KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Fokdag Denemarken
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
001 201700272 Florian v.d. All Blacks Vb H 2e premie Alwin 469 Jasper 366 Else Kirk Filsø (Lemvig)
002 201700393 Enzo fan Færch Vb H 3e premie Mewes 438 Andries 415 Malene Færch (Allingåbro)
003 201700702 Elmer af Sorte Perler Vb H 2e premie Jouwe 485 Sape 381 J. Winberg (Gesten)
004 201700904 Frej fan Færch Vb H 3e premie Tsjalle 454 Olrik 383 Malene Færch (Allingåbro)
005 201701006 Ferdinand von Inger-Marienlund Vb H 1e premie Thorben 466 Onne 376 A. Månsson (Brande)
006 201702969 Elvis Kaad Vb H 3e premie Jouwe 485 Brend 413 Maria Kaad Hansen (Svendborg)
007 201702142 Evald von Inger-Marienlund Vb H 2e premie Tsjalle 454 Jasper 366 A. Månsson (Brande)
008 201702080 Dicaprio af Fyhn Vb H 1e premie Gerben 479 Folkert 353 Verkocht bestemming bekend (Onbekend)
009 201702137 Dúné Toustrup Vb H 2e premie Pier 448 Tsjerk 328 Vinka Tønnesen (Roslev)
012 201702513 Fighter af Fynbo Vb H (geen) Nane 492 Doaitsen 420 Helle Fynbo (Juelsminde)
013 201702907 Eduard van Schwartz Vb H 3e premie Thorben 466 Teunis 332 Merete Schwartz (Horsens)
014 201703020 Dion fan Færch Vb H 1e premie Nane 492 Herman 359 Malene Færch (Allingåbro)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
015 201700271 Eisebell v.d. All Blacks Vb M 2e premie Eise 489 Beart 411 Else Kirk Filsø (Lemvig)
016 201700565 Freja von Inger-Marienlund Vb M 2e premie Jehannes 484 Brandus 345 A. Månsson (Brande)
018 201700471 Emma fan Marijke Vb M 2e premie Nane 492 Beart 411 M. Rasmussen (Ulstrup)
019 201700498 D'Laila af Fyhn Vb M 2e premie Wikke 404 Wolfert 467 Frauke Witte (Haderslev)
020 201700831 Dieuwke fan de Adelvej Vb M 2e premie Tsjalle 454 Harmen 424 J. de Groot (Spjald)
022 201701287 Diva Toustrup Vb M 2e premie Epke 474 Tsjerk 328 H. Larsen (Roslev)
024 201701371 Flora Danica Dueholm Vb M 2e premie Tsjalle 454 Norbert 444 Morten Dueholm Larsen & Line Weske Detlefsen (Vojens)
025 201702442 Darla of Solvang Vb M 2e premie Mewes 438 Onne 376 Ch. Kaae Westerled (Ullerslev)
026 201701424 Dancing Queen fan Lenny Vb M 2e premie Pier 448 Onne 376 Nykro, Tax-Meer I/S (Agerskov)
027 201702135 Dollie af Sorte Perler Vb M 1e premie Uldrik 457 Olgert 445 J. Winberg (Gesten)
028 201701836 Flora fan Feldborg Vb M 1e premie Pier 448 Brend 413 M. Feldborg (Holstebro)
029 201703163 Fernet af Eriksholt Vb M 2e premie Sipke 450 Jurjen 303 H. Lomholt-Eriksen (Nibe)
030 201702555 Fanny Ellemose Vb M 1e premie Markus 491 Jasper 366 H. & J. Jørgensen (Nordborg)
031 201703204 Doutzen S Vb M 2e premie Tsjalle 454 Ulbert 390 K. v.d. Sluis (Branderup)
032 201702737 Emminel Van Toftebro Vb M (geen) Maurits 437 Alwin 469 Birthe Mogensen (Ringe)
033 201702766 Desiree af Fynbo Vb M 1e premie Nane 492 Norbert 444 Helle Fynbo (Juelsminde)
034 201702768 Falulah Ellemose Vb M 2e premie Nane 492 Thomas 327 H. & J. Jørgensen (Nordborg)
035 201702983 Dineke fan de Adelvej Vb M 3e premie Nane 492 Harmen 424 J. de Groot (Spjald)
 
03 Premiekeuring van entermerries
036 201601356 Anke fan Hyllested Østergaard Vb M 1e premie Thorben 466 Bente 412 H.J. Oosterhof (Suldrup)
037 201602271 Asfrid af Stenstrup Vb M 2e premie Tsjalle 454 Doaitsen 420 Pernille Stenstrup Christiansen (Solrød Strand)
 
04 Premiekeuring van twentermerries
039 201502093 Zippe May Vb M 2e premie Alwin 469 Pike 316 K. Nielsen (Sunds)
040 201502378 Waeltsje v.d.Olde Mette Moate Vb M niet geprimeerd Gerben 479 Tsjalke 397 K. Nielsen (Sunds)
041 201502397 Zahra fan Færch Vb M niet geprimeerd Bartele 472 Andries 415 Malene Færch (Allingåbro)
042 201502822 Zia Dueholm Vb M 2e premie Wimer 461 Norbert 444 Linette Grosen Rasmussen (Kolind)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
043 200402430 Norma fan Pier's-Hiem Stb niet geprimeerd Olrik 383 Jochem 259 Lene Køhler (Barrit)
045 200702363 Wijtske H.D. Stb niet geprimeerd Ielke 382 Ritse 322 Susanne Dahl (Stouby)
046 201002678 Ires fan Roosthøj Stb niet geprimeerd Doaitsen 420 Tetse 394 Line Gautesen (Tottrup)
047 201101223 Linske H. Stb 3e premie Stendert 447 Leffert 306 Lone Jensen (Hvidovre)
048 201103415 Labell van de Fugleholt Vb M niet opgenomen Brandus 345 Feitse 293 Maria Petersen (Vester Skerninge )
049 201200980 Myrrha van Høgstedgaard Stb niet geprimeerd Wierd 409 Ielke 382 Sanni Lock Jensen (Orsted)
050 201201228 Mabelle v.d. All Blacks Stb Ster 2e premie Hinne 427 Thomas 327 Else Kirk Filsø (Lemvig)
051 201202987 Oliva af Banegaarden Vb M niet opgenomen Wimer 461 Lute 304 A. en F. Kargaard (Skanderborg)
052 201203221 Moontje Stb 3e premie Beart 411 Anton 343 Anna-Marie Bach (Nibe)
053 201300220 Sijke fan Marksate Stb 3e premie Olrik 383 Nammen 308 A. Henriksen (Randbøl)
054 201300374 Rixt S. Stb niet geprimeerd Felle 422 Ulbert 390 K. v.d. Sluis (Branderup)
055 201300375 Queen Birkemose Stb Ster 2e premie Jasper 366 Remmelt 323 Ulla Prenslev (Boeslunde)
056 201300437 Perle Ellemose Stb niet geprimeerd Jasper 366 Wicher 334 Susie Lendal Antvorskov (Haarlev)
057 201302236 Prina Rosa Vesterlund Stb 3e premie Aan 416 Olrik 383 Janni Jessing (Esbjerg N)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
058 201400139 Unique Stb Ster 2e premie Epke 474 Brandus 345 Mathilde Sahl (Haderup)
059 201400426 Titania Correll Stb Ster 2e premie Uldrik 457 Harmen 424 Bente Correll (Fuglebjerg)
060 201400435 Tinne van de Bist Stb Ster 1e premie Tsjalle 454 Haitse 425 H.J. Oosterhof (Suldrup)
061 201400801 Tjarda f.Hyllested-Østergaard Stb Ster 2e premie Norbert 444 Wierd 409 H.J. Oosterhof (Suldrup)
062 201401093 Tesla von Inger Marienlund Stb niet geprimeerd Jasper 366 Brandus 345 Kate Kjærgaard (Fårup)
063 201401124 Victoria Helena fan Bangazathe Stb 3e premie Reinder 452 Doaitsen 420 J. de Groot (Spjald)
064 201401517 Victoria af Fynbo Stb Ster 1e premie Jisse 433 Onne 376 Helle Fynbo (Juelsminde)
066 201402188 Viebke af Zerike Stb 3e premie Beart 411 Anton 343 M. Rasmussen (Ulstrup)
067 201402314 Victoria Højtoftegaard Stb niet geprimeerd Wylster 463 Jasper 366 Vibeke Akkerman (Ribe)
068 201402472 Talula Ellemose Stb niet geprimeerd Alke 468 Thomas 327 Peter Toftegaard Nielsen (Hillerød)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
069 201100450 Luna van de Neel Stb Ster Niet aangewezen voor CK Fabe 348 Beart 411 Ch. Kaae Westerled (Ullerslev)
070 201200027 My Lady Birkemose Stb Ster 1e premie Jasper 366 Remmelt 323 Lisbet Schachtschabel (Tikøb)
071 201200879 Neue May Stb Ster Niet aangewezen voor CK Stendert 447 Anton 343 Margaretha Schimmell Casper (Kjellerup)
072 201201494 Odewich v.d. Olde Mette Moate KFPS Stb Kroon 1e premie Stendert 447 Onne 376 Helle Fynbo (Juelsminde)
073 201300068 Sjoeke van Ravenswoud KFPS Stb Kroon 1e premie Wimer 461 Anton 343 Helle Fynbo (Juelsminde)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
074 200900613 Famke fan de Adelvej Stb Ster Niet aangewezen voor CK Harmen 424 Krist 358 Helle Dahl Andersen (Hirtshals)
075 200901996 Fleur fan 'Sweltjes State' Stb Ster Niet aangewezen voor CK Jerke 434 Obe 314 Oksegaarden (Vandel)
076 200903066 Elske fan de Adelvej Stb Ster Niet aangewezen voor CK Harmen 424 Feitse 293 J. de Groot (Spjald)
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
077 201002826 Hadewich Hyllested Østergaard Stb Model Sport 1e premie Bente 412 Wierd 409 H.J. Oosterhof (Suldrup)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
078 200404002 Odilia fan 'e Suurdreed Stb Model 1e premie Wierd 409 Oltman 317 H.J. Oosterhof (Suldrup)
079 200905867 Dryske fan Færch Stb Model 1e premie Andries 415 Brandus 345 Malene Færch (Allingåbro)
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
080 201001687 Gabe Gejlbjerg Rb Ster 2e premie Fabe 348 Teunis 332 Gisela Dethlefsen (Vojens)
081 201104294 Lukas fan Thorum Rb niet geprimeerd Maurus 441 Fabe 348 Pia Rasmussen (Thisted)
082 201200979 Marquis Kibenich Rb 3e premie Wierd 409 Erik 351 Lisbeth Mølgaard (Glums¢)
083 201203255 Ouke Theodor Rb niet geprimeerd Wierd 409 Ielke 382 Denise Bekhøj (Jerslev J.)
084 201301496 Pyrus Ellemose Rb niet geprimeerd Wylster 463 Tsjalke 397 Christina Gormsbøl (Broager)
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
15 Premiekeuring van enterhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
16 Premiekeuring van twenterhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
085 201200239 Nanne fan Hindrik's Hiem Vb H geen ster Tjalbert 460 Nammen 308 Line Gautesen (Tottrup)
087 201400692 Tornado v.d. All Blacks Vb Ster Vb Ster Maeije 440 Wierd 409 Verkocht bestemming bekend (Onbekend)
088 201402893 Tessel Toon fan Stald Dark Vb H geen ster Tsjalke 397 Brandus 345 Pia Rasmussen (Thisted)
 
18 Stamboekhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
19 Bekijken VB-H met dekvergunning
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
21 Aangewezen voor voorlopig kroon
201400435 Tinne van de Bist Stb Ster Voorlopig Kroon Tsjalle 454 Haitse 425 H.J. Oosterhof (Suldrup)
201401517 Victoria af Fynbo Stb Ster Voorlopig Kroon Jisse 433 Onne 376 Helle Fynbo (Juelsminde)
201201494 Odewich v.d. Olde Mette Moate KFPS Stb Kroon Voorlopig Kroon Stendert 447 Onne 376 Helle Fynbo (Juelsminde)