KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Stamboekkeuring
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
001 201700678 Eelke fan 'e Hameren Vb H 2e premie Markus 491 Thorben 466 H.A.T. Osinga-Timmermans (Vrouwenparochie)
002 201700933 Falko Vb H 3e premie Mewes 438 Fabe 348 A. Zoeteman (Melissant)
003 201701716 Diederik G. Vb H 2e premie Alke 468 Mewes 438 F. van Gosliga - de Groot (Elahuizen)
004 201701692 Easge fan Marsherne VVR H 3e premie Jehannes 484 Maurits 437 G.S. Stenekes en J. Stenekes-Kingma (Poppenwier)
005 201702126 Doris Vb H 2e premie Michiel 442 Wylster 463 J.L.& L. de Jong (Vegelinsoord)
006 201702143 Delmer fan Hylpen Vb H 2e premie Thorben 466 Wierd 409 R. de Vries-Bakker (Hindeloopen)
007 201702215 Dirk Vb H 2e premie Beart 411 Nanno 372 Mulder-v.d. Bij (Opeinde)
008 201702512 Dirk J Fan Bangazathe Vb H 3e premie Thorben 466 Tsjalle 454 D.J. Reiding (Tersoal)
009 201703086 Dilan W. van Dedgum Vb H 2e premie Eise 489 Olof 315 Johannes en Tiwina Bakker (Dedgum)
010 201702894 Frâns fan 'e Lange Ekers Vb H 2e premie Nane 492 Eibert 419 H. Bakker (Haskerhorne)
011 201703286 Ewout fan Bangazathe Vb H 2e premie Eise 489 Reitse 272 Stal Chardon (Jorwert)
012 201703089 Elle T J Vb H 3e premie Maurits 437 Aan 416 Tj. Jongsma (Boornbergum)
014 201703113 Felix K. Vb H 2e premie Gerben 479 Maurits 437 J.A.M. Kruis (Heeg)
081 201702275 Freark P VVR H 3e premie Wylster 463 Doaitsen 420 L. Postma (Winsum)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
015 201701060 Froukje ' van de kleine Weede" Vb M 3e premie Wikke 404 Wierd 409 G. ter Wee (Delfstrahuizen)
016 201701299 Famke Moaira F. Vb M 3e premie Meinte 490 Norbert 444 A. Finnema (Luttelgeest)
017 201701267 Elbrich fan Lytse Vlearen Vb M 2e premie Sake 449 Tjalbert 460 Stal Lytse Vlearen VOF (Tzum)
019 201702228 Elbrich Vb M 2e premie Mewes 438 Doaitsen 420 J. Bosma (Sondel)
020 201701889 Elisabeth f. Gasterlan’s Grûn Vb M 3e premie Tsjalle 454 Felle 422 M.L. Limburg (Oudemirdum)
021 201701728 Dycke fan 'e Breewar Vb M 3e premie Eise 489 Tsjalke 397 H.B.G. de Bruin (Workum)
022 201702078 Frida A. Vb M 2e premie Fonger 478 Mewes 438 S. Altenburg (St. Nicolaasga)
023 201702037 Emmy Shela K. Vb M 2e premie Jorn 430 Mintse 384 J.A.M. Kruis (Heeg)
024 201702297 Femke fan 'e Oasterein Vb M 2e premie Jehannes 484 Gjalt 426 Tj. Langhout-Bos (Wjelsryp)
025 201703183 Ditske -Sanne fan "t Wegje Vb M 3e premie Jouwe 485 Thomas 327 I. de Ruiter-Braak (Bantega)
026 201703010 Elbrig R.S. fan Top en Twel Vb M 3e premie Meinte 490 Doeke 287 R. Schraa en A. Wynia (Oppenhuizen)
027 201702908 Dirkje DMV Vb M 2e premie Markus 491 Jasper 366 A.A.M. Does (Leiden)
028 201702841 Daisy R.S. Vb M 3e premie Eise 489 Krist 358 R. Bos (Bolsward)
029 201703112 Fokeltsje Jody K. Vb M 2e premie Gerben 479 Tsjerk 328 J.A.M. Kruis (Heeg)
030 201703099 Freya fan Fûns Vb M 3e premie Eise 489 Reitse 272 A.S. de Boer (Jorwert)
032 201703177 Danielle alita Vb M 1e premie Fonger 478 Sape 381 Breeding Farm Snavelhof BV (Zuidwolde)
033 201703203 Famke Oan de âlde Tramdyk Vb M 2e premie Markus 491 Jelke 367 S. Zonderland (Sint Nicolaasga)
034 201703396 Dette EM Vb M 2e premie Sipke 450 Heinse 354 R. Moerman (Bolsward)
 
03 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekmerries
035 200900547 Eke van de Miedweg Stb 3e premie Maurits 437 Tsjerk 328 M. de Graaf (Twijzelerheide)
036 201100658 Janke van Hoeve Jacolie Vb M niet opgenomen Wobke 403 Tsjerk 328 A.J. Minderhoud (Westkapelle)
037 201103150 Jennie G. Stb niet geprimeerd Onne 376 Krist 358 W. Grijpstra en Zn. (Ee)
038 201200129 Miranda van Jonkerslân Vb M niet opgenomen Aan 416 Tietse 428 T. Notenbomer (Jonkerslân)
039 201200580 Nynke Ypie K. Stb niet geprimeerd Tsjalle 454 Fridse 423 J.A.M. Kruis (Heeg)
040 201201226 Magda Stb Ster 2e premie Fabe 348 Nanno 372 S. Sternberg (Nordhastedt)
041 201202598 Otje fan Bangazathe Stb niet geprimeerd Wylster 463 Nikolaas 310 T. Dijkstra (Oosterlittens)
042 201203170 Ouck fan Hickaerd Vb M niet opgenomen Maurits 437 Bonne 341 R.S. Visser (Burdaard)
043 201203914 Meta H. Stb 3e premie Fetse 349 Reitse 272 F. Holtrop (Baaium)
044 201300327 Sita fan Scyedam Stb niet geprimeerd Wolfert 467 Naen 264 Verkocht Best. Onbekend Buitenland (Onbekend)
045 201300984 Simmer R.S. fan Top en Twel Stb 3e premie Norbert 444 Beart 411 SA. & CE Herweijer (Nieuw-Beijerland)
046 201302434 Senne van 't Lansink Stb Ster 2e premie Tsjalle 454 Maiko 373 M.H. Loman (Zwiggelte)
047 201400087 Tryntsje 'van de Brink' Stb Ster 2e premie Norbert 444 Heinse 354 J. Kingma-de Groot (Hylaard)
050 201400591 Talitha fân it Pompeblêd Stb Ster 2e premie Ulke 338 Jurjen 303 W. Wester (Tjerkgaast)
052 201402224 Tjarda fan it Skarsicht Stb 3e premie Jesse 435 Eibert 419 M.J. Hoekstra (Blessum)
053 201400687 Tress L. J. Stb Ster 2e premie Rindert 406 Folkert 353 Age Okkema (Siegerswoude)
055 201400978 Trijntje fân Stal Bellefleur Stb 3e premie Thorben 466 Felle 422 Zomerstaete B.V. t.a.v. L. Flier (Barendrecht)
056 201400939 Ulrike fan de Greidpleats Stb 3e premie Maurits 437 Jakob 302 A. Bouma (Nes)
057 201401657 Tatsjana fan de Klaster Stb 3e premie Wylster 463 Doaitsen 420 O.M. Mous (Koudum)
058 201402062 Taetske Stb niet geprimeerd Rindert 406 Jasper 366 J. Ytsma (Buitenpost)
059 201400623 Vrouke. demi. z Stb 3e premie Aan 416 Maeije 440 T. en J. van der Zee (St. Jacobiparochie)
062 201402936 Vamke fan it Skarsicht Stb niet geprimeerd Eibert 419 Jesse 435 M.J. Hoekstra (Blessum)
 
04 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
063 201001545 Isus Hope Stb 3e premie Maurits 437 Nanno 372 R. Reijenga (Idskenhuizen)
064 201004175 Gelske S.J. Stb 3e premie Aan 416 Peke 268 B.J. Jansma & P.E. Bergsma (Donkerbroek)
065 201100060 Klaziene Hinke fan de Badwei Stb Sport niet geprimeerd Tsjalle 454 Fetse 349 W. Ploegstra (Rottum)
066 201100211 Like t. W. Stb Ster 2e premie Olgert 445 Beart 411 G.J. te Wierik (Dalfsen)
067 201102487 Lutske fan Ferwâlde Stb niet geprimeerd Doaitsen 420 Brandus 345 Kl. Bakker (Ferwoude)
069 201200235 Minne-Dille van 't Koetshues Stb 3e premie Wimer 461 Gradus 356 J.B. Stienstra (Bemmel)
070 201200625 Mara S. fan de Noed Stb niet geprimeerd Reinder 452 Onne 376 O. Sieperda (St. Nicolaasga)
071 201200985 Mirke fan de Slachtedyk Stb Ster 2e premie Reinder 452 Olof 315 Grytsje van der Wal (Boazum)
072 201300485 Roaske Stb Ster 2e premie Stendert 447 Beart 411 M. Brandsma-Leijendekker (Witmarsum)
073 201300845 Regina fan Ferwâlde Stb Ster 2e premie Haitse 425 Brend 413 Friesenstal Fan HMV (Olst)
074 201300855 Sibrecht fan 'e Oasterein Stb niet geprimeerd Tsjalle 454 Onne 376 Tj. Langhout-Bos (Wjelsryp)
076 201301379 Raisa S. fan de Noed Stb 3e premie Alke 468 Tsjerk 328 O. Sieperda (St. Nicolaasga)
078 201302247 Rosalientje Stb 3e premie Wolfert 467 Jerke 434 J.K. Dijkstra (Koudum)
079 201302939 Roberta fan 'e Cooypleats Stb Ster 2e premie Norbert 444 Brandus 345 J.T. de Boer-Fokkema (Engwierum)
082 201303031 Rhianne Ygrek Stb 3e premie Tsjalle 454 Krist 358 A.H. Ydema (Wytgaard)
 
05 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
080 201402475 Ulke fan Kippenburg Rb 3e premie Alke 468 Mewes 438 H. Eppinga & P. Kruidenier (Oudemirdum)
 
06 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.