KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Voorkeuring Fokdag Het Friesche Paard Zuid-NL
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
001 201700252 Ewout fan Over den Graaf Vb H 2e premie Jehannes 484 Gjalt 426 P. de Haan (Beesd)
002 201700329 Drys fan 't Hakkevelt Vb H (geen) Jorn 430 Ielke 382 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
003 201700636 Floris Boszorg Vb H 1e premie Alwin 469 Pier 448 Stoeterij Boszorg B.V. (St. Anthonis)
004 201700511 Falko van de Stierenweg Vb H 2e premie Markus 491 Meinse 439 M. van Elzakker (Lepelstraat)
007 201700681 Douwe R v d Dintherseweg Vb H 2e premie Tsjalke 397 Tsjerk 328 F. Raaijmakers (Nistelrode)
008 201700848 Daan B. Vb H (geen) Nane 492 Fetse 349 H.A.J. van Bussel (Ommel)
009 201700797 Douwe van het rietven Vb H 1e premie Epke 474 Tsjerk 328 A.G. Franke (Lieshout)
010 201701444 Douwe Froukje Vb H 2e premie Fonger 478 Haitse 425 Th. Hooymans (Kerkdriel)
011 201701676 Eise van Baarschot Vb H 2e premie Eise 489 Harmen 424 A.W. Schepens (Diessen)
013 201702046 Eros R Vb H 2e premie Bente 412 Maurits 437 W.C.M. Rooijakkers (Westerhoven)
014 201701849 Dorus m. Vb H 2e premie Jouwe 485 Ulke 338 A.M. Machielse (Wouw)
016 201702294 Douwe van Rijsingen Vb H 2e premie Alwin 469 Doaitsen 420 M.Th. van Erp (St. Oedenrode)
017 201702752 Duke T Vb H 1e premie Tsjalke 397 Teunis 332 G. Toonen (Maren Kessel)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
019 201700173 Feike fan aon it spoarwei Vb M 2e premie Markus 491 Doaitsen 420 D.G.M. Schoenmakers (Dorst)
021 201700755 Femmie Vb M 2e premie Alwin 469 Teeuwis 389 M. Schreven (Weert)
022 201700615 Flora van Kreterenhof Vb M 3e premie Tsjalle 454 Pike 316 A.G. Vervoorn (Hellouw)
023 201700588 Diva M. van de Sprong Vb M (geen) Beart 411 Norbert 444 A. van Kempen-Elberse (Rijkevoort)
024 201700526 Elske d.T. Vb M 1e premie Aarnold 471 Norbert 444 E. den Toom (Molenaarsgraaf)
025 201700638 Fleur Boszorg Vb M 2e premie Hette 481 Stendert 447 Stoeterij Boszorg B.V. (St. Anthonis)
026 201700528 Feline fân Stal Bellefleur Vb M 2e premie Norbert 444 Felle 422 W.H. Derksen (Oosterhout)
027 201700873 Doutzen T. Vb M 2e premie Bartele 472 Wimer 461 Thessa Kranendonk (Ridderkerk)
028 201700489 Fenna van het Binnenveld Vb M 2e premie Nane 492 Dries 421 M. Haerkens & Hestegaarden (Heeswijk-Dinther)
029 201701756 Frauke van de Terp Vb M 2e premie Alke 468 Haitse 425 J.H.A.A. Stadhouders (Geffen)
030 201700746 Elke van Stal Sluisweg Vb M (geen) Aan 416 Maurits 437 Hestegaarden (Beek en Donk)
032 201701101 Drontje prontje p Vb M 2e premie Meinte 490 Tsjalke 397 J. Peeters (Hoogeloon)
034 201701008 Dagmar van 't Soeskeshof Vb M 2e premie Beart 411 Norbert 444 J.F. van Gerwen (Boekel)
035 201701110 Fenna fan 't Lakerveld Vb M 2e premie Markus 491 Sjaard 320 C.J.M. Vermeer (Lexmond)
037 201701651 Dirkje van de Lage Berkt Vb M 3e premie Jasper 366 Meinse 439 E.P.J. de Meester (Bergeijk)
038 201701864 Eefke K Vb M 1e premie Beart 411 Tsjerk 328 M. Jansen-Portengen (Hoogersmilde)
039 201703057 Daniek van de Grote Overbrug Vb M 2e premie Alwin 469 Tsjalle 454 P. Swaanen (Beek en Donk)
040 201701748 Dryske van de Meerbos Vb M 2e premie Uldrik 457 Meinse 439 M. Driessen (Erp)
041 201703139 Doris T. Vb M 2e premie Bartele 472 Tsjalle 454 A.L. Tielemans (De Mortel)
042 201702249 Fardau van de Daruma Stables Vb M 3e premie Alwin 469 Brandus 345 Daruma Stables (Herveld)
043 201702787 Fye van de Lokven Hoeve Vb M 3e premie Tsjalke 397 Beart 411 J. van Lokven (Vinkel)
044 201702547 Filly van Stal 't Laag Vb M 2e premie Fonger 478 Adel 357 C.P. van den Bergh (Bergen op Zoom)
045 201702439 Fientje G Vb M 1e premie Alwin 469 Sjaard 320 P.L.M. Geerts (De Mortel)
046 201702577 Falina R. Vb M 2e premie Markus 491 Tsjalke 397 J.P. Raaijmakers (Geffen)
047 201702728 Elize-Marie E.N Vb M 2e premie Hessel 480 Ulbert 390 P.L. Nendels (Hoenzadriel)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
048 201201232 Nadia stal-hendray Stb 3e premie Mewes 438 Fêde 350 A.O.G. Jansen & S. Munoz (Alblasserdam)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
049 201400967 Tess Tsjerkje A. Stb 3e premie Anders 451 Doaitsen 420 H.J. van den Anker (Poederoijen)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.