KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Fokdag Polen
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
001 201701577 Dolar P BbI Vb H 2e premie Daen C. Jesse 435 Kamil Polak (Ogrodniki)
002 201702803 Diuk Vb H 2e premie Haitse 425 Jochem 259 Maria Wyszynska-Pospiech (Myślibórz)
003 201702107 Erest BbI Vb H 3e premie Daen C. Hinke fan de Ketting B. Grzyb (Krzepice)
004 201702045 Floyd z Tartaku Vb H 2e premie Omer 493 Haitse 425 Joanna Frycze (Lodz)
005 201702460 Frugo VVR H 3e premie Gerben 479 Ulbert 390 Mariusz Kozdron (Sosnowiec)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
006 201700082 Fenja MT BbI Vb M 2e premie Daen C. Reinder 452 Marcin Tomczak (Bierzglinek)
007 201700340 Frida MT BbI Vb M 3e premie Daen C. Norbert 444 Marcin Tomczak (Bierzglinek)
008 201701212 Dori BbI Vb M 3e premie Daen C. Felle 422 Mariusz Beblot (Lipie)
009 201701275 Dina . F BbI Vb M 2e premie Daen C. Ielke 382 Janusz Fudala (Mikolow)
010 201701332 Dina U BbI Vb M 3e premie Daen C. Ait 410 Anna Utratna (Trzebnica)
011 201702988 Fika VVR BbI M 2e premie Daen C. Leffert 306 Adam Wakula (Braniewo)
012 201702465 Fantazia VVR BbI M 3e premie Daen C. Teeuwis 389 Karolina Kozdron (Sosnowiec)
013 201703359 Deina Vb M 2e premie Maeije 440 Reinder 452 Mariusz Beblot (Lipie)
 
03 Premiekeuring van entermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
04 Premiekeuring van twentermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
014 200300596 Jabina fan 'e Beijemastate Stb niet geprimeerd Leffert 306 Nammen 308 Adam Wakula (Braniewo)
015 200700433 Wilhelmina van Stal Herven Stb 3e premie Felle 422 Feitse 293 Edyta Skobel (Milicz)
016 200806051 Azja Stb niet geprimeerd Jesse 435 Tsjerk 328 Kamil Polak (Ogrodniki)
017 200902499 Erbrose von Jowe Stb niet geprimeerd Olgert 445 Lammert 260 Monika Anna Aneszko (Ciechanowiec)
018 200906234 Empiria BbI Stb niet geprimeerd Wigle Adel 357 Beata Lusek (Lódz)
019 201003265 Hilke Feikje R. Stb 3e premie Doaitsen 420 Lolke 371 Malgorzata Swital (Strzyzewice)
020 201101700 Joukje van de Wiske Hoeve Stb niet geprimeerd Jense 432 Jurjen 303 Barbara Grzywna (Bogucice)
021 201202837 Milva S. Vb M 3e premie Felle 422 Dries 421 Damian Smialek (Banie)
022 201203174 Marieke A.B. Stb 3e premie Maeije 440 Leffert 306 Karolina Kozdron (Sosnowiec)
023 201300048 Rilana van de Demro stables Stb 3e premie Tsjalke 397 Abel 344 Pomykała Łukasz (Syców)
024 201301050 Richdira BbI Stb niet geprimeerd Wigle Sape 381 Ryszard Iwanowski (Debnica Kaszubska)
026 201302098 Sterre fan 'e Lange Ekers Stb niet geprimeerd Felle 422 Thomas 327 Angelika Benigni (Skoczow)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
027 201401112 Tirza fan Synaeda Stb niet geprimeerd Epke 474 Onne 376 Agnieszka Beblot (popów)
028 201401334 Tjitske van de Kempeler Vb M niet opgenomen Tsjalle 454 Beart 411 Mariusz Beblot (Lipie)
029 201401644 Vamke van Stal de Lagevoort Stb 3e premie Epke 474 Onne 376 Marzena Rudnik (Rojów,Ostrzeszów)
030 201402942 Urka van de Lolkje Stb Ster 2e premie Norbert 444 Sjaard 320 Adrianna Jaroszewicz (Leczyca)
031 201403036 Tycher Stb niet geprimeerd Sake 449 Jelle 368 Ryszard Iwanowski (Debnica Kaszubska)
047 201400320 Vie - L fan Scyedam Stb niet geprimeerd Uldrik 457 Tsjipke 399 Mariusz Beblot (Lipie)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
032 201202853 Minke R. v.d. Valkstraat Stb niet geprimeerd Harmen 424 Pike 316 Beata Szaja (Krasnik)
034 201302112 Pietie van Stal de Lagevoort Stb Ster 2e premie Beart 411 Andries 415 Marzena Rudnik (Rojów,Ostrzeszów)
035 201303012 Pasadena S. Stb niet geprimeerd Reinder 452 Olgert 445 Elzbieta Wesotek (Warta)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
15 Premiekeuring van enterhengsten
037 201600911 Bursztyn BbI Vb H 3e premie Daen C. Doaitsen 420 Czeslaw Bak (Lask)
038 201601260 Anakin z Tartaku Vb H 1e premie Alwin 469 Haitse 425 Karolina en Robert Michalak (Warszawa)
039 201601261 Atreyu z Tartaku Vb H 2e premie Alwin 469 Onne 376 Joanna Frycze (Lodz)
040 201602517 Alwin BbI Vb H 3e premie Daen C. Tsjerk 328 Edyta Skobel (Milicz)
 
16 Premiekeuring van twenterhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
041 201204010 Melle fan 'e sân ieren Vb H geen ster Norbert 444 Gerlof 294 Monika Anna Aneszko (Ciechanowiec)
042 201400545 Unique F. Vb Ster Vb Ster Tsjalke 397 Tsjerk 328 Joanna Frycze (Lodz)
 
18 Stamboekhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
19 Bekijken VB-H met dekvergunning
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
21 Aangewezen voor voorlopig kroon
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.