KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Fokdag Het Friesche Paard Limburg
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
001 201700227 Dex van Winnehof Vb H 3e premie Hette 481 Maurus 441 Judith Smith (Bulford, Salisbury, Wiltshire)
002 201700334 Eef S Vb H 3e premie Alwin 469 Gradus 356 B.G. Sengers (Asten)
003 201700416 Feike Vb H 2e premie Sipke 450 Sake 449 J.P. Schaefer (Buren (Gelderland))
004 201700297 Finn fan 't Brillehof Vb H 1e premie Hette 481 Beart 411 Wulms-v.d. Meerakker (Hunsel)
005 201700405 Finn A. Vb H 2e premie Jorn 430 Meinse 439 P.G.M. Arts (Swolgen)
006 201700753 Danny van de Hamelspoel Vb H 2e premie Tsjalke 397 Lolke 371 A.W.M. van Hal (Herpen)
007 201700652 Ferry van Winnehof Vb H 2e premie Uldrik 457 Ulbert 390 H.F.M. Klauwers (Heythuysen)
008 201700871 Douwe van de Driehoek Vb H 3e premie Jouwe 485 Jerke 434 M. van de Weijer (Oploo)
009 201700888 Fier P.A. van de Sprong Vb H 1e premie Markus 491 Jasper 366 F.G.M. van Kempen (Rijkevoort)
010 201700949 Falke van de Hoeksche Hoeve Vb H 1e premie Jehannes 484 Norbert 444 SA. & CE Herweijer (Nieuw-Beijerland)
011 201700791 Floris v.v Vb H 2e premie Bartele 472 Jasper 366 V. Verstappen (Neerkant)
012 201700937 Floris van de Schutsboom Vb H 1e premie Epke 474 Felle 422 J.L.M. Hurkmans (Milheeze)
013 201701157 Enzo van de Voortsche Hoeve Vb H 2e premie Nane 492 Haitse 425 J. Langen (Groeningen)
014 201701397 Evert K Vb H 3e premie Jouwe 485 Tsjalke 397 H.J.M. Korten (Weert)
015 201701636 Ferdinand m.k.-R Vb H 2e premie Omer 493 Pier 448 J.H. Rietveld (Sprang-Capelle)
016 201701904 Douwe van "De Friesche Peel" Vb H 3e premie Tsjalke 397 Beart 411 W. van den Berg (Westerbeek)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
018 201700056 Doetse van de Veenhoeve Vb M 2e premie Bartele 472 Beart 411 E.F. van Veen-Mastenbroek (Hank)
019 201700331 Froukje T. Vb M 2e premie Epke 474 Tsjalke 397 Lorentz Staete BV (Zeist)
020 201700386 Femme van de Beestmanweg Vb M 1e premie Nane 492 Jisse 433 S. Frenken (Aalten)
021 201700385 Diecke van De Heintjes Hoeve Vb M 3e premie Gerben 479 Haitse 425 H.M. Huijbregts (Knegsel)
023 201700420 Feline van Stoks Vb M 2e premie Tsjalke 397 Tsjerk 328 R. Knol & R. Slomp (Ruinen)
024 201700727 Doutsen van "De Friesche Peel" Vb M 2e premie Hessel 480 Rypke 321 W. van den Berg (Westerbeek)
025 201700928 Eefke A. Vb M 2e premie Alwin 469 Meinse 439 P.G.M. Arts (Swolgen)
027 201701044 Fenna v.d. Hoogstraat Vb M 2e premie Wimer 461 Sake 449 A.G. v.d. Heuvel (Macharen)
028 201701151 Doutzen van de Garstkamp Vb M 3e premie Onne 376 Tsjerk 328 V.H.J.M. Kocken (Overasselt)
029 201701122 Dirkje Vb M 2e premie Jouwe 485 Abel Boszorg G. Verhoeven (Nistelrode)
031 201701490 Fleurtje R. v.d. Valkstraat Vb M 2e premie Hessel 480 Teunis 332 G.J. Rutten (Overasselt)
032 201701455 Doutzen fan stal de lagevoort Vb M 2e premie Jehannes 484 Uldrik 457 Jan en Maria van Driel (Liessel)
033 201701488 Fleur Vb M 2e premie Hette 481 Lolke 371 M.A. Janssen (Weert)
034 201701256 Elaysa G Vb M 2e premie Epke 474 Doaitsen 420 D. Netten (Venlo)
035 201701515 Doutzen K Vb M 1e premie Hessel 480 Beart 411 J.A.M. Kuijpers (Langenboom)
036 201701400 Feline Lente K. Vb M 2e premie Epke 474 Sake 449 H.J.M. Korten (Weert)
084 201700680 Famke T Vb M 2e premie Alwin 469 Tsjalke 397 M.J.M. de Jong ('s Graveland)
 
03 Premiekeuring van entermerries
037 201600148 Aartje van de Wiskehoeve Vb M 2e premie Jouwe 485 Teeuwis 389 Damen (Bemmel)
038 201600239 Antje Vb M 2e premie Sipke 450 Stendert 447 M.K. Gorter (Tiel)
039 201600897 Bieke van de Schutsboom Vb M 2e premie Tsjalle 454 Felle 422 J.L.M. Hurkmans (Milheeze)
040 201601883 Aafke Vb M 3e premie Bente 412 Jasper 366 M. van de Kerkhof (Nederweert)
 
04 Premiekeuring van twentermerries
041 201500401 Welcome Boszorg Vb M 2e premie Tsjalle 454 Pier 448 Stoeterij Boszorg B.V. (St. Anthonis)
042 201500877 Zanna Vb M 3e premie Jerke 434 Fridse 423 Stoeterij Boszorg B.V. (St. Anthonis)
043 201501786 Ylse K.V. Vb M 2e premie Sake 449 Onne 376 M.K. Gorter (Tiel)
044 201502271 Xantia van de Hondshoeve Vb M 1e premie Epke 474 Olrik 383 S.A. Snellenburg (Grashoek)
045 201502713 Ypke van Stal Sluisweg Vb M 2e premie Bartele 472 Sape 381 M. Driessen (Erp)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
046 200400982 Maaike S. Stb niet geprimeerd Jasper 366 Brandus 345 M. van de Kerkhof (Nederweert)
047 201100519 Laura R. Stb Ster 2e premie Maurits 437 Andries 415 R. Reijenga (Idskenhuizen)
048 201202985 Neeltje G. Stb 3e premie Harmen 424 Jasper 366 Ulke De Maeyer (Stekene)
049 201203488 Nijke Feikje R. Stb niet geprimeerd Folkert 353 Lolke 371 A.G. van Elferen (Heumen)
050 201300478 Popke v.d. Maria Louise Hoeve Stb 3e premie Pier 448 Mintse 384 A. van Kempen-Elberse (Rijkevoort)
051 201300561 Sieuwke fan 'e Swarte Proenker Stb 3e premie Thorben 466 Piter 312 A.B. de Meulmeester (Meliskerke)
052 201301595 Reine Boszorg Stb niet geprimeerd Stendert 447 Mintse 384 M. Beheydt (Heusden-Zolder)
053 201301933 Paola P.B. Vb M niet opgenomen Anders 451 Fabe 348 P. van der Velde (Terwispel)
054 201302454 Renate P.B.F.T. Stb 3e premie Reinder 452 Wikke 404 P. van der Velde (Terwispel)
055 201302985 Romy G. Stb Ster 2e premie Jerke 434 Feitse 293 Jan en Maria van Driel (Liessel)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
056 201400038 Taekje K. Stb 3e premie Epke 474 Monte 378 M.G. Vos (Veen)
057 201400195 Thekla H Stb 3e premie Epke 474 Teunis 332 S. Hageman-Buitenhuis (Dalfsen)
059 201400579 Tabiena Fleur K. Stb niet geprimeerd Norbert 444 Beart 411 H.J.M. Korten (Weert)
060 201400641 Tjetske van Zorg en Genot Stb 3e premie Beart 411 Onne 376 M.A. Sweere (Son en Breugel)
061 201400716 Tjitske K. Vb M niet opgenomen Maurus 441 Pier 448 Koppen imp-exp. Bv (Nederweert)
062 201400972 Vega Stb 3e premie Pier 448 Sjouke 453 K. Nielsen (Sunds)
063 201400998 Teuntje van 't Heidehoefke Stb niet geprimeerd Teeuwis 389 Loadewyk 431 Peeters / Van Berlo (Somerenheide)
064 201402896 Uit van de Groenesteegh Stb niet geprimeerd Aan 416 Tije 401 G.C. Brand (Doetinchem)
065 201401704 Tess fan 'e Hege Terp Stb 3e premie Wolfert 467 Pier 448 J.J.H. Eeuwes (Bemmel)
066 201401871 Trenta Stal de Oergong Stb niet geprimeerd Haitse 425 Remmelt 323 A.L. Tielemans (De Mortel)
067 201401891 Veerle van de Demro stables Stb niet geprimeerd Tsjalle 454 Doaitsen 420 Stoeterij Galloper (Berkel en Rodenrijs)
069 201402289 Tessa v. L. Stb Ster 2e premie Maurits 437 Beart 411 A. van Kempen-Elberse (Rijkevoort)
070 201401439 Tess van Stal de Lagevoort Stb niet geprimeerd Bartele 472 Andries 415 Jan en Maria van Driel (Liessel)
071 201402904 Taisa H. Stb Ster 2e premie Haitse 425 Maurus 441 F.G.M. van Kempen & mw. A. van Kempen-Elberse (Rijkevoort)
072 201403067 Vrouwke van Koningsland Stb 3e premie Andries 415 Gradus 356 Verkocht Best. Bekend Buitenland (Onbekend)
081 201401795 Verona van de Damsingel Stb 3e premie Aarnold 471 Arjen 417 Tanck (Vragender)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
082 201301357 Samara van de Hondshoeve Stb 3e premie Jerke 434 Jasper 366 S.A. Snellenburg (Grashoek)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
073 201201170 Mariëlle fan Ferwâlde Stb Ster 1e premie Maurus 441 Tsjerk 328 Damen (Bemmel)
074 201301498 Poike van Rijsingen Stb Ster 1e premie Beart 411 Doaitsen 420 M. Driessen (Erp)
075 201301728 Puck 'fan Vels' Stb Ster 1e premie Norbert 444 Haitse 425 Stal Jede B.V. (Vledder)
083 201303124 Sara van Visser Stb Ster Niet aangewezen voor CK Uldrik 457 Maurus 441 Regula Monico (Weingarten-Kalthäusern)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
076 200900999 Fleur Sietske K. Stb Ster Niet aangewezen voor CK Wobke 403 Abel 344 Koppen imp-exp. Bv (Nederweert)
077 200901567 Fijke Stb Ster Niet aangewezen voor CK Beart 411 Teunis 332 M. Bekx-Boons (Ommel)
078 201001625 Hawar W. Stb Ster Sport 1e premie Haitse 425 Tsjerk 328 J. de Graaff & Sharina Mandemakers (Giessen)
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
079 200900436 Diamant Tr. van de Sprong Stb Model Sport 1e premie Andries 415 Dirk 298 A. van Kempen-Elberse (Rijkevoort)
080 201003170 Grietje van de Gonda KFPS Stb Kroon 1e premie Norbert 444 Sape 381 Demro Stables (Mierlo)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.