2e premie Epke 474 Wikke 404 C. van 't Hoog (Schipluiden)
002 201702776 Douwe.B. Vb H 2e premie Hessel 480 Mewes 438 G. Blauwendraat (Hoogland)
004 201702619 Drake al Ra'id Vb H 2e premie Alwin 469 Folkert 353 R. Bagedo Al Ra'id Farm (Ash Sharafiyah Jeddah)
005 201703254 Felker B Vb H 2e premie Jouwe 485 Piter 312 H. Bos (Hierden)
006 201703209 Fedde van Nieuw Keveren Vb H 3e premie Beart 411 Lammert 260 H. Nagel (Weesp)
007 201703322 Farao Bub Vb H 2e premie Pier 448 Wierd 409 H. Satter (Poederoijen)
008 201703298 Djikke Ut 't Veene Vb H 2e premie Nane 492 Erik 351 B. Reinders (Oldebroek)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
009 201702616 Fay van de Klei Vb M 2e premie Norbert 444 Beart 411 A.J. Braam (Voorst)
010 201702542 Diewertje B. VVR M 2e premie Gerben 479 Rindert 406 W. Bunt (Holten)
011 201703242 Doutzen van de Jokweg Vb M 2e premie Mewes 438 Brandus 345 F. Sterk (De Hoeve)
093 201701615 Day-Dream Vb M 3e premie Mewes 438 Tsjibbe 388 H.J. Verheul (Haarzuilens)
094 201703143 Ester FR Vb M 2e premie Thorben 466 Andries 415 F. Roorda (Buitenpost)
 
03 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekmerries
012 200704483 Wobie Bub Stb niet geprimeerd Wierd 409 Lolke 371 H. Satter (Poederoijen)
013 200705376 Yetje E. Stb niet geprimeerd Folkert 353 Gerryt 360 N. Elbertsen (Doesburg)
014 201001576 Gé Jildau M. Stb 3e premie Tietse 428 Jasper 366 D. Postma (Vegelinsoord)
015 201002690 Guusje fan 't Gelok Stb 3e premie Haitse 425 Doaitsen 420 E-J. Bos (Apeldoorn)
016 201004385 Hanneke van Bedem Stb 3e premie Andries 415 Reitse 272 H.K. Czajka-Lous (Westkapelle)
017 201102535 Lieke van de Olijftak Stb Sport niet geprimeerd Sjerp 446 Fabe 348 C.J. Ouwendijk (Ede)
018 201200309 Nadia van het Zwoantje Stb niet geprimeerd Stendert 447 Karst 362 Fam Berghuis-Schepers (Beilen)
019 201200342 Merije Vb M niet opgenomen Maurus 441 Rypke 321 Fam Berghuis-Schepers (Beilen)
021 201202378 Noreen van de Troostwijk Stb Ster 2e premie Wimer 461 Sape 381 P. van der Laan (Lunteren)
022 201202524 Merle fan Roersma Sate Stb niet geprimeerd Aan 416 Feitse 293 C. Terpstra-van der Meer (Ee)
023 201203258 Mirthe van Rijnwoude Stb niet geprimeerd Uldrik 457 Doaitsen 420 P. van der Laan (Lunteren)
024 201203288 Olle Stb niet geprimeerd Norbert 444 Teunis 332 F.J.H.B.A. Tijsse Claase (Wychen)
025 201204008 Malibu van Ravensbos Stb niet geprimeerd Teeuwis 389 Jillis 301 Stoeterij Ravensbos (Valkenburg a/d Geul)
026 201300829 Saryna J.H. Stb Ster 2e premie Dries 421 Rypke 321 Stal Chardon (Jorwert)
027 201300988 Renske Z. van 't Streefoord Stb niet geprimeerd Stendert 447 Jasper 366 S.A.B. Rooze-van der Kemp (Rucphen)
028 201301293 Siri S.A. Vb M niet opgenomen Tsjalke 397 Beart 411 A. Vanderper (West-Vleteren)
030 201302257 Sylke Stb Ster 1e premie Pier 448 Time 398 K.J. Engels (Leusden)
031 201302421 Quinte Vb M niet opgenomen Bikkel 470 Leffert 306 E. & S. Wijnstra-Westra (Tzum)
032 201302613 Roos M. Vb M niet opgenomen Tsjalle 454 Norbert 444 R. Martens (Uffelte)
033 201400040 Vronie Stb Ster 2e premie Alwin 469 Sibald 380 A.N.J. de Hollander (Oosterwolde)
034 201400243 Tyalda Stb 3e premie Norbert 444 Doaitsen 420 W. den Otter (Bruchem)
035 201402566 Tjalda von Asgaard Stb niet geprimeerd Jerke 434 Dries 421 Rudolf Vossen & Berenice Vossen (Oeversee)
036 201400260 Vroukje van de Klei Stb 3e premie Felle 422 Doaitsen 420 J.M.E. van Houten (Ellecom)
037 201400408 Truus Stb 3e premie Epke 474 Goffert 369 S.M. v/d Loenhorst (Lunteren)
038 201400473 Taapke fan 'e Homar Stb niet geprimeerd Thorben 466 Beart 411 W.P.H. van Tilborg (Wijk en Aalburg)
039 201400522 Tina Stb niet geprimeerd Pier 448 Harmen 424 S. Hakkers (Rheezerveen)
040 201400575 Thirza fan Menum Stb niet geprimeerd Jerke 434 Jasper 366 M. Gerritsen-Geertsma (Doetinchem)
041 201400583 Victoria van Zomerstaete Stb Ster 1e premie Norbert 444 Onne 376 Zomerstaete B.V. t.a.v. L. Flier (Barendrecht)
042 201400853 Tineke van de Elsenerhof Stb 3e premie Uldrik 457 Haitse 425 B.C. Nijhof (Markelo)
043 201400854 Veline Stb niet geprimeerd Bartele 472 Brandus 345 J.H.& W. van den Broek (Bennekom)
044 201400889 Tess fan 't noardermar Stb niet geprimeerd Wytse 462 Ulke 338 J.A.M. Kruis (Heeg)
045 201401045 Uwke H Stb Ster 2e premie Wolfert 467 Folkert 353 W.H.P. Hendriks (Reusel)
046 201401437 Tilbina van 't Goor Stb 3e premie Alwin 469 Olgert 445 J. Winters (Vollenhove)
047 201401450 Teatske Vb M niet opgenomen Wytse 462 Dries 421 J.A.M. Kruis (Heeg)
048 201401512 Tiana V.B. Stb 3e premie Epke 474 Leffert 306 Veronika Biedai (Essex )
049 201401583 Tine van de Pôle Stb Ster 2e premie Andries 415 Onne 376 P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag)
050 201401621 Teske fan it Wite Reid Stb 3e premie Alke 468 Wobke 403 R.R.M. de Zwart (Oosterbeek)
051 201401641 Theki van de Elsenerhof Stb 3e premie Maurus 441 Tsjerk 328 B.C. Nijhof (Markelo)
052 201401714 Tine van de Neshoeve Stb niet geprimeerd Maurits 437 Jisse 433 D. Groot (Wervershoof)
053 201401756 Veerle fan stal bellefleur Stb Ster 2e premie Norbert 444 Harmen 424 Zomerstaete B.V. t.a.v. L. Flier (Barendrecht)
054 201401791 Tynke van Dynamis Stb Ster 2e premie Maurus 441 Doaitsen 420 H. & M. Maurice (Wadenoijen)
055 201402537 Tsjallie von Asgaard Stb 3e premie Bikkel 470 Tsjalke 397 Rudolf Vossen & Berenice Vossen (Oeversee)
057 201402456 Tialda van de Pôle Stb niet geprimeerd Wylster 463 Tsjerk 328 P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag)
058 201402237 Tjitske d. T. Stb Ster 2e premie Onne 376 Jasper 366 E. den Toom (Molenaarsgraaf)
059 201400258 Tjetske v.d. Schans Stb 3e premie Alwin 469 Krist 358 H. Louwdijk (Balkbrug)
061 201402997 Tessa vom Schladitzer See Stb niet geprimeerd Alke 468 Wierd 409 Sebastian Schiller (Schkeuditz)
062 201403052 Twarres v.d. Terpen Stb Ster 2e premie Maurits 437 Abel 344 R.J. Rienstra (Wommels)
095 201102284 Lytske van Nieuw Keveren Vb M niet opgenomen Hinne 427 Lammert 260 H. Nagel (Weesp)
097 201401269 Ulkje Neeltsje B. Stb Ster 2e premie Loadewyk 431 Rintse 386 G.P. de Boer (Balkbrug)
098 201402536 Thialda fân boazum Stb 3e premie Bartele 472 Tjitte 333 D. Gietema (Boazum)
 
04 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
063 200900174 Elske Stb niet geprimeerd Maurus 441 Oege 267 B. Faber (Marknesse)
064 200900580 Doutsen fan Fjildsicht Stb 3e premie Jasper 366 Nanno 372 Age Okkema (Siegerswoude)
065 200901925 Frida fan Hyllested Østergaard Stb niet geprimeerd Tsjalke 397 Wierd 409 H.J. Oosterhof (Suldrup)
066 200903054 Elske P.B. Stb niet geprimeerd Aan 416 Feitse 293 L.T.J. Koppes (Spierdijk)
067 201000571 Inne v.d. Keppelse Staart Stb 3e premie Maurus 441 Nanno 372 H. & M. Maurice (Wadenoijen)
068 201100332 Jasmijn van Bedem Stb niet geprimeerd Jasper 366 Naen 264 Sabine Fielt (Beek)
069 201100446 Lisa van Penjum Stb 3e premie Gjalt 426 Tsjerk 328 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
070 201100694 Joke Lyke de H. Stb niet geprimeerd Hinne 427 Heinse 354 A.J.H. Halman (Luinjeberd)
071 201200214 Minke Ven Stb 3e premie Pier 448 Nanning 374 A. van de Ven (Vinkel)
072 201200348 Madelief vd Maria Louise Hoeve Stb 3e premie Maurus 441 Jasper 366 M. Hendriksen (Lunteren)
073 201200402 Myke 'fan Vels' Stb 3e premie Uldrik 457 Lolke 371 W. v.d. Bunt (Wadenoyen)
074 201200563 Maike v.d. Koaimoune Stb niet geprimeerd Stendert 447 Folkert 353 I.D. Zwaga-Bruggen (Gorredijk)
075 201202272 Marrit L.W. Stb Ster 2e premie Beart 411 Rindert 406 v.d. Hoeven (Bunschoten)
076 201202791 Marrit fan Hylpen Stb 3e premie Wytse 462 Djurre 284 R. de Vries-Bakker (Hindeloopen)
077 201300346 Rens v.d. Toarnwerterleane Stb Ster 2e premie Stendert 447 Folkert 353 B. Jonkman (Mariënheem)
078 201300382 Stravinskie van Eyckdom Stb niet geprimeerd Uldrik 457 Bente 412 J.W. van Egdom (Ede)
079 201300574 Rinske D. Stb 3e premie Alwin 469 Onne 376 Martijn Weistra & Francisca Alkema (Een)
080 201300931 Richt fan 'e Middelsee Stb Ster 2e premie Wylster 463 Anton 343 G. de Boer-Boersma & S.A. Flapper & J. Klaster (Nijland)
082 201301635 Siena Stb Ster 2e premie Uldrik 457 Brend 413 T. Folmer (Lunteren)
083 201301665 Popje van Visser Stb 3e premie Jerke 434 Thomas 327 T.C. Visser (Lunteren)
084 201301667 Sanne van Visser Stb 3e premie Maurus 441 Feitse 293 T.C. Visser (Lunteren)
085 201301808 Richtsje fan Oostenburg Stb Ster 2e premie Beart 411 Doaitsen 420 H. en R. Brandsma (Goënga)
086 201301830 Saakje B. Stb niet geprimeerd Wolfert 467 Heinse 354 H. Bos (Hierden)
 
05 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
088 201003387 Hidde FH Vb H niet opgenomen Norbert 444 Rindert 406 N. Elbertsen (Doesburg)
089 201103295 Johannes T. Rb Ster 1e premie Andries 415 Karel 370 A. Okkema (Britswerd)
090 201103744 Jelmer B. Rb 3e premie Felle 422 Marten 377 Stal Chardon (Jorwert)
091 201301850 Sjouke fan de Klaster Rb 3e premie Stendert 447 Doaitsen 420 O.M. Mous (Koudum)
092 201401691 Toppe ût de Mars Rb Ster 2e premie Beart 411 Gradus 356 I.H. van Os-Spiekman (Lienden)
 
06 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.