KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Fokdag It Fryske Greidhynder
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
018 201702211 Dagon van de Zonnebloem Vb H 2e premie Pier 448 Uldrik 457 A. Hofkamp (Terwispel)
045 201700085 Freark van de pôle Vb H 3e premie Jasper 366 Rypke 321 P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag)
046 201700306 Fedde vân de pôle Vb H 1e premie Meinte 490 Hinne 427 P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag)
047 201700345 Edzer fan 'e Sintelwei Vb H 3e premie Jehannes 484 Olrik 383 G.A. Pots (Nuis)
048 201700477 Douwe fan de Scharwei Vb H 2e premie Nane 492 Olrik 383 W. Talma (Terband)
049 201700672 Floris fan Smelle Ie Vb H 1e premie Markus 491 Olrik 383 E.H. de Beij (Smalle Ee)
050 201700979 Eric K. Vb H 2e premie Wytse 462 Olof 315 J.A.M. Kruis (Heeg)
051 201700980 Durk K. Vb H 2e premie Omer 493 Ritse 322 J.A.M. Kruis (Heeg)
052 201701235 Dedmer fan de Greidpleats Vb H 1e premie Nane 492 Olof 315 A. Bouma (Nes)
053 201701425 Durk L. Vb H 2e premie Markus 491 Andries 415 J.C. Lenis (Bontebok)
054 201701320 Ewout fan 't Alddjip Vb H 2e premie Maurits 437 Jisse 433 A.C. Aerts & B.A. Aerts (Nij Beets)
055 201701767 Durk Pieter (DP) Vb H 3e premie Nane 492 Jasper 366 T. van 't Blik (Bitgum)
056 201702429 Foeke S.R. Vb H 2e premie Bartele 472 Maurus 441 Sj. Ruiter (Nij Beets)
057 201701898 Elmar Eise fan 'e ies Vb H 3e premie Eise 489 Sape 381 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
058 201702174 Frits fân de Veldhof Vb H 2e premie Alke 468 Anders 451 B. v.d. Velde (Opende)
059 201701983 Fokke fan 'e Lange Ekers Vb H 3e premie Gerben 479 Brandus 345 H. Bakker (Haskerhorne)
062 201702561 Finn fan 'e Prikkewei Vb H 2e premie Hessel 480 Tsjalle 454 J. Kort (Nij Beets)
063 201702629 Dryske Wâldman Vb H 2e premie Alwin 469 Maurus 441 Y. de Vries (Drogeham)
158 201701097 Fondant Chocolat van De Menne Vb H 2e premie Jehannes 484 Onne 376 Gurdebeke-Vanlauwe (Bassevelde)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
065 201700289 Filippina fan Hindrik's Hiem Vb M 2e premie Bartele 472 Tjalbert 460 H. Akkerman (Rotsterhaule)
068 201701023 Eke lutske j Vb M 3e premie Beart 411 Leffert 306 J. de Jong (Terwispel)
070 201700973 Emma Nynke Vb M 1e premie Tsjalle 454 Beart 411 J. de Boer (Opende)
071 201700829 Eelkje út Terherne Vb M 2e premie Tsjalle 454 Norbert 444 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
072 201701159 Elyte-Dame Vb M 1e premie Alwin 469 Harmen 424 Y. de Vries (Drogeham)
074 201701236 Dieuwke Jaike A.B. Vb M 1e premie Fonger 478 Tetse 394 A. Kuipers-Brouwer (Jelsum)
075 201701509 Frisa D.S. Vb M 3e premie Nane 492 Olof 315 P. Dekker (De Wilgen)
076 201701443 Famke Teatske Vb M 2e premie Bikkel 470 Teeuwis 389 O. Boonstra (Oudehaske)
077 201701393 Detje fan Marsherne Vb M 2e premie Omer 493 Tsjalke 397 G.S. Stenekes en J. Stenekes-Kingma (Poppenwier)
078 201701683 Elise LJ Vb M 2e premie Eise 489 Norbert 444 Verkocht bestemming bekend (Onbekend)
079 201702093 Doutzen Tjitske Vb M 2e premie Wylster 463 Jasper 366 B.J. Endendijk (Doornspijk)
081 201702238 Femmy Passja A.B. Vb M 1e premie Fonger 478 Heinse 354 A. Kuipers-Brouwer (Jelsum)
082 201702283 Fenna ut 'e Reiden Vb M 2e premie Pier 448 Oltman 317 M. Hielkema- v.d. Meer (Tijnje)
 
03 Premiekeuring van entermerries
083 201600189 Bobbie-Ulkje fan Up to Date Vb M 1e premie Jehannes 484 Beart 411 J. Melman (Amsterdam)
084 201600463 Atsje fan Tersoal Vb M 2e premie Jehannes 484 Olof 315 R. Kiestra (Irnsum)
085 201600544 Brecht Jellie Vb M 2e premie Wimer 461 Jasper 366 P. Kalsbeek (Lelystad)
086 201600781 Amber fan 'e Wigêri Vb M 2e premie Epke 474 Rypke 321 B.E. v.d. Veer & W. Flapper (Tijnje)
087 201600896 Berber fan 'e Boppeslach Vb M 2e premie Jehannes 484 Tsjerk 328 G.M. Rozema (Bakkeveen)
088 201602038 Amarens S.R. Vb M 2e premie Tsjalle 454 Maurus 441 Sj. Ruiter (Nij Beets)
089 201602152 Beauty van de lits Vb M 1e premie Jehannes 484 Haitse 425 J. Melman (Amsterdam)
090 201602196 Aletha m Vb M 2e premie Thorben 466 Ulke 338 J. Mulder (Bakkeveen)
091 201602887 Ankie B Vb M 1e premie Jehannes 484 Meinse 439 W. Boonstra (Ureterp)
 
04 Premiekeuring van twentermerries
092 201500650 Ymkje D Vb M 3e premie Wybren 464 Olof 315 R. Dekker (Bakkeveen)
093 201501453 Ylja A.d.V Vb M 1e premie Hessel 480 Doaitsen 420 A. de Vries (Goingarijp)
094 201501493 Welmoed fan Marsherne Vb M 1e premie Alke 468 Tsjalke 397 G.S. Stenekes en J. Stenekes-Kingma (Poppenwier)
095 201501826 Zalina V. Vb M 2e premie Wimer 461 Fetse 349 L. en R. de Vries (Haskerdijken)
096 201501981 Willa D.S. Vb M 3e premie Wybren 464 Hinne 427 P. Dekker (De Wilgen)
097 201502596 Zilver fan 'Sweltjes State' Vb M 2e premie Pier 448 Wikke 404 E.H. de Groot (Rotsterhaule)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
098 200800759 Annick Stal de Oergong Vb M niet opgenomen Loadewyk 431 Remmelt 323 A.J. & G. Pool en S. Tuinstra (Surhuizum)
099 200804203 Carolien F.T. Stb niet geprimeerd Rindert 406 Abe 346 D. Notebomer (Lutjegast)
100 200901337 Emmy Vb M niet opgenomen Olrik 383 Fabe 348 A. Algra (Damwoude)
101 201102855 Lente van de Pionier Stb 3e premie Onne 376 Jasper 366 M.G.K. Groot (Midwoud)
102 201300479 Setske fan 't Kolkenlân Vb M niet opgenomen Tjalbert 460 Leffert 306 W.S. Sonnema (Anjum)
103 201300866 Richtje fan Marsherne Stb niet geprimeerd Andries 415 Olrik 383 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
104 201301228 Renske Stb Ster 2e premie Sipke 450 Fetse 349 Breeding Farm Snavelhof BV (Zuidwolde)
105 201301197 Rachel Vb M niet opgenomen Teeuwis 389 Jakob 302 M.H.C. Ruisendaal (Nij Beets)
106 201301925 Sita fan 't Wyldpaed Stb 3e premie Thorben 466 Tsjerk 328 M. Maneschijn (Den Ham)
107 201301970 Simmer L.M. Stb 3e premie Tymon 456 Anton 343 L. Mellema (Beetsterzwaag)
109 201302547 Sharine fan de Koldenhool Stb niet geprimeerd Wimer 461 Sierk 326 B.J. Dijkstra (Raerd)
157 201301353 Rozemarijn Vb M niet opgenomen Stendert 447 Dirk 298 M. van Aken-Poll (Grijpskerk)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
111 201400094 Veerle S.R. Stb Ster 2e premie Thorben 466 Onne 376 Sj. Ruiter (Nij Beets)
113 201400166 Ulrike fan è Bûtemare Stb 3e premie Thorben 466 Ulbert 390 S. Veenstra (Ureterp)
114 201400282 Toos út Terherne Vb M niet opgenomen Jisse 433 Jakob 302 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
115 201400451 Tjalda van de sanning Stb niet geprimeerd Tsjalle 454 Lolke 371 F. Algra (Oudega)
116 201400472 Valentina fan 'e Ridderdijk Stb Ster 1e premie Alwin 469 Fridse 423 J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord)
118 201400689 Ulde D.S. Stb niet geprimeerd Wierd 409 Olrik 383 P. Dekker (De Wilgen)
119 201400870 Veronique Stb 3e premie Sipke 450 Rypke 321 J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord)
120 201401007 Tillie W. Stb Ster 2e premie Tsjalle 454 Fetse 349 Age Okkema (Siegerswoude)
121 201401201 Tieke fan 'e Wigêri Stb Ster 2e premie Bene 476 Loadewyk 431 Age Okkema (Siegerswoude)
122 201401210 Vijkje van de hofstad Stb niet geprimeerd Epke 474 Tsjerk 328 F. Algra (Oudega)
123 201401351 Vroukje van Diphoorn Stb 3e premie Andries 415 Sierk 326 A. Zoeteman (Melissant)
124 201401421 Tetske v.d. Peester Hoeve Stb Ster 2e premie Tsjalle 454 Ulbert 390 J. Ekhart (Peest)
125 201401526 Tryntsje van Asinga Stb 3e premie Wimer 461 Haitse 425 Anja Carstens (Visselhövede)
126 201401572 Ulrika C. Fan de Finnen Stb Ster 2e premie Alke 468 Olof 315 C. Castelein (Kortehemmen)
127 201401630 Verona.G. Vb M niet opgenomen Alke 468 Folkert 353 A. de Vries (Goingarijp)
128 201401678 Veere fan Wylgster Pragt Stb 3e premie Wybren 464 Jasper 366 J. Pragt (De Wilgen)
129 201401842 Tina Olgaa B.B. Stb Ster 2e premie Alwin 469 Onne 376 J.D. Bosch en A. Kuipers-Brouwer (Jelsum)
130 201402039 Tara van de Zunne. Stb Ster 1e premie Alwin 469 Brend 413 J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord)
131 201402250 Tsjarina Diana A.B. Stb Ster 2e premie Alwin 469 Heinse 354 A. Kuipers-Brouwer (Jelsum)
132 201402660 Vasthi fan Breuningswyck Stb niet geprimeerd Bartele 472 Doaitsen 420 J. op de Hoek (Tjerkgaast)
133 201402678 Ulkje van Ravenswoud Stb niet geprimeerd Wylster 463 Anton 343 O. v.d. Werff (Ravenswoud)
134 201402716 Teske fan 'e Wigêri Stb niet geprimeerd Wimer 461 Hearke 254 B.E. v.d. Veer & W. Flapper (Tijnje)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
136 201101539 Lente van de Zonnebloem Stb Ster Niet aangewezen voor CK Uldrik 457 Leffert 306 A. Hofkamp (Terwispel)
138 201201835 Mette Mare fan Schatzenburg Stb Ster Niet aangewezen voor CK Wimer 461 Feitse 293 T. Mous & E. Mous (Reduzum)
139 201204089 Olivia af Fynbo KFPS Stb Kroon 1e premie Wylster 463 Jisse 433 Ganadería Hermanos Gomez SA de CV (Chinconcuac Xochitepec de Morelos)
140 201301555 Rinskje Nynke Stb Ster Niet aangewezen voor CK Tsjalle 454 Beart 411 J.J. v.d. Zijpp (Terkaple)
141 201302334 Sandra fan 'Bosksicht' Stb Ster Niet aangewezen voor CK Sipke 450 Doaitsen 420 J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
142 200303884 Jaike B. Stb Ster Niet aangewezen voor CK Tetse 394 Tsjerk 328 A. Kuipers-Brouwer (Jelsum)
143 200802654 Berber fan 'e Wigêri Stb Ster Sport Niet aangewezen voor CK Loadewyk 431 Lute 304 B.E. v.d. Veer & W. Flapper (Tijnje)
144 200803822 Anna Elske R. Stb Ster 1e premie Tsjalke 397 Krist 358 Age Okkema (Siegerswoude)
145 200804872 Alexandra F.T. Stb Ster Niet aangewezen voor CK Beart 411 Hearke 254 D. Notebomer (Lutjegast)
146 200901151 Elvyra J.H. Stb Kroon Sport 1e premie Dries 421 Rypke 321 Stal Chardon (Jorwert)
147 201001367 Geartsje 'fan Great Beckum' Stb Ster 1e premie Tsjalke 397 Time 398 Stal Chardon (Jorwert)
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
149 200111630 Diana B. Stb Kroon Sport Prest Niet aangewezen voor CK Heinse 354 Peke 268 A. Kuipers-Brouwer (Jelsum)
150 200605251 Twirke van 't Oostende Stb Kroon Sport Niet aangewezen voor CK Olrik 383 Oege 267 A. Blaauw (Oosterzee)
151 200701234 Zenna fan de Kadyk Stb Kroon Sport 1e premie Beart 411 Tsjalling 235 H. de Boer (Sintjohannesga)
152 200900370 Fraucke fan de Greidpleats Stb Model 1e premie Maeije 440 Olof 315 A. Bouma (Nes)
154 201004477 Gerbrich fan it Nylân Stb Model Sport 1e premie Tsjalke 397 Anne 340 Grace & Theo Lamers (Yea, Victoria)
155 201300944 Sanne T.T. KFPS Stb Kroon 1e premie Alwin 469 Beart 411 J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord)
156 201303106 Swaen fan 'e Miedepleats KFPS Stb Kroon 1e premie Alwin 469 Wobke 403 J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.