KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Stamboekkeuring
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
002 201700010 Freark D.S. Vb H 1e premie Nane 492 Wierd 409 P. Dekker (De Wilgen)
004 201700121 Doekele G .fan 'e Oasterein Vb H 1e premie Thorben 466 Tsjalle 454 Tj. Langhout-Bos (Wjelsryp)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
005 201700171 Femke R van Dedgum Vb M 2e premie Tsjalle 454 Olof 315 Johannes en Tiwina Bakker (Dedgum)
006 201700022 Eelkje fan 'e Pikesyl Vb M 2e premie Maurits 437 Krist 358 Thomas Hogenkamp (Braamt)
007 201700051 Donderke fan de Slachtedyk Vb M 2e premie Thorben 466 Sake 449 M.J. Hoekstra (Blessum)
008 201700107 Emke Vb M 2e premie Tsjalle 454 Norbert 444 A. Hacquebord (Zevenhuizen)
 
03 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekmerries
009 200805339 Brecht fan Toerenburg Vb M niet opgenomen Doaitsen 420 Folkert 353 O. de Vries (Sondel)
010 200902468 Durkje Siko Stb 3e premie Ait 410 Hearke 254 G.J. Sikma (Ferwoude)
011 201200483 Nine út de Trieme Stb Ster 2e premie Beart 411 Ulbert 390 J. Sijtsma-Stienstra & mevr. A. Bouma (Beetsterzwaag)
012 201201543 Maaike A.B. Stb Ster 2e premie Maeije 440 Heinse 354 J.D. Bosch (Jelsum)
013 201301167 Syrra fan 'e Goëngamieden Stb Ster 2e premie Tsjalke 397 Sape 381 H. en R. Brandsma (Goënga)
014 201300743 Riemkje fan Skrins Stb niet geprimeerd Dries 421 Ulke 338 G.C. Brand (Doetinchem)
015 201301019 Ruurdina A. Stb 3e premie Maurits 437 Tjitte 333 R. Atsma (Sneek)
016 201301168 Saly fan 'e Goëngamieden KFPS Stb Kroon 1e premie Tsjalle 454 Andries 415 H. en R. Brandsma (Goënga)
017 201301461 Sanne van de Warna Hoeve Stb Ster 2e premie Fabe 348 Nanning 374 T.K. Sibma en Mw. A. Mol (Rottum)
018 201301559 Renske v.d. Maria Louise Hoeve Stb Ster 2e premie Bikkel 470 Folkert 353 Maria Louise Hoeve b.v. (Lunteren)
021 201400669 Teunke fan de Slachtedyk Stb Ster 1e premie Wylster 463 Olof 315 Grytsje van der Wal (Boazum)
024 201401083 Teatske v.d. Ald Feart Stb niet geprimeerd Pier 448 Liekele 364 Richard Uulders (Holsloot)
025 201402226 Tryntje fan Harns Stb 3e premie Reinder 452 Wibe 402 D. Kingma (Harlingen)
 
04 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
026 201001529 Haitske fan Wiardastate Stb niet geprimeerd Haitse 425 Heinse 354 Monique Meilink-Moll (Boerakker)
027 201100315 Linde van Rijnwoude Stb niet geprimeerd Tjalbert 460 Nanno 372 M. Visser (Opperdoes)
028 201101365 Janieke fan Hindrik's Hiem Stb Ster 2e premie Take 455 Leffert 306 H. Akkerman (Rotsterhaule)
029 201103943 Lieve W. Stb niet geprimeerd Jasper 366 Hearke 254 Th. en A Wever (Langezwaag)
030 201200046 Minke W. van Dedgum Stb 3e premie Maurits 437 Olof 315 Johannes en Tiwina Bakker (Dedgum)
031 201200226 Nynke v/d Hofstad Stb Sport niet geprimeerd Haitse 425 Feitse 293 F. Algra (Oudega)
032 201203214 Myrthelien fan 'e Drifte Stb 3e premie Maurus 441 Ait 410 Anne Vriezema (Harkema)
033 201203543 Ordina v.d. Hofstad Stb niet geprimeerd Folkert 353 Sjaard 320 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
034 201300199 Ruth van de Rijsakker Stb Ster 2e premie Beart 411 Andries 415 J.J. Lindeman-v.d. Wal (De Wilp)
035 201300429 Silke R.S. fan Top en Twel Stb Ster 2e premie Tsjalle 454 Nykle 309 G. Oldenburger-Wessels (Assen)
036 201300631 Selle W. Stb 3e premie Tymon 456 Lute 304 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
037 201301784 Sanne van Bûterheideveld Stb Ster 3e premie Bikkel 470 Brandus 345 T. Duin (Wijnjewoude)
038 201301887 Rikst Stb 3e premie Alke 468 Mewes 438 H. Eppinga (Oudemirdum)
 
05 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
039 201300231 Siemen van de hofstad Rb Ster 2e premie Beart 411 Tsjerk 328 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
 
06 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.