KFPS Royal Friesian

 

Below you will find the start lists and results.
You can filter events by month, year or category, so that only events of your choice will be displayed.
Fokdag Het Friesche Paard Midden-Nederland
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
002 201700167 Dylan ût de Grachten Vb H 2e premie Alwin 469 Norbert 444 M.H.A. Schothorst (Soest)
003 201700230 Epke Vb H 2e premie Onne 376 Beart 411 A.W. Nooteboom (Putten)
004 201700244 Ferro fân Stal Bellefleur Vb H 2e premie Meinte 490 Thorben 466 W.H. Derksen (Oosterhout)
005 201700347 Eduard van de Meersche Hoeve Vb H 2e premie Tsjalle 454 Uldrik 457 Fam. Poppeliers (Werkendam)
006 201700346 Frank van de Meersche Hoeve Vb H 1e premie Jouwe 485 Gjalt 426 Fam. Poppeliers (Werkendam)
007 201700408 Daan F. van Lapinenburg Vb H 2e premie Jehannes 484 Bente 412 J.J.H. Boot & J.P.W. Boot (Hillegom)
008 201700457 Fendtje Vb H 2e premie Omer 493 Bikkel 470 E.E.A.J. van Arem (Lichtenvoorde)
009 201700430 Ferdinand van de Goorsteeg Vb H 2e premie Epke 474 Jesse 435 E. Brouwer (Bennekom)
010 201700454 Enzo van wagensveld Vb H 2e premie Sipke 450 Tsjalke 397 van Wagensveld (Ede)
011 201700830 David van de Boezem Vb H 2e premie Jouwe 485 Tije 401 H.J. v.d. Linden (Brakel)
013 201700640 Date van Het Loo Vb H 3e premie Nane 492 Doaitsen 420 W. Geerligs (Spankeren)
014 201700853 Douwe Vb H 1e premie Hessel 480 Beart 411 A. Thomassen (Lunteren)
015 201700991 Flip Frieschwijk Vb H 3e premie Gerben 479 Wikke 404 K.D.P. van Wijk (Aarlanderveen)
016 201701040 Dije Ut 't Veene Vb H 2e premie Rindert 406 Felle 422 P. en M. Tanck (Vragender)
017 201701022 Floris van Wiko Vb H 3e premie Tsjalle 454 Onne 376 G.M. de Wit (Kamerik)
018 201700988 Friso fan Wettersicht Vb H 2e premie Hessel 480 Haitse 425 G.G.F. van Dijkhuizen & M.G. Griffioen (Oosterzee)
019 201701231 Duvel fan de Proostdijerhof Vb H 3e premie Epke 474 Rindert 406 A.M.C. van der Eijk (Waverveen)
020 201701350 Finn-Minne van 't Koetshues Vb H 2e premie Haike 482 Wimer 461 J.B. Stienstra (Bemmel)
021 201701318 Douwe van de Weerdshof Vb H 2e premie Omer 493 Doaitsen 420 H. van de Weerd (Beemte Broekland)
022 201701334 Douwe Wilora Bosz. Vb H (geen) Jouwe 485 Krist 358 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
023 201701337 Florus HSL Vb H 2e premie Epke 474 Norbert 444 Verkocht bestemming bekend (Onbekend)
027 201701829 Foppe van Visser Vb H 2e premie Hette 481 Pier 448 T.C. Visser (Lunteren)
028 201702057 Edon van Groot Altena Vb H 2e premie Julius 486 Uldrik 457 P.O. Verweij (Lunteren)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
029 201700182 Femke V. Vb M 2e premie Alwin 469 Rypke 321 W.H. Janssen (Venlo)
030 201700169 Dryske van Lapinenburg Vb M 2e premie Jehannes 484 Andries 415 P. Boots (De Goorn)
032 201700218 Emma fan Wettersicht Vb M 2e premie Tsjalle 454 Harmen 424 G.G.F. van Dijkhuizen & M.G. Griffioen (Oosterzee)
033 201700453 Doutzen van wagensveld Vb M 3e premie Jouwe 485 Gradus 356 van Wagensveld (Ede)
034 201700418 Daantje M.L. Borghart Vb M 2e premie Erryt 488 Bikkel 470 Lisette Borghart (Voorschoten)
035 201701729 Dewie van het waldervee Vb M 2e premie Jouwe 485 Andries 415 Blotenburg & Boks (Lunteren)
036 201700455 Fopke van wagensveld Vb M 3e premie Jouwe 485 Jerke 434 van Wagensveld (Ede)
037 201700593 Eleonora Vb M 3e premie Uldrik 457 Teeuwis 389 Melissa Eenkhoorn (Wijk bij Duurstede)
038 201700444 Demi van zevenhuizen Vb M 2e premie Tsjalle 454 Reinder 452 M.K. Gorter (Tiel)
039 201700427 Dunya van de Meikade Vb M 1e premie Epke 474 Wimer 461 W.E. Lokhorst (Ederveen)
041 201700625 Eefje van de Waterhoeve Vb M 1e premie Epke 474 Tsjerk 328 A. Gerritsen (Elst)
042 201700491 Etta al Ra'id Vb M 2e premie Wimer 461 Fabe 348 R. Bagedo Al Ra'id Farm (Ash Sharafiyah Jeddah)
043 201700739 Dietske Ut 't Veene Vb M 2e premie Nane 492 Haitse 425 Ganadería Hermanos Gomez SA de CV (Chinconcuac Xochitepec de Morelos)
044 201700699 Evita ût de Grachten Vb M 2e premie Alwin 469 Norbert 444 M.H.A. Schothorst (Soest)
045 201700927 Elske van het Leuven Vb M 3e premie Jouwe 485 Remmelt 323 Stal van het Leuven (Oss)
046 201700785 Fleur van Wiko Vb M 2e premie Tsjalle 454 Haitse 425 G.M. de Wit (Kamerik)
047 201700754 Fienne van de Weerdshof Vb M 2e premie Omer 493 Doaitsen 420 H. van de Weerd (Beemte Broekland)
048 201700780 Else Aukje S Vb M 3e premie Alwin 469 Folkert 353 M. van Steenis (Geldermalsen)
049 201701045 Evita van het Zwoantje Vb M 2e premie Epke 474 Karst 362 B. van Zeeburg (Doornspijk)
050 201700907 Elcke van de Stroatweg Vb M 1e premie Omer 493 Jerke 434 G. van den Hardenberg (Doornspijk)
051 201701065 Febe Xanne van de Lingehof Vb M 2e premie Tsjalke 397 Tsjerk 328 C. Groeneveld (Rhenoy)
052 201701052 Etoile Vb M 3e premie Wolfert 467 Beart 411 B. Jonkman (Mariënheem)
053 201701062 Demi van schafer Vb M 1e premie Markus 491 Pier 448 J.M. Schäfer (Zwolle)
054 201701351 Eefje-Meike van 't Koetshues Vb M 3e premie Nane 492 Andries 415 J.B. Stienstra (Bemmel)
055 201701352 Doortje-P van 't Koetshues Vb M 3e premie Nane 492 Reyert 337 J.B. Stienstra (Bemmel)
056 201701482 Fay van de Meikade Vb M 2e premie Meinte 490 Maurus 441 W.E. Lokhorst (Ederveen)
057 201701697 Froukje van Phidor Vb M 2e premie Omer 493 Alke 468 J. Philippi & mw T.M.J. van Doren (Odijk)
058 201701856 Doutzen L Vb M 1e premie Alwin 469 Ulke 338 Joh. van der Linden (Brakel)
 
03 Premiekeuring van entermerries
059 201600466 Antje G Vb M 2e premie Epke 474 Sjaard 320 W.E. Lokhorst (Ederveen)
060 201600498 Alina R Vb M 1e premie Hette 481 Doaitsen 420 D.J. Reuvers (Dreumel)
061 201600587 Adele van de Meersche Hoeve Vb M 2e premie Tsjalle 454 Uldrik 457 Fam. Poppeliers (Werkendam)
063 201600856 Aniek van zevenhuizen Vb M 2e premie Thorben 466 Beart 411 M.K. Gorter (Tiel)
064 201600957 Contesse van de Meersche Hoeve Vb M 2e premie Jouwe 485 Gjalt 426 Fam. Poppeliers (Werkendam)
065 201601839 Corine van de Olde Mette Moate Vb M 1e premie Jehannes 484 Onne 376 P.O. Verweij (Lunteren)
066 201602684 Christina S. Vb M 3e premie Lammert 260 Michiel 442 Swinkels (Geldermalsen)
 
04 Premiekeuring van twentermerries
067 201500451 Wypkje B. Vb M 2e premie Epke 474 Ait 410 Swinkels (Geldermalsen)
068 201500741 Yolijn fan Rademaker de Ridder Vb M 2e premie Bartele 472 Doaitsen 420 C.G. Rademaker de Ridder (Lunteren)
069 201500883 Yinthi van der Vaart Vb M 1e premie Bartele 472 Folkert 353 L.E.J. v.d. Vaart (Tiel)
070 201501148 Zandra fan ' e Hege Terp Vb M 2e premie Epke 474 Mintse 384 T.C. Visser (Lunteren)
072 201502508 Zuwena van de Hondshoeve Vb M 1e premie Pier 448 Ulke 338 S. Frenken (Aalten)
073 201503099 Zara G Vb M 2e premie Onne 376 Feitse 293 P. Gerrits (Winterswijk)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
074 201102397 Lotte R. Stb 3e premie Maurus 441 Feitse 293 Angelika Neyhorst (Rotterdam)
075 201103206 Jonne Amke B. fan den Bosch Stb Sport 3e premie Andries 415 Brandus 345 E.J. van den Bosch (Almere)
076 201104037 Lyke Amke B. fan den Bosch Stb 3e premie Beart 411 Brandus 345 E.J. van den Bosch (Almere)
077 201203396 Marianne H. Stb niet geprimeerd Sjerp 446 Fetse 349 M. Duinhouwer (Bleiswijk)
078 201300233 Pauline D. Stb Ster 2e premie Norbert 444 Folkert 353 J.A.M. de Wit (Heemskerk)
079 201301334 Renske van de Daruma Stables Stb 3e premie Tsjalke 397 Sjaard 320 Daruma Stables (Herveld)
080 201301574 Summer B. Stb 3e premie Andries 415 Karel 370 K.V. Koletzki (Haarlem)
081 201302232 Roza van de Dompstede Stb niet geprimeerd Bikkel 470 Teunis 332 L. van Verseveld (Afferden L)
082 201302326 Sjuul van de Waaldijk Stb niet geprimeerd Jerke 434 Beart 411 T.F.M. Houterman (Bemmel)
083 201302369 Pierskje Brechtsje Stb niet geprimeerd Pier 448 Thomas 327 E. Huisman (Waardenburg)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
085 201400001 Thirza fan Dulve Stb Ster 1e premie Stendert 447 Jasper 366 W.P.H. van Tilborg (Wijk en Aalburg)
086 201400048 Vrouwkje T. van Sessing Stb Ster 2e premie Bartele 472 Folkert 353 Tanck (Vragender)
087 201400054 Vitesse U. Stb Ster 1e premie Tsjalle 454 Onne 376 Verkocht Best. Onbekend Buitenland (Onbekend)
088 201400090 Thessa van de Meikade Vb M niet opgenomen Bartele 472 Folkert 353 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
089 201400093 Tsjarda v.d. Maria Louise Hoeve Stb Ster 2e premie Epke 474 Olof 315 Maria Louise Hoeve b.v. (Lunteren)
090 201401344 Tara van de Klei Vb M niet opgenomen Beart 411 Tsjalke 397 A.J. Braam (Voorst)
091 201400129 Tessa van de Dompstede Stb 3e premie Djoerd 473 Beart 411 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
093 201400270 Tooske van de Kastanjehof Stb 3e premie Uldrik 457 Heinse 354 A.P. Both (Voorthuizen)
094 201401508 Teske Paulien van 't Koetshues Stb niet geprimeerd Andries 415 Reyert 337 J.B. Stienstra (Bemmel)
098 201400546 Tara v.d. Shamrock Stb niet geprimeerd Norbert 444 Onne 376 Verkocht bestemming bekend (Onbekend)
099 201400640 Vemkje van Zorg en Genot Stb Ster 1e premie Onne 376 Anne 340 A. Thomassen (Lunteren)
100 201402530 Theober van het Middengras Stb 3e premie Reinder 452 Jitse 361 E.G.C. Lensen (Overloon)
101 201400383 Tieke KFPS Stb Kroon 1e premie Bartele 472 Doaitsen 420 J.J.H. Eeuwes (Bemmel)
102 201400883 Vroukje van D. Stb 3e premie Pier 448 Teunis 332 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
104 201400095 Tjallie van de Stoerstrang Stb 3e premie Pier 448 Ielke 382 C.T. Frazer (Silvolde)
105 201401417 Usanne af Sortemosegaard Stb Ster 2e premie Reinder 452 Olgert 445 Verkocht Best. Onbekend Buitenland (Onbekend)
108 201401602 Tjaarda van Groot Altena Stb Ster 2e premie Epke 474 Lolke 371 P.O. Verweij (Lunteren)
109 201401642 Tess van Schafer Stb niet geprimeerd Bartele 472 Pier 448 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend)
110 201401645 Truike van Stal de Vleut Stb Ster 2e premie Beart 411 Jakob 302 A. Thomassen (Lunteren)
111 201401662 Vrouwkje W. Stb niet geprimeerd Alwin 469 Jelte 365 N. Druif (Oostwoud)
112 201402763 Tess Stb niet geprimeerd Jense 432 Aan 416 J.A. Ammerlaan (Maarssen)
113 201401741 Tjitske van de Beestmanweg Stb Ster 1e premie Alwin 469 Olof 315 S. Frenken (Aalten)
115 201401663 Tjitske Stb niet geprimeerd Onne 376 Olgert 445 J.A.M.J. Geene (De Mortel)
116 201402363 Vera fan de Groenesteegh Stb Ster 2e premie Bartele 472 Teunis 332 J. Bolding (De Bult)
117 201400658 Trix v Stb Ster 1e premie Thorben 466 Mintse 384 G.G.F. van Dijkhuizen & M.G. Griffioen (Oosterzee)
118 201401960 Tess Stb 3e premie Bartele 472 Abel 344 W.C.H. Brunekreef (Lunteren)
119 201402849 Truus G Stb 3e premie Tsjalle 454 Doaitsen 420 P. Gerrits (Winterswijk)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
120 201300036 Rianne fan Unia-State Stb 3e premie Tsjalle 454 Tetse 394 Marijke van Breemen (Echt)
121 201300576 Pippi van Woppie Woppie Stb niet geprimeerd Jerke 434 Folkert 353 C.J. Hommers (Landhorst)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
122 201104374 Lief fan Dulve Stb Kroon Sport 1e premie Gjalt 426 Felle 422 W.P.H. van Tilborg (Wijk en Aalburg)
124 201300300 Sofie van Diphoorn Stb Ster 1e premie Norbert 444 Onne 376 J. Schutte (Nunspeet)
125 201300463 Ronja vom Friesenhof Altmark Stb Ster Niet aangewezen voor CK Maurus 441 Tije 401 C. Kuyters-de Jong (Blaricum)
126 201302405 Rooske van de Loekshamhoeve Stb Ster Niet aangewezen voor CK Alwin 469 Brandus 345 van Doorn (Schiedam)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
127 200702709 Winke van de Terp Stb Ster Sport Niet aangewezen voor CK Fabe 348 Feitse 293 H.W. Timmerman (Heerde)
128 200704977 Zenna van het Zuidereind KFPS Stb Kroon 1e premie Doaitsen 420 Olrik 383 van Doorn (Schiedam)
129 200900897 Fjildblomke Stb Ster 1e premie Maeije 440 Leffert 306 P.L.M. Geerts (De Mortel)
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
130 201000133 Hailey van der Vaart Stb Model Sport 1e premie Norbert 444 Jelke 367 L.E.J. v.d. Vaart (Tiel)
131 201002811 Grutte Boszorg KFPS Stb Kroon 1e premie Pier 448 Ymte 407 W.M. van Eck & mevr. D.P.R. van Eck-Middag (Vianen)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
132 201300226 Sill van de Waterhoeve Rb niet geprimeerd Stendert 447 Doaitsen 420 G. Gerritsen (Oosterhout)
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.