KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Fokdag Ta it Bihâld
 
03 Premiekeuring van entermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
136 201600524 Bernou van Het Loo Vb M 3e premie Alwin 469 Doaitsen 420 Thijs Haveman (Kollum)
139 201601645 Aaltsje B. Vb M 2e premie Reinder 452 Ids 300 Tj. Bosma (Kollumerzwaag)
140 201602560 Aafke-Marije fan Sin en Wille Vb M 2e premie Reinder 452 Feitse 293 A.A. Steensma-Talma (Warfstermolen)
141 201603107 Beatrice Vb M 2e premie Maeije 440 Abe 346 Tj. Bosma (Kollumerzwaag)
 
04 Premiekeuring van twentermerries
142 201500061 Winanda Grietje K. Vb M 2e premie Tsjalle 454 Feitse 293 P. Kamminga (Zwaagwesteinde)
143 201500181 Yinthe K. Vb M 1e premie Felle 422 Leffert 306 F. de Jong-Kommerie (Damwoude)
146 201500249 Zarina fan Oostenburg Vb M 1e premie Norbert 444 Beart 411 A. de Hoek (Drachtstercompagnie)
147 201500304 Wibrich K. Vb M 2e premie Wikke 404 Doaitsen 420 P. Kamminga (Zwaagwesteinde)
148 201501238 Wilhelmien út 'e Mieden Vb M 3e premie Reinder 452 Onne 376 M. Annema-Broersma (Zwaagwesteinde)
149 201502662 Wiebrecht fan Moarmwâld Vb M 3e premie Aan 416 Olof 315 Tj. Bosma (Kollumerzwaag)
150 201502756 Zafirah fan 'Bosksicht' Vb M 2e premie Tonjes 459 Doaitsen 420 Stoeterij Bosksicht (Rijs)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
113 201300851 Rike fan 'e Hanskepleats Stb Ster 2e premie Maurus 441 Wikke 404 Jelle Visser (Oudwoude)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
151 201400019 Tite J. Stb Ster 2e premie Norbert 444 Anton 343 Alfonso Godinez (Santiago, Tianguistenco)
152 201400024 Tjitske S.E. Stb 3e premie Epke 474 Wisse 408 Ensing (Opeinde)
153 201400045 Veerle fan StarKing Stb Ster 1e premie Tsjalle 454 Tsjitse 387 StarKing BV (Spannum)
154 201400051 Ulrike van de Wolwarren Stb niet geprimeerd Jisse 433 Leffert 306 T. Vaatstra v.d. Ploeg (Oudega)
156 201400116 Tineke Mariëlle van Waberg Stb Ster 2e premie Maurits 437 Sape 381 L. Tiefenbacher (Adetswil)
157 201400766 Veerle fan Panhuys Stb Ster 2e premie Anders 451 Dries 421 T. Wijma (Jislum)
159 201400183 Teatske K. Stb 3e premie Felle 422 Leffert 306 P. Kamminga (Zwaagwesteinde)
160 201401342 Tjiske fan Augsbuurt Stb niet geprimeerd Onne 376 Sape 381 K. Noordhuis (Kollumerpomp)
162 201400249 Trude fan Burgumerheide Stb Ster 2e premie Tsjalle 454 Wierd 409 P.H. van der Meulen (Hurdegaryp)
163 201400288 Tsjerkje fân de Tsjerkebuorren Stb 3e premie Onne 376 Rindert 406 G. Veenstra (Twijzel)
164 201400291 Tjitske fan it Jaachpaad Stb niet geprimeerd Epke 474 Hearke 254 J.H.I. Wortman (Stroe)
165 201400325 Thialda Francien H. Stb 3e premie Tsjalle 454 Feitse 293 P. Kamminga (Zwaagwesteinde)
166 201400330 Vianna Ilana K. Stb Ster 2e premie Reinder 452 Jasper 366 P. Kamminga (Zwaagwesteinde)
167 201401667 Ulrieka S.P. Stb 3e premie Sipke 450 Beart 411 A.A.M. Does (Leiden)
168 201400470 Trude D. fan Sumar Stb Ster 1e premie Wimer 461 Oege 267 D.E. Deelstra (Sumar)
169 201400477 Uvancka van de Marne Stb Ster 2e premie Thorben 466 Jasper 366 D. van Foeken (Bolsward)
170 201400505 Tineke M.D.G. Stb 3e premie Bartele 472 Nykle 309 M. de Graaf (Twijzelerheide)
172 201400671 Vemke fan 'e Herdershoeve Stb Ster 2e premie Epke 474 Teunis 332 B.H. Verbeek-v.d. Molen (Blija)
173 201400757 Tessa fan de Tibsterwei Stb Ster 1e premie Norbert 444 Haitse 425 R. Riemersma (De Westereen)
174 201400132 Tineke S.E. Stb Ster 2e premie Thorben 466 Aan 416 S. Elzinga (Oudega)
175 201400823 Teikje KFPS Stb Kroon 1e premie Olrik 383 Nanno 372 Mulder-v.d. Bij (Opeinde)
176 201400855 Tjitske Lauwers Stb 3e premie Felle 422 Doaitsen 420 J.H. Boersma (Kollumerpomp)
178 201400925 Trijntje van Rinske Stee Vb M niet opgenomen Reinder 452 Lolke 371 Tj. Bosma (Kollumerzwaag)
179 201401008 Trude W. Stb Ster 1e premie Tsjalle 454 Jelke 367 S.P. Woudstra (Waskemeer)
180 201401115 Tona S. Stb Ster 2e premie Maurits 437 Jillis 301 E. Slegtenhorst (Yerseke)
182 201400194 Tjarda fan 'e Alde Ryd Stb 3e premie Stendert 447 Tsjalke 397 R. en G. Lemstra (Kootstertille)
183 201401477 Talitha Ylse H. Stb 3e premie Thorben 466 Harmen 424 Dressuurstal Laurena (Nieuwendijk)
184 201401619 Tjarda Poll Stb niet geprimeerd Anders 451 Folkert 353 P. Wijbenga (Oudwoude)
185 201401635 Vonne Stb niet geprimeerd Aan 416 Jasper 366 R. Draaijer (Twijzel)
186 201401660 Tsjitske Verah Stb Ster 2e premie Thorben 466 Doaitsen 420 T. Jagersma (Siegerswoude)
187 201400347 Venna T. fan 'e Horne Zathe Stb 3e premie Norbert 444 Beart 411 L. de Boer (Stiens)
188 201401721 Uwkje fan Hylpen Stb Ster 2e premie Andries 415 Olof 315 B. Schaap (Lioessens)
189 201401759 Vedette PJ Stb 3e premie Tymon 456 Doaitsen 420 P. Wijbenga (Oudwoude)
190 201402205 Tirsa Hester K. Stb niet geprimeerd Reinder 452 Olof 315 J.M. Kommerij & mw.J.Kommerij-de Jong (Buitenpost)
191 201401857 Tjallie fan 't Reidfjild Stb 3e premie Epke 474 Wibe 402 L. Wiersma (Damwoude)
192 201402053 Tynka fan Rinske Stee Stb niet geprimeerd Teeuwis 389 Arjen 417 G. van der Veen (Damwâld)
193 201402171 Veronique Stb 3e premie Wylster 463 Jisse 433 F. Postmus-Vaatstra (Sumar)
194 201401813 Thirza fan Panhuys Stb niet geprimeerd Anders 451 Jasper 366 T. Wijma (Jislum)
196 201402497 Trienke Vb M niet opgenomen Wytse 462 Maiko 373 S. Andringa (Aalzum)
197 201402739 Veroniek W.E. Stb 3e premie Reinder 452 Jasper 366 F. de Jong-Haarsma (Ternaard)
198 201403121 Thea Ygrek Stb 3e premie Epke 474 Leffert 306 Edouard Guichard (Chaveignes)
215 201401618 Tjitsche van Broersmastate Stb Ster 1e premie Wimer 461 Beart 411 J.G. Wilman (Engwierum)
216 201402349 Vicia fan 't Blommefamke Stb niet geprimeerd Wimer 461 Leffert 306 J.G. Wilman (Engwierum)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
199 201100335 Kelly fan de Tibsterwei Stb Ster Niet aangewezen voor CK Tymon 456 Aan 416 Y. Hoekstra (Kollumerzwaag)
200 201101111 Jitske fan Meren-State KFPS Stb Kroon 1e premie Jisse 433 Tsjalke 397 W. Wijbenga (Kollumerzwaag)
201 201101253 Klaske fan Galinga State Stb Ster Sport 1e premie Tsjalle 454 Anton 343 Joh. Oosterhaven (Tzum)
202 201101413 Lea fan Dieke Stb Ster Niet aangewezen voor CK Abe 346 Jurjen 303 Tj. Bosma (Kollumerzwaag)
203 201102965 Jeike K. Stb Ster 1e premie Tsjalle 454 Feitse 293 Sije Kamstra (Oudwoude)
204 201200009 Marije fan 't Suvelstjelpke Stb Ster Niet aangewezen voor CK Uldrik 457 Onne 376 G. Wiersma (Bornwird)
205 201200107 Merle L.J. Stb Ster Niet aangewezen voor CK Uldrik 457 Folkert 353 L. Jansma (Ee)
206 201202415 Martine fan Oostenburg Stb Ster Niet aangewezen voor CK Dries 421 Andries 415 A. de Hoek (Drachtstercompagnie)
207 201300221 Swarte fan 'e Klaai Stb Ster Niet aangewezen voor CK Tjalbert 460 Tsjalke 397 A. Dijk & mw. S. Holwerda (Anjum)
208 201301463 Sylke t. W. Stb Ster 1e premie Norbert 444 Beart 411 G.H. Raap (Oostrum)
209 201301553 Rikst T. fan 'e Boppelannen Stb Ster 1e premie Beart 411 Fabe 348 R. en J. Tjeerdsma (Drogeham)
210 201302936 Sijke Marieke KFPS Stb Kroon 1e premie Beart 411 Folkert 353 S. Bruinsma (Oudega)
217 201200376 Meinou 2 fan 'e Homar Stb Ster 1e premie Tsjalle 454 Nykle 309 Age Okkema & Fam. R.S. Visser (Siegerswoude)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
211 200800347 Anna fan 'e Cooypleats Stb Ster Niet aangewezen voor CK Beart 411 Brandus 345 L. de Boer (Stiens)
212 200900322 Elma fan it Noarderein Stb Ster Sport Niet aangewezen voor CK Hinne 427 Leffert 306 S. Veenstra (Ureterp)
213 200903651 Esther fan 'e Sjongedyk Stb Kroon Sport 1e premie Loadewyk 431 Piter 312 Wianda Alida Hoekstra (Burgum)
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
214 200904596 Dûnske 'fan Panhuys' Stb Kroon Sport 1e premie Jasper 366 Tsjerk 328 T. Wijma (Jislum)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.