KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Fokdag USA Circuit 2
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
290 201702700 Elliott Vb H 3e premie Jehannes 484 Tsjalke 397 Wendy Gale Olson (Remer, MN )
291 201702667 Dixon A Vb H 2e premie Tjalbert 460 Meinse 439 Laura, Kaitlin or Jerry Averill (Random Lake, WI)
292 201702017 Dwayne fan Black Pearl Vb H 1e premie Julius 486 Monte 378 Tiffany Reyenga, Black Pearl Friesians (Rockton, IL )
293 201701896 Ehrlof HF Vb H 3e premie Eise 489 Harmen 424 Amy & Scot Bartels (Racine WI )
294 201701200 Donyxx Vb H 2e premie Tjalbert 460 Teade 392 Carol Orwig (Marinette, WI )
295 201702699 Echo Son of Thea Vb H 2e premie Julius 486 Rintse 386 Wendy Gale Olson (Remer, MN )
296 201702050 Evander Vb H 3e premie Mewes 438 Folkert 353 Susan Neipert (Milton, WI)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
298 201701049 Darsaan Vb M 2e premie Andries 415 Mintse 384 Wallace Kithcart (Hudson, OH)
299 201701936 Elske fan Black Pearl Vb M 1e premie Bene 476 Andries 415 Tiffany Reyenga, Black Pearl Friesians (Rockton, IL )
300 201701034 Delores from Black Earth Vb M 2e premie Julius 486 Wander 352 JoAnn Clough (Black Earth, WI )
301 201703306 Estella KKF Vb M 2e premie Bene 476 Wander 352 Matthew Kissack (Baraboo, WI)
302 201702653 Erica Jane Vb M 2e premie Fridse 423 Anton 343 Steven J Smith (Palmyra, WI)
303 201702049 Elsa fan Lovblad Vb M 2e premie Wybren 464 Anne 340 Steve Leafblad (Bayfield, WI)
304 201702777 Daphne K.O. Vb M 2e premie Epke 474 Mintse 384 Melissa Sharkey (Krakow,WI)
305 201703274 Esme Vb M 2e premie Teade 392 Maiko 373 Cynthia Leander (Merrill WI )
306 201703192 Dieneke HF Vb M 3e premie Norbert 444 Bearend 347 Amy & Scot Bartels (Racine WI )
307 201702701 Eleanor Vb M 2e premie Markus 491 Norbert 444 Wendy Gale Olson (Remer, MN )
308 201703316 Eloquence K.O. Vb M 2e premie Wybren 464 Sibald 380 Melissa Sharkey (Krakow,WI)
 
03 Premiekeuring van entermerries
309 201600442 Anouk PW Vb M 2e premie Reinder 452 Norbert 444 Wendy Gale Olson (Remer, MN )
310 201600477 Aguila fan Black Pearl Vb M 3e premie Tsjalle 454 Fabe 348 Tiffany Reyenga, Black Pearl Friesians (Rockton, IL )
334 201600702 Beauty Vb M 3e premie Beart 411 Nanno 372 Wendy Gale Olson (Remer, MN )
 
04 Premiekeuring van twentermerries
311 201502157 Wira fan North Ster Vb M 2e premie Sape 381 Sipke 450 Lana & Megan Markey & Family (Wausau, WI)
312 201502946 Wieteke fan North Ster Vb M 1e premie Sape 381 Wicher 334 Lana & Megan Markey & Family (Wausau, WI)
335 201501906 Zoë van Stal de Vleut Vb M 3e premie Beart 411 Jakob 302 Wendy Gale Olson (Remer, MN )
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
314 200605164 Téa F. Stb niet geprimeerd Sibald 380 Ids 300 Paul Bontrager (Bonduel, WI )
315 200901077 Femke F. Stb niet geprimeerd Haitse 425 Jurjen 303 Michele Phillips (La Pointe, WI )
316 201004443 Hanne P. Stb niet geprimeerd Meinse 439 Teade 392 Laura, Kaitlin or Jerry Averill (Random Lake, WI)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
317 201402327 Thirza S.F. Stb 3e premie Sape 381 Lukas 324 Karen & Ken Matushak (Wausau, WI )
318 201402613 Vive la Vie Stb 3e premie Bene 476 Folkert 353 Will and Joan Beyer (Watertown, WI)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
320 200804797 Abigail of Friesian Stable Stb niet geprimeerd Anton 343 Jorrit 363 Julie Williams (Superior, WI)
321 201004772 Heiress of Majestic Friesians Stb niet geprimeerd Wander 352 Feitse 293 K & K Farms David Kissack (Lake Delton, WI )
322 201301441 Reya S.F. Stb Ster 2e premie Teade 392 Lukas 324 Kim Crutchfield (Byron, GA)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
324 201003549 Ibeltsje fan North Ster KFPS Stb Kroon 1e premie Sipke 450 Wicher 334 Lana & Megan Markey & Family (Wausau, WI)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
325 200904975 Eleazar von Wilkins Rb niet geprimeerd Mintse 384 Lute 304 Alan & Dodie Wilkins, Scenic View Stables LLC (Nora Springs, IA )
326 201003510 Herck Vb H niet opgenomen Doaitsen 420 Folkert 353 Lisa D'Avignon (Pleasant Prairie WI 53158)
327 201400175 Valentijn Rb niet geprimeerd Doaitsen 420 Teunis 332 Carla Benton (Christiana, TN )
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
15 Premiekeuring van enterhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
16 Premiekeuring van twenterhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
328 201202730 Maximus van Wilkins Vb H geen ster Doaitsen 420 Brandus 345 Alan & Dodie Wilkins, Scenic View Stables LLC (Nora Springs, IA )
329 201300481 Patton from Black Earth Vb H geen ster Fridse 423 Ouke 313 JoAnn Clough (Black Earth, WI )
330 201400628 Thor Vb H geen ster Alert 475 Ouke 313 JoAnn Clough (Black Earth, WI )
331 201402621 Titus van Wilkins Vb H geen ster Mintse 384 Brandus 345 Alan & Dodie Wilkins, Scenic View Stables LLC (Nora Springs, IA )
332 201402852 Tsjip fan North Ster Vb H geen ster Sape 381 Wicher 334 Lana & Megan Markey & Family (Wausau, WI)
 
18 Stamboekhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
19 Bekijken VB-H met dekvergunning
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
21 Aangewezen voor voorlopig kroon
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.