KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Fokdag It Fryske Hynder Sneek e.o.
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
122 201700358 Fokke Vb H 3e premie Wytse 462 Aan 416 K. Alfring (Ane)
123 201700248 Drys vd Terpen Vb H 2e premie Hessel 480 Tjalbert 460 R.J. Rienstra (Wommels)
124 201703168 Fimme v.d.Terpen VVR H 3e premie Rindert 406 Tjalbert 460 Esther de Vos (Harlingen)
125 201700387 Ebben BA Vb H 3e premie Jouwe 485 Ielke 382 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
126 201700467 Frederik K. Vb H 2e premie Wytse 462 Jisse 433 J.A.M. Kruis (Heeg)
127 201700874 Edse Vb H 2e premie Jehannes 484 Uldrik 457 J. & R. Kuipers (It Heidenskip)
128 201701003 Djesse B.L. Vb H 2e premie Tsjalle 454 Thorben 466 M. Brandsma-Leijendekker (Witmarsum)
129 201701173 David Vb H 2e premie Gerben 479 Maurits 437 J. v.d. Brug (Hennaard)
130 201701329 Doerak fan 'e Sjongedyk Vb H 1e premie Epke 474 Norbert 444 F.P. Hettinga (Burgwerd)
131 201701405 Ealse Vb H 2e premie Tsjalle 454 Norbert 444 J.Tj. Bouma (Nijlân)
132 201701699 Epke Vb H (geen) Fonger 478 Mewes 438 N. Leyendekker (Witmarsum)
133 201701523 Foeke B Vb H 2e premie Bikkel 470 Jense 432 Y. Lebbink (Welsrijp)
134 201700304 Friso fan Penjum Vb H 2e premie Eise 489 Doaitsen 420 G. Giliam (Pingjum)
135 201701743 Eabe v.d. Fabiënnehoeve Vb H 2e premie Alwin 469 Fabe 348 E. Reen en M. Bijlsma (Baaium)
136 201702076 Daan Horsea Vb H 2e premie Fonger 478 Heinse 354 M.A. Irik (Cornwerd)
137 201701876 Dedmer fan Klaeiterp Vb H 2e premie Alwin 469 Teeuwis 389 Comb. de Vries (Wieuwerd)
138 201702237 Douwe fan Pankoeken Vb H 1e premie Tsjalle 454 Beart 411 P. en M. Tanck (Vragender)
139 201702322 Fier fan Waadsicht Vb H 2e premie Julius 486 Uldrik 457 F.N. Wolfswinkel (Vlieland)
141 201702443 Falco Vb H 3e premie Tsjalle 454 Jurjen 303 S. Dijkstra (Wieuwerd)
142 201702240 Durk fan Leons Vb H 3e premie Stendert 447 Monte 378 D.F. de Boer (Lions)
144 201702549 Eelke fan StarKing Vb H 1e premie Thorben 466 Tsjalle 454 StarKing BV (Spannum)
145 201702602 Freark fan Thabor Vb H 2e premie Fonger 478 Jasper 366 H.Tj. de Jong (Ysbrechtum)
146 201702804 Falko R.H Vb H 1e premie Tsjalle 454 Jasper 366 T.S. Hettinga (Firdgum)
147 201703220 Doeke W Vb H 2e premie Jehannes 484 Sape 381 S. Wind (Pingjum)
148 201701802 Douwe fân Boazum Vb H 3e premie Tsjalle 454 Aan 416 D. Gietema (Boazum)
149 201700362 Fier fan'e Ridderdijk Vb H 2e premie Eise 489 Fridse 423 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
150 201700602 Evert fan ‘e Middelsee Vb H 2e premie Eise 489 Anton 343 G. de Boer-Boersma & S.A. Flapper & J. Klaster (Nijland)
151 201700600 Douwe fan de Valderse Vb H 1e premie Nane 492 Time 398 L.&M.T.A van der Zee (Dwingeloo)
152 201700697 Friso Vb H 2e premie Eise 489 Aan 416 W. Meijer (Peins)
153 201700929 Daan fan 'e Middelsee Vb H 2e premie Eise 489 Hinne 427 S.A. Flapper & J. Klaster (Weidum)
154 201700752 Douwe fan Dunterpen Vb H 3e premie Meinte 490 Tsjerk 328 D. Postma (Iens)
155 201701125 Franke fan Penjum Vb H 1e premie Eise 489 Reinder 452 G. Giliam (Pingjum)
156 201700981 Eldert fan de Lege Geaën Vb H 2e premie Markus 491 Tsjerk 328 Th. Fopma (Gauw)
157 201701244 Ernst K Vb H 1e premie Markus 491 Rindert 406 H. Kuiper (Oosterend)
158 201701185 Dietmer fan'e Ridderdijk Vb H 2e premie Omer 493 Ulke 338 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
159 201701286 Dymer fan 'e Nylân State Vb H 2e premie Markus 491 Liekele 364 T. Koning (Gaast)
160 201701301 Faas fan Weideshiem Vb H 3e premie Eise 489 Meinse 439 W.J. van der Weide (Ferwoude)
161 201701785 Fedde H Vb H 1e premie Markus 491 Olof 315 R. Hofstra-Halman (Lytsewierrum)
162 201701826 Ewout K Vb H 1e premie Omer 493 Jasper 366 H. Kuiper (Oosterend)
163 201702251 Floris Vb H 2e premie Wolfert 467 Arjen 417 J. v.d. Brug (Hennaard)
164 201702603 Falke fan Jentsje's Pleats Vb H 2e premie Eise 489 Rindert 406 J.E. de Groot (Hilaard)
165 201703042 Friso Vb H 1e premie Eise 489 Beart 411 J. Nauta (Easterein)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
167 201700243 Feikje Femke fan stal Ghia Vb M 2e premie Jehannes 484 Doaitsen 420 A.J. Tjeerdema (Arum)
168 201700475 Eefje fan 'e Pikesyl Vb M 2e premie Maurits 437 Wisse 408 G. Kroes (Abbega)
169 201700590 Elyn Vb M 2e premie Hette 481 Onne 376 H. Oosterhaven (Makkum)
170 201700558 ELbrich fan Meervliet Vb M 2e premie Jehannes 484 Onne 376 H. Brandsma (Blauwhuis)
171 201700616 Escha Vb M 3e premie Thorben 466 Uldrik 457 Verkocht Best. Onbekend Buitenland (Onbekend)
172 201701759 Dena fan Bloemhof Vb M 2e premie Tsjalle 454 Ulke 338 F. Bloemhof & J. Bloemhof (Bolsward)
173 201701344 Feikje fan 'e sûderleane Vb M 2e premie Jehannes 484 Jasper 366 H. Deinum (Schraard)
174 201701035 Elske fan'e Ridderdijk Vb M 2e premie Uldrik 457 Nanno 372 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
175 201701833 Diecke fan 't Uytkom Vb M 3e premie Wolfert 467 Heinse 354 Verkocht Best. Bekend Buitenland (Onbekend)
177 201702419 Doutzen B.L. Vb M 2e premie Tsjalle 454 Beart 411 M. Brandsma-Leijendekker (Witmarsum)
179 201702403 Fenna fan de getswerder Vb M 2e premie Pier 448 Teeuwis 389 A.K. Dijkstra (Franeker)
180 201702367 Dina fan d'ald Loop Vb M 2e premie Jehannes 484 Wylster 463 W.Y. de Boer (Achlum)
182 201703154 Femke fan Jonkershuzen Vb M 2e premie Epke 474 Heinse 354 C. Nieboer (Tjerkwerd)
183 201700073 Dieuwke R Vb M 2e premie Eise 489 Andries 415 L. Reijenga-Heida (Sint Annaparochie)
184 201700554 Fimke L.W. Vb M 2e premie Markus 491 Jisse 433 Ludema (Witmarsum)
185 201700750 Dianne fan Warkum Vb M 2e premie Eise 489 Ielke 382 D.M.J. Kuipers (Workum)
186 201700880 Ella R.S. Vb M 1e premie Omer 493 Felle 422 R. Bos (Bolsward)
188 201700766 Freule fan 't Fjildhûs Vb M 2e premie Markus 491 Tsjerk 328 J. Wijnstra (Marssum)
189 201701057 Eva B Vb M 2e premie Omer 493 Doaitsen 420 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
190 201701254 Fopkje fan de Lege Geaën Vb M 2e premie Eise 489 Folkert 353 Th. Fopma (Gauw)
191 201701230 Dieta fan d'ald Loop Vb M 2e premie Markus 491 Beart 411 W.W. de Boer (Achlum)
192 201702690 Dyan Ygrek Vb M 2e premie Eise 489 Time 398 A.H. Ydema (Wytgaard)
193 201701459 Fatma fan'e Ridderdijk Vb M 2e premie Eise 489 Gjalt 426 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
194 201701602 Edou fan 'e Miedepleats Vb M 2e premie Eise 489 Wobke 403 J.F. van der Ende & S.T. van der Ende (Gauw)
195 201701567 Doutzen fan 't Uytkom Vb M 1e premie Eise 489 Olgert 445 Visser-Nieuwhof (Berlikum)
197 201701687 Fredau fan Boniastate Vb M 3e premie Nane 492 Maeije 440 S.T. Hobma en A.F. Zijlstra (Blauwhuis)
198 201701624 Femke fan Hylpen Vb M 1e premie Nane 492 Olof 315 R. de Vries-Bakker (Hindeloopen)
200 201702006 Dieke van de Polderhoeve Vb M 1e premie Markus 491 Norbert 444 H.H. Tubben (Rutten)
201 201702113 Dina Vb M 1e premie Nane 492 Beart 411 A. Leijendekker (Witmarsum)
202 201702127 Evelien fan'e Ridderdijk Vb M 1e premie Eise 489 Beart 411 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
203 201702195 Fayen fan 'e Boskdyk VVR M 3e premie Eise 489 Jisse 433 A.M. Soede - van Dijk (Winsum)
204 201702325 Freya fan it Oldeclooster Vb M 3e premie Meinte 490 Andries 415 C.S. Rijpma (Hidaard)
205 201702317 Frya fan Beabuorren Vb M 2e premie Markus 491 Wobke 403 Y.P. Witteveen (Tjerkwerd)
206 201702474 Fardau PR Vb M 1e premie Eise 489 Tsjalke 397 P. Norbruis (Menaam)
 
03 Premiekeuring van entermerries
208 201601063 Aelya fan Sweach Vb M 1e premie Gerben 479 Folkert 353 Postma (Boornzwaag)
209 201601227 Bente fan Bloemhof Vb M 1e premie Jehannes 484 Ulke 338 F. Bloemhof & J. Bloemhof (Bolsward)
211 201602772 Brechtsje fan de Lege Geaën Vb M 1e premie Jehannes 484 Fabe 348 Th. Fopma (Gauw)
 
04 Premiekeuring van twentermerries
212 201500346 Wardie van Klaverfjouwer Vb M 2e premie Fonger 478 Fetse 349 C. Rijpkema (Echten)
213 201500549 Ymkje Tietsje S. Vb M 3e premie Wimer 461 Ulbert 390 H. Spoelstra (Wommels)
214 201500919 Welmoed fan 'e Middelsee Vb M 1e premie Wylster 463 Anton 343 Ganadería Hermanos Gomez SA de CV (Chinconcuac Xochitepec de Morelos)
215 201501074 Wende fan Waadsicht Vb M 1e premie Tonjes 459 Uldrik 457 F.N. Wolfswinkel (Vlieland)
216 201501338 Yldou fan Wettersicht Vb M 1e premie Tsjalle 454 Nanno 372 G.G.F. van Dijkhuizen & M.G. Griffioen (Oosterzee)
288 201501295 Ylse P.H. Vb M 1e premie Hette 481 Time 398 Age Okkema (Siegerswoude)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
217 201400071 Tynke R. Stb Ster 1e premie Alwin 469 Andries 415 L. Reijenga-Heida (Sint Annaparochie)
218 201401596 Tsandra fân it Pompeblêd Stb niet geprimeerd Maurits 437 Onne 376 W. Wester (Tjerkgaast)
220 201400337 Uilkje B.L. Stb niet geprimeerd Tsjalle 454 Beart 411 J. Boonstra-Hijlkema (Hichtum)
221 201400362 Teatske P. Stb Ster 2e premie Beart 411 Tsjerk 328 D. Postma (Iens)
223 201400459 Thyra fan Synaeda Stb Ster 1e premie Norbert 444 Beart 411 A.S. Oosterbaan (Opeinde)
224 201400476 Talina van de Marne Stb Ster 1e premie Tsjalle 454 Jasper 366 D. van Foeken (Bolsward)
225 201400589 Ulinda fan Tsjerkgaast Stb 3e premie Wytse 462 Ulke 338 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
226 201400610 Valerie Stb niet geprimeerd Aan 416 Olrik 383 S. Cnossen (Gaastmeer)
227 201400676 Thirsa fan Jentsje´s pleats Stb Ster 1e premie Michiel 442 Rindert 406 J.E. de Groot (Hilaard)
228 201400885 Tjalda fan de 'Kromme Jelte' Stb niet geprimeerd Reinder 452 Teade 392 W. Jorritsma & mw. V. van Asma-v.d. Tol (Harich)
230 201401126 Unike fan Hylpen Stb niet geprimeerd Alke 468 Jochem 259 R. de Vries-Bakker (Hindeloopen)
231 201401171 Tooske R.S. Stb 3e premie Eibert 419 Norbert 444 R. Bos (Bolsward)
232 201401183 Tessa Amarins Stb Ster 2e premie Tsjalle 454 Beart 411 Baukje Leijendekker (Witmarsum)
233 201401227 Titia fan Tsjerkgaast Stb Ster 2e premie Bartele 472 Andries 415 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
234 201401349 Victoria Stb Ster 2e premie Onne 376 Teunis 332 W. Dotinga-v.d. Veer (Sijbrandaburen)
236 201401656 Venna fan de Klaster Stb 3e premie Ulke 338 Onne 376 O.M. Mous (Koudum)
237 201401684 Tjenke fan de Heamar KFPS Stb Kroon 1e premie Alke 468 Olof 315 M. de Boer (Koudum)
238 201402215 Tiarda van de Benthemhoeve Stb niet geprimeerd Felle 422 Hinne 427 Stoeterij Bosksicht (Rijs)
239 201402384 Tetske Ygrek Stb Ster 2e premie Tsjalle 454 Nykle 309 A.H. Ydema (Wytgaard)
240 201402593 Tirza fan 'Bosksicht' Stb Ster 2e premie Tonjes 459 Abe 346 H. Louwdijk (Balkbrug)
241 201402641 Vera G. Stb 3e premie Tonjes 459 Brandus 345 J.K. Dijkstra (Koudum)
242 201402652 Twinka fan de Klaster Stb Ster 2e premie Thorben 466 Hinne 427 O.M. Mous (Koudum)
287 201402245 Tooske fan Fjildhûzen Stb Ster 2e premie Maurits 437 Jerke 434 H. Eppinga (Oudemirdum)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
243 200901359 Fardou van de Singel Stb 3e premie Wierd 409 Tamme 276 Lieneke Boersma (Broeksterwâld)
244 201100344 Linde fan Jentsje's Pleats Stb niet geprimeerd Take 455 Rindert 406 M.F. Pietersma (Nijemirdum)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
245 201100043 Jaitske fan 'e Oasterein Stb Ster 1e premie Tsjalle 454 Erik 351 Tj. Langhout-Bos (Wjelsryp)
246 201100349 Jildouke fan 'e Homar Stb Ster Niet aangewezen voor CK Uldrik 457 Nykle 309 Fam. Poppeliers (Werkendam)
248 201101278 Kanne van Burmania Stb Ster Niet aangewezen voor CK Maurits 437 Andries 415 R.A. Faber (St. Nicolaasga)
249 201101291 Lisette fan Wetsensbosch Stb Ster 1e premie Michiel 442 Fabe 348 W.D. Sieswerda (Harlingen)
251 201103247 Jildou S.R. Stb Ster Niet aangewezen voor CK Fabe 348 Olrik 383 R. Bagedo Al Ra'id Farm (Ash Sharafiyah Jeddah)
252 201201114 Minke fan Tsjerkgaast Stb Ster 1e premie Wytse 462 Ulke 338 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
253 201203584 Mirthe H. Stb Ster Niet aangewezen voor CK Norbert 444 Jasper 366 Kl. Hoekstra (Woudsend)
255 201300881 Richt fan Lyts Tellens Stb Ster 1e premie Dries 421 Heinse 354 R. Schraa en J. Schurer (Wommels)
256 201301599 Rosanna Wilinda K. Stb Ster 1e premie Tymon 456 Oege 267 J.A.M. Kruis (Heeg)
257 201301839 Sjoukje Stb Ster 1e premie Thorben 466 Ulbert 390 O. Leijendekker (Witmarsum)
258 201302519 Riemkje fan Klaeiterp Stb Ster 1e premie Tsjalle 454 Teeuwis 389 Comb. de Vries (Wieuwerd)
259 201302560 Simone K. Stb Ster Niet aangewezen voor CK Tsjalle 454 Sape 381 H. Kuiper (Oosterend)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
260 200401442 Miranda van de Neshoeve Stb Ster Sport Niet aangewezen voor CK Fabe 348 Djurre 284 T. Bouma (Wommels)
261 200802854 Berber S. Stb Ster Sport Niet aangewezen voor CK Loadewyk 431 Olof 315 M. Schiphof (Berlikum)
262 201000162 Hilde fan Fjildsicht Stb Ster Sport Niet aangewezen voor CK Norbert 444 Brandus 345 Tj. Langhout-Bos (Wjelsryp)
263 201001482 Hannie P. Stb Ster 1e premie Andries 415 Krist 358 M. Pietersma (Nijemirdum)
264 201002585 Geartsje van de Doezumer Tocht Stb Ster 1e premie Tjalf 443 Tsjerk 328 J. de Vries (Doezum)
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
265 201003025 Grytsje fan it Hiem Stb Kroon Sport 1e premie Jense 432 Tjimme 275 A. Brandsma (Witmarsum)
266 200601225 Thildou fan 'e Homar Stb Kroon Sport 1e premie Doaitsen 420 Nykle 309 W.P.H. van Tilborg (Wijk en Aalburg)
267 200900208 Esoca fan Fjildsicht Stb Kroon Sport 1e premie Harmen 424 Sape 381 G.G.F. van Dijkhuizen & M.G. Griffioen (Oosterzee)
268 200901199 Franka fan 'e Sjongedyk Stb Kroon Sport Niet aangewezen voor CK Gjalt 426 Brandus 345 Fam. Poppeliers (Werkendam)
269 200901204 Elisabeth M. Stb Model 1e premie Andries 415 Brandus 345 H. Eppinga (Oudemirdum)
270 201000034 Gelske fan 't Suvelstjelpke Stb Kroon Sport Niet aangewezen voor CK Dries 421 Jelke 367 G. Wiersma (Bornwird)
272 201000244 Ilse Ida T. Stb Kroon Sport Niet aangewezen voor CK Norbert 444 Olof 315 H.H. Tubben (Rutten)
273 201000700 Gepkjen KFPS Stb Kroon 1e premie Norbert 444 Goffert 369 J.Tj. Bouma (Nijlân)
274 201001418 Hanna fan Galinga State Stb Model Sport 1e premie Norbert 444 Anton 343 Joh. Oosterhaven (Tzum)
275 201101241 Janna L. van de Noeste Hoeve Stb Kroon Sport 1e premie Tsjalle 454 Jasper 366 P. Okkema (Witmarsum)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
276 200702150 Wealtsje A. Stb Model 1e premie Teeuwis 389 Jasper 366 Comb. de Vries (Wieuwerd)
277 200903790 Elza Maaike v.d. Noeste Hoeve Stb Model Sport 1e premie Norbert 444 Rik 396 P. Okkema (Witmarsum)
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
15 Preferente Merries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.